reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
helllo:-)
Moze uda mi sie cos skrobnac drugi raz;-)
dzionek szybko zlecial,dopoludnia bylam z dziecmi i sasiadka na hustawkach ,potem zaliczylam poczte,ale bylo goraco dzis i duszno:szok:
Potem mielismy jechac do Ikei bo przymierzamy sie do remontu jesienia,ale A musial cos zalatwic i d...pka:baffled::wściekła/y: Ale i tak mam jesz duzo czasu na kupowanie wyposazenia bo dopiero jak wrocimy z Pl to cos moze zaczniemy robic:tak:
A lecimy 19 pazdz.na 2 tyg :tak: mam wesele u kuzynki syna:tak:
Swoja droga to powiem Wam ze dop co robilismy caly remont...tak mi sie wydawalo:zawstydzona/y: a tu jednak ponad 3 lata minely i trzeba poodswiezac:baffled:
WERKAIMIREK - moglas jednak dzis wpasc...widzisz..ale bylo juz za pozno zeby Ci napisac:-(
AGAAM- z tym zapalem roznie bywa:-p ale teraz robie to dla przyjemnosci ,zeby miec odskocznie od monotoni z dziecmi i garami:tak::-DDo pracy sie raczej nie wybieram ,ale kazdy papierek sie moze przydac:tak:
NIKA- ja na spotkania bardzo chetna i na wypady ..tyle ze ter to kiepsko z czasem:baffled::-(
SYLWIA,DORIS- wlasnie jak tam?? podobalo Wam sie w Edynburgu??:happy2:
no i zmykam ,drugie dziecko klasc ,mezus na trening a ja do lekcji:-p:-D;-)
 
Czesc :)

Ja mam cisze w domu,chlopacy u cioci Sylwii na noc ,ladna pogoda byla i mieli tam u niej biegac po dworzu a tutaj deszcz .................

Zapisalam Kube na takie zajecia wakacyjne i kukra mam caly dzien rozwalony...mudze zawiesc go tam na 10 potem odebrac o 12 i na 13 znowu zawiesc i o 15 odebrac ,bez sensu troche ,ale jeszcze tylko dwa dni .

KASIA8118-udanego urlopu wam zycze ,no i super pogody :) mam nadzije ze Wam samotny wypad sie uda :)))))
Ale Ci zazdroszcze.

GRAZIUL-ambitna z Ciebie dziewczyna :) mi sie samej w domu uczyc sie nie che :(
W Edenburgu bylo bardzo fajnie,tylko tam trzeba jechac na dwa dni conajmniej,bo nam czasu zbraklo zeby wszystko zobaczyc.

NIKA1979-dobry pomysl z tym wypadem na farme,wlasnie dzisiaj z Sylwia rozmawilam na ten temat :)
 
Cześć.

Dawno mnie nie było, ale mam teraz spory zamęt także nie w głowie mi pisanie.

Czeka nas kolejna przeprowadzka.... Aż mi się na samą myśl słabo robi....

Sara rośnie jak na drożdżach. Próbuje chodzić, chce żeby ją po domu za rączki prowadzać.

Nika - ja bym chciała ubranka dla dziewczynki na rozmiar 12 - 18 miesięcy.

Doris - to faktycznie masz latania z Kubą.

Graziul - dziś mi też upał w kość dał, obiad jak gotowałam to myślałam, że padnę przy kuchence. Mogłoby trochę się ochłodzić.

Werkamirek - ja nie wiem jak te papiery wypełnić:(

Dziewczynki mam dwa pytania. Po pierwsze czy któraś mieszka na BD7? Lub może orientujecie się jaka to dzielnica?

A po drugie to czy wiecie jak zdobyć tu "tutejsze" papiery do pracy w żłobku czy przedszkolu? Bo mam takie z Pl, ale nie bardzo wiem co tu z nimi począć i czy się przydadzą.

Pozdrawiam papa.
 
hejka
Ja zamiast sie klasc to jeszcze siedze :dry:.Ale dzis byl "ciezki" dzien ,tak parno i te deszcze ...Zaczelam troszke bardziej dbac o wlosy ,kupilam specyfiki w bootsie ,ale siano mam na glowie jak sie patrzy:-(juz nie wiem co mam robic z tymi wlosami wrrr.Zreszta wlosy to pikus przy apetycie Jasminy .Jest takim okropnym niejadkiem ,ze juz nie wiemy jak ja podejsc ,bo na gloda i zabawianie nie dziala .Najchetniej to caly czas by tylko z butli ciagnela :baffled:.
Doris - znowu sie pozbylas dzieci ?:-DJak bym miala teraz komus dzieci podrzucic to raczej bym nie zasnela :sorry2:po tylu latach dzien w dzien ,noc w noc :-D
Graziul - no pewnie ze kazdy papierek sie przyda :tak:.Ja tez w sumie moglabym ruszyc tylek :zawstydzona/y:
Klade sie juz bo jutro znowu bede narzekac ze sie nie wyspalam.
 
