reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

:wściekła/y:no widzę ,ze zdania zostaly zmienione gupio się czuję- ale ja niemogę jechać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jadę jutro do wakefild do dentysty, bo spuchlam i jestem zla ja osa, że jednak na jutro sie umówilam a moglam jechać(teoretycznie), bo praktycznie to boję się aby mi się zapalenie kości nie zrobilo:) a może umówimy się np. na inny dzień sama bylam napalona a teraz ma mnie to ominąć zwlaszcza, ze acha dziewczyny nie jadą więc sama to zmienię termin na kiedy indziej - a tu masz:) jak chcecie no cóż dam wam info wieczorem ,żeby nie bylo sama skrzyknęlam a teraz lipa
agnieszkauk- możemy na kulki się zgadać a co do tego, że mialaś takie przemyślenia to się niezgodzę ja mialam jechać , bo i tak mala sie nudzi ale skoro dziewczyny się wykruszaly ,a moje zębiska potrzebują emergency więc ..... mówi samo za siebie:-(
a może któraś by ze mną pojechala jeszcze co? w inny dzionek--co tu pisać u mnie remont ,zawalony przedpokój , bo będą robić w piątek następny poza tym bylam z majcią w naszym klubie, gdzie bawią sie dzieci( tylko że angielskie) cholerka zawsze bawi się sama :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:)-:)-:)-:)-:)-:)-( dziś maja walila w bębny i wszelkie instrumenciaki, oraz malowala piórnik na swoje kredki, -był DZIEWCZYNY JAK NA ZLOŚĆ POKAZ O MYCIU ZĘBÓW I OGÓLNIE TAKZE NAMIAR WZIĘLAM DO DENTYSTY DLA DZIECI I OGÓŁEM ( TYLE ,ZE Z TYM TERAZ PROBLEMEM, wolalabym wytlumaczyć polskiemu dentyście zwlaszcza, ze miesiąc temu zęby te byly robione w polsce ) także Mai się podobalo i sama bym na ta farmę pojechala, ale mój mąż wziąl już urlop na jutro aby z malą zostać jak ja będę na fotelu więc szkoda , ale niepojadę:-:)wściekła/y:
 
reklama
ja z decyzja o farmie poczekam do jutra, bo jak narazie mam temperature 38'. i jak sie temp utrzyma to raczej zostane w domu bo jakbym miala tak jechac godzine na farme to bym oszalala. jakby R zawiozl mnie autem to bylo by co innego, ale rano znowu jedzie do Londynu. 

Nika- ty chyba zle zrozumialas moj post. mi nie chodzilo o to ze dziewczyny sie wykrusza, tylko o pogode. jakbys uwaznie przeczytala to zrozumiala bys ze moje przeczucia mialy zwiazek z pogoda. zreszta jak mozesz sie nie zgodzic z moimi przemysleniami hmmm nie rozumie. bardzo wspolczuje bolu zeba. mam nadzieje ze ci jutro pomoga 

sylwia- zapomnialam ci napisac, ze z tym szczepiniem mialas racje:-) szczepienie nas czeka za niecale 2 miesiace. a ja jak wariatka zaczelam sie stresowac, ze o nas zapomnieli:-)

Emilka- widze ze nie tylko moj R mial przejscia z tym dentysta. kiedys juz pisalam ze strasznie bolal go zab i jedyny ratunek to byl ten dentysta. okazalo sie ze zab jest do wyrwania. lekarz wyrwal mu zab i skasowal go o ile dobrze pamietam £80. malo tego dzien pozniej jak znieczulenie puscilo zab dalej bolal. R pojechal znowu do dentysty i okazalo sie ze dentysta wyrwAl mu zdrowy zab. za druge wyrwanie skasowal go £60. myslalam ze tylko on ma takiego pecha. teraz to mi sie smiac z tego chce, ale wtedy to i ja zla bylam a o moim R to lepiej nie mowie hahhah

graziulka- jaka ty aktywana sie stalas:-)) w sumie gdyby nie to ze temp mam tez pewnie bym poszla sie przejsc do shipley. juz od dawna taka wyprawe mam w planach

kasia8118- a ty kiedy do nas wracasz?
 
