reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

cześć dziewczyny ale pogoda co ?:szok::szok::szok::-( az się nic nie chce ja już po obiadku tera mam chwilkę ....
Dziewczyny ja chyba nie dam rady na tą farme z wami :tak::tak:ale na jakieś spotkanie to bym się wybrała z wami:tak::tak: kurcze mam zamiar robić roczek N:tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D ,ale chciałam na działce ale słyszałam że już nie bendzię ciepła:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i boje się że nie wypali a chciałam zaprosić więcej osób i tera bendzie dupa tylko najbliszych :no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i tyle kurcze jeszcze zerkne tą pogode i zobacze ale nie mam za wiele czasu bo to już w następny weekend :szok::szok::-:)szok::szok::szok:
renuska kochana to adres do tej kosmetyczki ; 14 Rawson Place BD1 3QQ Bradford ja tam przebijałam małej i jestem zadowolona bardzo miła obsługa;-):tak::tak:
marta martusiu ja też chętna popilnować małej , a jak by ktoś nie miał kiedyś co zrobić z dzieciakami to mogę zostać na przyszlość:-):-):-);-);-);-)kocham dzieci także zle im nie bendzie u mnie :-):-):-D:-D:tak:dobra laski lece....brać się za coś ;-)
:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
hej 
pogoda do ......!!! leje i wieje. sprawdzalam pogode w google i taka pogoda ma sie utrzymac do soboty. taka pogoda nie nastraja mnie do niczego. najchtniej przelezalabym caly dzien na sofie pod kocem i tylko herbatke popijala. achhh zostalo mi jeszcze prasowanie:-/ 

justysiak- dzieki za namiary na ten krem. troche on kosztuje:-/ ale mysle ze warto. bede musiala przejsc sie jeszcze do przycjodni i zapytam o tem krem. a noz- widelec - moze oni mi cos przepisza

tynia-ja myslalam o kupnie kremu contratubex
 
Czesc Laski:-)
Alee pogoda wrrrr:wściekła/y: Dobrze ze chociaz kawke zaliczona z dziewczynami to jakos dzien zlecial, bo tak pewnie przelezalabym caly dzien na lozku pod kocykiem:-p
Asiunia, Sylwiam, Doris dzieki za pogaduchy;-)

Agnieszkauk oj tak pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie, nic sie czlowiekowi nie chce:no: Dobry pomysl zeby przejsc sie do Gp moze oni maja jakis specyfik na blizny:tak:
Emilka fajne by byly takie urodzinki na dzialeczce, no ale z ta angielska pogoda to niestety nic nie mozna zaplanowac:-(
Alexnow ja poki co wozka nie potrzebuje ale moze kiedys:-p:-D
Jstysiak Ty lepiej zwolinj tempo:-p
Ragazza wczoraj jak bylam na fostrsqare to niektore sklepy byly zabite dechami wiec pewnie juz sie zabezpieczaja:szok:

Ehhh nic mi sie nei chce:sorry: Nawet na pisaniu nie moge sie skupic:no:
Ide jakas kawke zrobic trzymajcie sie:tak:
 
Witam sie wkoncu i ja!!

Zmobilizowalam sie wkoncu. Dzis taka pogoda ze nawet nosa nie wystawilam. Leze sobie pod kolderka, i popijam gorace mleko z miodem mniami. Taki mam apetyt, ze az mnie to juz zaczyna przerazac. Jestem cala obrosnieta tluszczykiem:wściekła/y::wściekła/y::-D:-D
Juz sobie zaplanowalam dietke, i fitness o ile pozwoli mi moje malenstwo. Trzeba wrocic do formy do nowego roku!!!

Graziul Marta ja tez moge chetnie zostac z maluchami. Z twoja Natalka chetnie bym sie zaopiekowala taka slodka, rysunki malowalybysmy...
I ogolnie wieksze doswiadczenie mam z takimi dziecmi ok 1-3lata niz nowodkami....

AgnieszkaUK moj M leci do polski pod koniec sierpnia moze by znalazl czas na kupienie. O ile jest w aptece?? Bo jedzie do rodzicow a to male miasto...

