reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Czesc LAski ja tez melduje ze zyje mimo tego ze nic mi sie nie chce:sorry2:
Dzis mulilismy prawie caly dzien w domku, bylysmy tylko w Children centre umowic sie na bilans 2latka bo bylismy w Pl i nas ominelo:tak: Takze wizyte mamy w srode no i jak juz tam bede to podpytam troszke o to przedszkole dla Malej chyba ja puscimy chociaz na te dwa dni;-) Ale jeszcze mojego P musze przekonac bo on nie jest az taki chetny:sorry2:
A teraz spadam polozyc niunke bo juz zasypia na siedzaco:-p
Buzka jutro napisze cos wiecej bo dzis weny brak:-(
 
czesc kobietki strasznie dzis duszno i ciezko oddychac dzis znowu malowalam plot a jutro go dokoncze jak bedzie pogoda mam nadzieje ze dopisze
alex zdrowka dla Agi
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif

oki spadam bo Natalka juz spiaca a na kolanach ja mam
 
WITAM LASKI .....:-) nas nic nowego weekend zleciał w niedziele zrobiliśmy sobie całą paczką wycieczkę przed południem byliśmy na farmie:-) było super jak dla dzieci :-D:tak:tam spędziliśmy chyba ze 2 godzinki pózniej pojechaliśmy na pieroszki do pierogarni a po pierogarni na balen do ikley :-):tak:;-)też było fajnie tylk pogoda się troszke popsuła ale w środku też był basen i popluskaliśmy się troszkę .... i tak zleciało a dzisiaj rano pobudka o 5 i do pracy i dziś już padam a jeszcze ta pogoda tak męczy:szok::szok::szok:moja natalka taka się robi niedobra ze już nie daje rady non stop mama i przy nodze....:-:)szok:
TYNI I WIKI to ty się biedulo narobisz przy tym płocie .malujesz i jeszcze końca nie widać :tak:życze ładnej pogody na malowanie:-):-)
agaam no nie tylko tobie się nie chce :zawstydzona/y::-):-)
no ja też bym chciała natalke puścić wcześniej do przedszkola ale jeszcze troszkę jest czasu :tak::-)
marta martuś polecam te skałki w ilkley też tam jest super i miasteczko bardzo ładne i park....:-);-):-)
dobra laski nie wiem co komu pisać lecę spać bo jutro pobudka rano o 5...
 
Witam.
Ale tu grobowa cisza.Co jest z wami laski?Korzystacie z pogody?
Dzisiaj mamy trochę słoneczka oby nie tylko chwilowo.Ja żyję wyjazdem i jakoś weny do pisania stanowczo brak.Trochę się martwię jak Oli zniesie podróż.Dvd samochodowe mamy zepsute a Oliś to straszny kinoman i boje się ze będzie jęczec bo to jednak kupa godzin w trasie.
Krystian tez wiecznie się pyta czy już jedziemy.Z tego co słyszałam to w pl lipna pogoda oby się zmieniła i to szybko.

Emilka13 to fajnie spędziliście niedzielę.My niedzielę spędziliśmy głównie na zakupach trzeba było to i owo kupic na wyjazd.

alexnow z Agą już chyba lepiej co?
 
Agaam a czemu twój nie jest chętny żeby mało poszła wcześniej do przedszkola?

Marta1979 i gdzie zabrałaś giości?

Sylwia i Doris jesteście już w Bradford?

Tynia i Wiki Ty to pracowita kobitka jesteś.
 
Hej:)
My wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy. Było super, naprawdę. Pogoda dopisała. Okolica fajna. Teraz tylko jestem obolała bo wczoraj wybraliśmy się jeszcze na wycieczkę do Edynburga i trochę się nałaziliśmy.
Dzisiaj wstaliśmy razem z dzieciakami o 9.30. Teraz pranie i rozpakowywanie:crazy:

Agaam może wystosuj argument że Vicky będzie w nursery tylko rok i lepiej będzie dla niej jeśli już wcześniej będzie przebywać wśród anglików;-)
Marta gdzieś koło manchester chyba są wodospady. Podobno jest tam super. Ja jeszcze się nie wybrałam bo tam dosyć spory kawałek trzeba przejść jakimiś ścieżkami a moja Olivka jeszcze tyle nie przejdzie.
To się ingleton chyba nazywało.

Lecę ogarniać się jakoś.
 
Czesc :)

Ja tez tylko tak szybko,przywitac sie :)wypad bardzo udany,nawet nie sadzilam ze tak fajnie bedzie,zreszta potem wiecej napisze,bo teraz wlasnie tak jak Sylwia mam duzo prania i prasowania i sprzatania a do tego jeszcze chlopacy tak sie kloca ze ja juz mam dosycccccccccccccc :(((((naprawde szczerze mam dosyc.

Pozniej przeczytam co tam u Was i odpisze....
 
reklama
Witam:-)
JA dzis sie wyspalam wiec humorek lepszy:-p Ale i tak planow na dzien dzisiejszy brak wiec pewnie bede muslic i dzien bedzie sie dluzyl:sorry:Ale byle do 15:tak:

Sylwia super ze wypad sie udal, zazdroszcze:zawstydzona/y: ALe nie zazdroszcze Ci teraz prania prasowania itp.:-p Ja staram sie przekonac P ze to dla jej dobra, ale on nie jest do konca pewny ze jej jest to teraz potrzebne:sorry:
Kasia domyslam sie zyjesz urlopem ja mialam to samo:-p Ale niestety tyle czlowiek czeka na wyjazd a potem to wszystko tak szybko mija:-( Odnosnie tego przedszkola to tak jak napisalam Sylwii a poza tym to ja mysle ze on sie bardziej boi niz ona by sie bala:-D
Tynia jak ja czytam ze Ty wiecznie cos robisz to az mi glupio ze ja jakis nierob jestem:zawstydzona/y::-D
Emilka ale mieliscie fajna niedziele:tak: Ja tez lubie intensywnie spedzac wolny czas, chociaz cos ostatnio zamulamy w domku, bo caly czas odpoczywamy po urlopie:-D:-D
Marta i jak wypadzik sie udal??;-)

No nic czas na mnie a Wy Laski zabierac sie do pisania:tak::tak:
 
Do góry