Ostatnia edycja:
Ale sie rozpisalyscie .Mialam tyle czytania ,ze hoho :-D.Pogoda nienajgorsza dzis .Oczywiscie lato to to nie jest ,ale jest bardzo cieplo ,tymbardziej jak sie pcha wozek pod gorke :-p.Moze jutro nie bedzie jeszcze tak najgozej i uda sie wam wypad na farme .
Agaam - nie za dobrze Ci z tym spaniem :-p?U mnie dzieci budza sie jak z zegarkiem w reku -6:30 :dry:.Na kawke tez jestem chetna .
 
Czesc wieczorkiem.

Ja tez jestem chetna na farme ,z tym ze David mial dzisiaj goraczke :((nie wysoka,ale humor mial do bani i caly praiwe dzien przelezal na kanapie ,no i plakal ze go glowa boli.Wiec jutro zobacze jak sie bedzie czul ......

AGNIESZKA UK-zdrowka dla Nikolki.A twoj robi w jakiejc frmie spedycjnej ze tak wiecznie kusuje?

AGAAM- ja tez dziekuje za wczorajsze pogaduchy i Sylwii i Asiuni :)

ASIUNIA-i jak byliscie dzisiaj w accencie? i co wam powiedzieli?

EMILKA- a co wy macie za dzialeczke? taka ogrodnicza?

MARTA1979-ja tez z checia popilnuje Majeczki,jakbys kiedys potrzebowala.
 
Hejka
Sorki ze ja dopiero teraz,ale jakoś brak czasu na kompa.
Jezeli chodzi o farme to ja odpadam raz ze moze byc dzisiaj zamiknieta z powodu pogody ,a na same kulki to śrenio mi sie usmiecha ,a po drugie ja bym dopiero do Was dotarła ok 12.30:-(
Agnieszka uk Ja juz miałm amelkę szczepioną w zeszłym miesiącu.A co do maści to widziałm ze w PL aptece tutaj jest maść cepan.Zdrówka dla Nikoli.
 
Czesc

Nas niestety nie bedzie,bo David dalej ma goraczke i to dosc wysoka,bo az 39stopni,wstal o godzinie 7.30 i do tej pory lezy w swoim lozku,wiec sie napewno zle czuje,wlasnie zapisalalam go do lekarza,bo to dzisiaj piatek,jeszcze mi sie rozchoruje na weekend ,a nie usmiecha mi sie jezdzic po szpitalach....

A WAM dziewczyny zycze udanego wypadu,ach szkoda ze tak wyszlo....
 
Hej Laski:)
ja tylko na sekunde z pytaniem.... na ktora na ta farme w koncu jestesmy umowione?:p

Doris szkoda ze Was nie bedzie:( ale przede wszystkim zdrowka dla Davidka:*
 
Hej!!!!
I co dziewczyny jedziemy na ta farme???
Doris-zdrowka dla Davidka.A my nic sie nie dowiedzielismy kazali czekac,i powiedzieli ze nie maja wolnych mieszkan na bd12!dostalam taka rozpiske z mieszkaniami i tam nie ma bd12!!!
 
ja wpadlam tylko powiedziec, ze zle czuje- nadal, Nikola lepiej ,choc ma
katar no i na farme nie jedziemy. nie autobusem. milej zabawy laseczki. dajcie znac jak bylo.

justysiak- zaraz sprawsze ten specyfik:-) dziekuje:-))
 
reklama
Hej:)

Jejuuuu, Marcel od rana co chwilę ryczy i to przeważnie przez Olivię:-D Bo go uderzyła, albo zjadła mu śniadanie, albo nie chce oddać zabawki:angry:

Ja myślę, że gdzieś wybierzemy się i tak. Może spotkamy się na farmie i jakby miała być zamknięta to pojedziemy na jakieś inne kulki. Skoro Jstysiak nie jedzie to może umówmy się na 11.30.
Napiszcie co y na to?
 
Do góry