Koniecznie dajcie sprawozdanie po farmie, widzialam linka od Niki. Jaka jest cena wstepu?! Moze i ja bym sie kiedys tam wybrala...Poki co to moj maluch ma okulary na oczach wiec nic by nie poogladal przez brzucha :-):-)

Alexnow ja wlasnie zamowilam sobie wozek z Polski i przyjdzie do mnie tydzien takze tez odpada:-D
 
A dzisiaj w nocy tak kiepsko spalam, jakies glupie sny mnie dopadly...
Moze dlatego ze to juz jest coraz blizej...
Lada chwila przeciez....
Snilo mi sie ze moje dziecko bylo takie duze, ciagle na cycku by siedzialo. Glodny grubasek. Zakupkowalo sie i ja nie moglam sobie poradzic z pieluchami. MATKO - obudzilam sie z krzykiem...:-D:-D
 
strasznie ponuro i ciagle leje..... a moja gwiazda zamiast spac to spiewa :/( dzis obudzila sie 5!!!!! i nie chcialami dalej spac... ale jakos sie udalo.. cos jej sie ostatnio poprzestawialo z tym spaniem.. przeraza mnie to:(
z farmy chyba rzeczywiscie nici :( a szkoda bo sie napalilam:(
emilka, werkaimirek- dzieki dziewczyny!! napewno skorzystam i kiedys wam podrzuce mojego szkraba bo ja potrzebuje kogos na czwartki ...
alex - no ja tez wozka nie potrzebuje..
oj ide pokofeine bo slabo ze mná!!!
 
Witajcie mamkunie;-)
ach...ciagle pada...i pewnie ta prognoza z google sie AGNIESZKO UK sprawdzi :-( ja zazwyczaj obczajam calo tygodniowke na moim iphonie i z reguly sie sprawdza:tak:
a ter mowi mi dokladnie to samo co i Ty-do sob deszcz:wściekła/y:
Wiec farma odpada..szkoda wielka ,ale co sie odwlecze to nie uciecze..:tak:
My dzis zmuszeni bylismy wyjsc mimo deszcu i chlodu:eek::wściekła/y: ale nie bylo tak zle,najgorzej to sie zebrac;-)
WERKA-dziekuje za komplement:tak:noo moja coreczka potrafi zrobic wrazenie na kims ..pierwszy raz:tak: gorzej z ta grzecznoscia na codzien:-D A ty lez i odpoczywaj poki mozesz,co do figurki to faktycznie bylas jak osa kiedys:tak:;-)No i te wlosy ...kurde do tej pory jestem w szoku,jak nie TY!!!:tak:
CDN ...bo musze mezowi obiad grzac bo wrocil glodny...paaaaaaaaaa;-)
 
hejka
zaraz dzieciaki ida spac wiec nastroj mi sie poprawi :-p.My przez ta pogode tez nigdzie nie bylismy ,a dzieci jak to dzieci -tyle maja w sobie energii ,ze nic tylko strzelic sobie w leb na ten deszcz . Jutro niby umowilam sie z kol.troche mam lenia ,ale mulic znowu w domu mi srednio pasuje .
Emilka - wielkie dzieki za ten adres .Jak tylko bedzie ladniejsza pogoda przejade sie do Bradford .
Werkamirek - jedz jedz ,a dzidziusiowi niech na zdrowie wyjdzie .
Dobra ide moja gwiazde nakarmic i do spaniaaaa niech zmyka :-).
 
Ja już też pozbyłam się dzieci. Olivia jeszcze podśpiewuje sobie ale pewnie zaraz zaśnie.
Dzionek nam szybko zleciał, najpierw były dziewczyny na kawce a później pojechałyśmy jeszcze z Dorotą na kulki. Jeszcze zdążyłam poprasować:tak:
Ta pogoda jest naprawdę masakra dzisiaj:sorry:

Ach, nie wiem co pisać jeszcze:eek:
 
reklama
dziewczyny wiecie coś gdzie można dostać fachową obslugę dentysty-jadę jużna tabletkach co 4 h i spuchlam, mój wysyla mnie na emergency ale ja obawiam sie angielskich rzeźników a slyszlyście o jakimś polskim gdzieś?
 
Do góry