reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam sie porankowo:)

Spac dzis nie moglam, upieklam szarlotke i wlasnie zajadam sie plackiem. Snily mi sie glupie rzeczy:wściekła/y: moze dlatego ze moj humorek jest nie za wesoly ostatnio. Moja mama miala wypadek sam. niby nic sie nie stalo. Potluczona, wczoraj wyszla ze szpitala i jakos tak ciezko mi z mysla ze nie moge sie nia zaopiekowac:wściekła/y::eek: Bo niestety juz nie bardzo moge latac:-(I dobija mnie ze nie moge byc obok bliskiej osoby:no:
A do wrzesnia daleko, bo przyjezdza do mnie pomoc przy dzidziusiu!

Jednak sa plusy i minusy emigracji...

dobra spadam "ala" drzemiki zrobic jabluszkowo- gruszkowe!!mniami:-):-)
 
reklama
KASIA8118 - dostalaś odemnie odpowiedź na temat kojca dla dziecka, dzisiaj mam masę do zrobienia , takze pozdrawiam Was serdecznie pogoda nawet powinna Nam dzisiaj DOPISAĆ - moze skoczymy rodzinką na basen? słuchajcie niewiem czy wiecie, ale jak zapiszecie do biblioteki dziecko to z jednych z upominków są vouchery na basen pappaappa
 
:cool::cool:Witam w przepiekny dzien:-):-):-):-)
Wlasnie mam chwilke dla siebie i zaraz wykorzystuje aby naskrobac cos bo dzien zapowiada sie cudowny to spedze go dzis na swiezym powietrzu:-D:-D:-D:-D:-D:cool::cool:
Bylam wczoraj z Aga u lekarza i ma antybiotyk penicyline,ale dzis troszke lepiej tylko z nosa leci jej jak z kranu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Nic uciekam korzystac z ladnej pogody:cool::cool::cool::cool:
Milego dzionkia kobiety:-):-):-):-)
 
Witam.
nika1979 widomosc dostałam i przekażę znajomej bo to nie ja szukam.

WerkaMirek no tak zdecydowanie są plusy i minusy emigracji.A najbardziej to brakuje chyba nam wszystkim rodziny i bliskich znajomych którzy zostali w pl.

Renuska domyślam się że masz teraz wesoło skoro gwiazda już raczkuje.

Żaneta to się okażę czy wypocznę.Różnie to może byc ale na pewno poczuję się trochę lepiej.Oby tylko pogoda dopisała.

Graziulxxx a ja miło wspominam czasy kiedy pisało się listy.W pl to mam jeszcze stertę listów i kartek od byłych chłopaków i znajomych hihi.Jakoś żal mi wywalic do kosza.

A my jeszcze siedzimy w domu bo niedawno mężuś mi malnął włosy bo już strasznie miałam po przebarwiane i już patrzec na siebie nie mogłam.Szkoda tylko że Gośka nie ma czasu żeby mi obciąc przed wyjazdem.

A co tam u was laski jakie plany na dzisiaj i jutro?
 
kasia8118- dzięki to przekaż jej , bo mi miejsce zajmuje i chcialabym sie go szybko pozbyć:)
wirkaimirek- ale z ciebie szczęściara, ze będziesz miła pomoc przy dzidzi-super:))))))
Graziul jak będziesz mila czas, skrobnij o tych kursach, bo sama jestem zainteresowana bardzo, no chyba że jak niechce Ci sie pisać to może się spotkamy i mi powiesz ?:)
 
hej kobitki.. ja mam podly humor dzisiaj ale nie bede sie dolowac :) juz dzien minoł i powolutku trzeba sie szykowac do spania:)
kasia - ale Ty masz super męża... tez bym chciala zeby mi moj wlosy robil:)
graziul- ja tez pisalam mnostwo listow - do tej pozry przechowuję :) miła pamiątka - i tez pisalam pamietniki - teraz jak czasami je czytam to sie smieje sama do siebie :)
asiunia -dzielna Olunia :)
werkaimirek - mam nadzieję że z twoja mamusią wszystko ok - pewnie najadlas sie duzo strachu :(
alexnow- zdrówka dla agi:)
 
pozdrawiam dziewczyny - pogoda niezabardzo nam dziś chyba dopisze a patrząc na następne dni także deszcz-- czy macie ciekawe zajęcia dla dzieciaczków w deszczowe dni w domciu??? bo mi juz pomysłów brak a jej i tak zabawki się nudzą już:)
 
hej dziewczynki
napisze cos z ranca bo potem zawsze cos tam do zrobienia jest i czlowiek czasu na kompa za duzo nie ma,u mnie wekend pod znakiem sprzatania bo jak juz wam mowilam mama jutro do mnie wpadnie a nie chce zeby sobie pomyslala ze ma corke brudasa.tak wiec okna juz mam pomyte,gore sprzatnieta na blysk zostal mi tylko salon,kuchnia i lazienka ale to na ostatnia chwile bo i tak jeszcze sie nabalagani.Ł pognalam wczoraj na spacer z dziecmi i oczywiscie skonczylo sie na tym ze zabral ich do toyR i wrocili z wielka reklamowka zabawek myslalam ze go udusze bo kupil malej lego i teraz wszedzie mi sie klocki po domu walaja:crazy:
graziul tak ja tez milo wspominam pisanie listow,co prawda ja juz z czasow komorek ale i tak pisalam listy bo to duzo milsze dostac list niz smsa.niestety teraz jedyne listy jakie dostaje to te z urzedow:-Dno wlasnie ja tez jestem ciekawa tych kursow jak bedziesz miala chwilke to napisz cos na ten temat plisss:-)
marta mi tez moj wlosy robil nawet na dwa kolory swego czasu mu wychodzilo ,takze swojego sprobuj tez w tym wzgledzie wykozystac bo im to nawet wychodzi tym bardziej jak ty na czarno to chyba nie jest az tak trudno.:tak:
nika masz do wyboru kuleczki,baseny dla maluchow,nie wiem jak w twojej okolicy ale kolo mnie sa codziennie organizowane w kosciele i w community centre jakies zajecia np.muzyczne albo czytanie bajek itp. no i jak masz autko to kolo shipley jest farma z domowymi zwierzatkami tam sa tez kulki i plac zabaw
 
Ostatnia edycja:
czesc poniedzialkowo .G. wlasnie wstal i je sniadanie :-Dwiec mam chwilke zeby cos napisac .Wczoraj bylismy na basenie w Dewsbury ,normalnie niebo a ziemia w porownaniu z naszym :crazy:.Woda cieplusia ,az nie chcialo sie wychodzic .Na szczescie wyciagnelam Jasmine z wody ,a zaraz potem zrobila rzadka kupke ,ktora wyplynela z pieluszki i zapaskudzila G.:-Dbo on ja trzymal na rekach .Wracajac do rzadkiej kupki to w sobote przez roztargnienie dalam jej wieksze pol banana (jeszcze nie dawalam jej tak duzo ),po prostu czasami zapomne sobie ze ona jeszcze malusia jest :sorry2:.
M0205 ..- no prosze ,moz Ci robil wlosy na dwa kolorki ,zazdroszcze .Moj to dwie lewe rece jesli o takie sprawy chodzi wiec nie chcialabym byc krolikiem doswiadczalnym ,bo z gory wiem jakby to sie skonczylo :baffled:.
Dobra ,musze sie przebrac ,ubrac dzieciaczki ,i pojdziemy karmic kaczki bo mam okropny chleb na zbyciu :-p.
 
reklama
Do góry