reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka dziewuszki:))

Mam pytanko, czy ktoras starala sie o MATERNITY ALLOWANCE?? Wlasnie probuje wypelnic papiery i dla mnie to czarna magia... Moze znalazla by sie jakas z boza dobrocia i by mi pomogla???
 
reklama
CO TU TAK PUSTO PISAĆ LASKI... co tam w was u nas oki mam chwile dla siebie to mówię ze coś napisze .... dzionek zleciał byliśmy na placu zabaw , ale zaraz uciekliśmy bo deszczyk nas postraszył :-D. a co do prasowania to nie lubie ale musze bo nie lubie w nie uprasowanym:szok::tak:
SYLIA , DORIS , KASIA , AGAAM , CO TAM U WAS CZEMU NIE PISZECIE?
NIKA19 jak chcesz to moge ci podać adres bo mam ulotke na tą farme to powiniem tam być bo tak to cieszko wytłumaczyć ... oki lece kochane bo jutro praca:szok::szok::szok:
 
Hej:)

Mi się pazurki suszą więc akurat idealna chwila na bb:-D Dzisiaj niezła pogoda była. Dzieciaki cały dzień na ogródku. Po obiedzie pojechaliśmy na plac zabaw ale po 10 minutach wróciliśmy do domu bo Olivia wymyśliła sobie żeby chodzić na boso i nie chciala zalożyć butów:szok: Focha miała na maksa:szok:
Ja za to 3 pralki prania dzisiaj zrobiłam:tak:

Emilka no przecież napisałam posta rano:-p Co mnie tu do raportu wzywasz?:-D
Nika ja też poprostu lubię mieć wszystko poprasowane. To co się da to ładnie składam a to co nie to na wieszak i zawsze jest gotowe do ubrania.
Zmywarkę bardzo bym chciała mieć ale póki co nie mam na nią miejsca:-(
Werka ja nie pomogę, nie znam się:no:
m02.... no niestety tutaj jest tak, że jeśli Ty jesteś w ubezpieczeniu jako drugi kierowca to zniżki Ci nie lecą:sorry:
 
hej wam
ja tylko na sekundke bo mama jeszcze jest u mnei zaraz planujemy isc na spacerek ale nie wiadomo jak nam wyjdzie bo cos sie juz chmury czaja.
sylwia ja bede jako glowny kierowca bo mozna przeciez ubezpieczyc auto na provisional licence,wtedy wezme kilka lekcji i za jakis czas podejde do egzaminu a dla mnie wazne ze moge postawic wtedy samochod pod domem i nie musze go sprzedawac.
 
czesc laski co za temat jak ktos nie lubi prasowac to zapraszam do mnie dla mnie to relax ijak poprasuje i poukladam w szafce to nie mam strasznie pomietych a malej ubranka prasuje zawsze bo dodatkowo zabija jakies bakterie tak ktos mi kiedys p[owiedzial i sie tego trzymam
Nika moze spróbuj pynu do plukania Comfort (to jest concentrat) jest naprawde dobry i nie posiada zadnych alerbentow tak samo jak proszki non-bio
SYLWIA I DORIS WITAJCIE SPOWROTEM to wam sie pranka uzbieralo ale juz porobione wiec macie z glowy
Alex dobrze ze juz z Aga wszystko w pozadku jej mina musiala byc bezcenna
a jesli chodzi o zmywarke to ja nie musze miec bo zawsze znajde czas dla moich pociesz a pozatym lubie to robic i moja kuchnia jest za mala na nia
oki skrobne cos pozniej
 
hej :)
Wracam do PL na stałe, więc mam do sprzedania parę rzeczy w niewysokich cenach, bo szkoda zostawić, a może komuś się przydadzą :)

komoda - 30F, w stanie idealnym
2e4hjba.jpg

telewizor 32" Lexsor - 40F, ma parę martwych lini, widoczne na zdjęciu
hrzed1.jpg

półka - 7F, stan idealny
350kqp5.jpg

telewizor Sharp Aquos 20" - 30F - w pełni sprawny, nieporysowany
2epknqu.jpg

krzesła - 6F, stan idealny, prawie nieużywane (jedno czarne, drugie szare, na srebrnych stelażach)

Posiadam jeszcze mikrofalówkę Russela Hobbs'a, którą kupiłam za 60F, chcę sprzedać za 30F, srebrna, rzadko używana oraz XBOX i 10 gier.