DZIEWCZYNY WIĘC OKREŚLMY SIĘ CO DO WYJAZDU NA TĄ FARMĘ
doris78- może się wspólnie zgadamy , aby pojechać skoro też się tam wybierasz
monia22310-ok, napiszę ci co mam z tego okresu, a jak się skontaktować z tobą:)))) pozdrawiam dziewczyny skrobnę potem -dzisiaj deszczyk czyżby po lecie hmmmmmm:)
 
czesc Wam :-)
Ja dzis marnie spalam:crazy: najpierw dlugo zasnac nie moglam bo duchota byla okropna,a potem maly 2 razy sie budzil a o 6 N zrobila wrzask o mleko:crazy: Do tego jesz ta pogoda deszczowa- i od razu spadek energii:wściekła/y:
Muchy mam od rana w nosie:tak:
Biore sie za porzadki ,zeby dnia nie zmarnowac. Potem umowilam sie do fryzjera i wypelnic sobie zele ,to moze sie troche zrelaksuje:baffled:
NIKA- ja na farme tez chetna,tyle ze nie wiem czy moja mala mi dojedzie ,bo str zwraca w autobusie ,a to jest kawalek:crazy::-(
Nic ide na druga kawke i zabieram sie za robote :tak:paaaa
 
:-):-):-)Witam :-):-):-)
Pogoda nam sie dzis popsula:tak::tak::tak:ale nareszcie bo juz za goraco bylo w nocy .Mlody spal w samych bodach i bez przykrycia i mokry caly a okno w sypialni otwarte masakra:tak::tak::tak::tak:
Siostra go obecnie rozpieszcza wiec karmi go przewija wiec mam chwilke relaksu a Aga jak to Aga zadowolona bo siostra przywiozla cyfrowy polsat ,bo telewizja N zakonczylismy :-):-):-):-):-)
kasia8118-szerokiej drogi i przyjemnego wypoczynku;-);-);-);-)

Nic uciekam jakis obiad wymyslec trzeba:-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Czesc Wszystkim:-)
Kurcze ale pogoda:wściekła/y: A ja glupia wczoraj narzekalam jak to nie jest goraco i chyba mnie Bozia pokarala tym deszczem:-D:-p Tak zle i tak nie dobrze i wez tu czlowiekowi dogodz:-D:-D

Nika ja tez chetna na taki wypadzik na farme:tak: Mysle ze jak zbierze sie kilka dziewczyn to moze byc wesolo, mi generalnie pasuje raczej kazdy dzien:tak:
Graziul ja tez wczoraj nie moglam zasnac, strasznie sie meczylam a jak juz zasnelam to mialam wrazenie ze chwila moment i juz trzeba wstawac:no:
Renuska moja Victoria tez ostatnio nie ma apetytu zmusic ja do obiadu nie ma szans:no: Ale oczywiscie slodycze i innego typu przekaski to moglaby jesc non stop:wściekła/y: Staram sie jej to wszystko ograniczac ale i tak strasznie malo je:-(
Kasia szerokiej drogi i udanego wypoczynku:tak:
Monia ja to w dzielnicach jestem zielona wiec nie pomoge, a w planach macie przeprowadzic sie w okolice bd7?
Doris ale faktycznie masz biegania z Kubusiem, ale czego sie nie robi dla dziecka:-) Wiem ze sie powtarzam ale fajnie Wam ze mozecie sobie tak dzieci podrzucac jedna do drugiej, bo ja ostatnio cos nie mam cierpliwosci do mojej gwiazdy i chetnie bym jja komus podrzucial chociaz na 2h:-D:-p

Victorai meczzy jedna parowke od ponad godziny i co chwila mowi: "Mama ciasteczko":wściekła/y: Ja jej dam ciasteczko:wściekła/y: Ide wcisnac w nia ta parowke bo mi dziewczyna z glodu padnie:-D
 
Do góry