Zainteresowane osoby, proszę o kontakt na pocztę kreyzolekk@wp.pl ,oferty ważne do poniedziałku :)
 
Czesc babki
ja sie jakos zabieram za pisanie ...i stale nic z tego
dzieci daja popalic ,maly coraz bardziej mobilny wiec z oka sposcic nie mozna:-( Pozatym A ter czesciej byl w domu wiec duzo czasu spedzalismy rodzinnie :tak:
No i zaczela mi sie juz nauka ..wiec z czasem to naprawde lipa:baffled:
Co do kursow to napisze Wam adres szkoly ,bo ktos byl zainteresowany,YORKSHIRE SCHOOL OF BUISNESS ,NORTH PARADE BD 1,to sa kursy z learndirect:tak: Ja naprawde nie mam pojecia jakie sa dostepne bo mnie interesuje tylko NVQ wyzszy level z matmy ,ang,it i customer service ,poniewaz kilka lat temu juz skonczylam nizszy poziom i chce kontynuowac:tak: Ja to robie eksternistycznie ,ide tylko na zaliczenia i exam panstwowy:tak: Cos takiego jest jesz na GODWIN STREET kolo KIRGATE:happy2: zmykam kochane bo obiad musze szybko nastawic,pozdrawiam:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-)
Ja wpadlam poczytac co u Was a tu zabardzo nie ma co czytac:dry: nie ladnie nie ladnie brac sie do roboty dziewczyny:tak:
Moja niunka spi sobie smacznie bo zasnela na spacerku to mam bloga cisze i postanowilam sie odezwac bo zaraz trezba obiadek szykowac i dalej na spacerek, w prawdzie przed chwilka padal deszcz ale znow swiec sloneczko:tak: A ja na szybko musialam pranie z dworu sciagnac a padalo moze 3minuty:baffled:

Graziul prosze prosze jaka ambitna uczennica z Ciebie:tak: Zazdroszcze zapalu bo mi tego brakuje:-( Kiedys juz nawet sie umawialam z Domi ze bede chodzic na ten ang gdzie mozna z dzieckiem byc ale najpierw niunka byla chora potem cos tam potem urlop i jeszcze tam nie dotarlam:sorry2:
Tynia ja zmywarki tez nie mam, ale ja o naczynie nie musze sie martwic bo moj P zawsze zmywa:-p
M02... i co bylas z mamusia na spacerku bo pogoda jest naprawde super(mimo tego ze przed chwilka padalo:-p Ale jest cieplutko)
Alex fajnie ze z Aga juz wszystko oki pewnie teraz wykorzystuje ciocie co:-p
Werkamirek ja tez sie nie znam na tych papierkowych sprawach:no:
Emilka ja przeciez tez juz wczesniej napisalam:-p Ale ciesze sie ze tak o mnie pamietasz:tak::tak:
Sylwiam dzieki;-)

Ide smazyc placki bo niedlugo trzeba wyjsc po tatusia na spacerek:tak:
Milego dnia LAski:-)
 
reklama
emilka13-no pewnie ,ze chcę ten adres , bo bardzo chcialabym z moja tam pojechać, a moze pojedziemy razem i jeszcze inne mamy jakby chciały ot taki wypadzik dla dzieciaków??????? skoro tam bylaś to może napisz koszta , mamy wzięły by prowiancik i może byloby fajnie CO WY NA TO DZIEWCZYNY-MOŻE WSPÓLNY TERMIN NA TAKĄ WYCIECZKĘ -PISZCIE CO O TYM MYŚLICIE
 
Do góry