reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam:-):-):-):-)

Moje dzieci jeszcze spia wraz z moim W wiec zaraz wykorzystalam moment i pisze do was :-D:-D:-D:-D:-D
Wczoraj pogoda nas rozpiescila a dzis :confused::confused::confused:robilismy sobie grillka sasiadka przyszla i tak jakos dzionek zlecial:-):-):-):-):-):-):-)
Kasia8118-odpadam z ploacu zabaw bo niby Aga lepiej ale wole nie przesadzac :-):-):-):-):-)
graziul-moja siostra zostanie tu do 2 wrzesnia:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:wiec bede miala luzik:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
nika1979-witam na forum to chyba odemnie dostalas e-maila :-p:-p:-p:-p
sylwia i doris-przyjemnego wypoczynku;-);-);-);-);-)
agaam-przepiekne zdjecia ze slubu:-):-):-):-):-)
asiunia-oby poszlo szybko i bezbollescie:-):-):-):-)
 
reklama
dziendobry:-)
Mialam wczoraj jesz pisac ,ale dzien tak szybko zlecial ze czasu zabraklo:tak:
najpierw od rana bylam w urzedzie ,potem do EMILKI na kawusie-dziekujemy kochana bardzo za goscine:tak: a Wam laski za pogaduchy:tak: Emilko sypilania Twoja jest extra:tak: A kto to jest ten chlopiec ktory ze mna schodzil?Piotrus chyba? Twoj bratanek?
Ja wrocilam pozno bo jesz bylam w dwoch bankach ,potem wiecz A wpadl na spontan i ruszylismy do Chinczyka. Ale zrobili zmiane ,bo jest ter w Fuksji na gorze:eek: dol chyba remontuja:tak: no i za dzieci juz 6.50 trzeba bulic:crazy: porazka:baffled:
Wrocilam napchana jak prosie i zmeczona po dlugim dniu ...a dzis rano sie rozkrecic nie moge bo slonca juz brak:wściekła/y:
ASIUNIA- super bylo Cie wreszcie poznac:)) i Olenke i Filipka-sliczne dzieciaczki i bar do siebie podobne! Oby dzis Ole nie bolalo:))
SYLWIA <DORIS- najlepszego wypoczynku kochane,oby tylko nie lalo,to dacie rade wypoczac:tak:
ZANETA- gratki dla Majunki -dzielna laseczka:tak:
RENUSKA- £oooooo Matko ,ale sie wysiedzialas w tym parku:szok: faktycznie przykladna z Ciebie zonka;-) dajesz sie mezusiowy spokojnie wyspac;-):tak::-D
NIKA- my tez mamy spotkanka w list.parku jak jest pogoda,wiec pewno kiedys do nas dolaczysz z coreczka:tak:
Co do tych kursow to napisze Wam potem bo trzeba tego troche skrobnac zeby wyjasnic a naprawde mi sie ter nie chce:sorry: Sorry.w kazdym razie chodzi o NVQ,roznego typu i rozne levele:tak: Ja to robilam juz kiedys i mam matme i angielski ale chce jesz wyzej zrobic i customer service i It i wsz inne mozliwe:-p;-):-D bo wiem ze to sie bardzo przydaje:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej!!!
Ja wlasnie kawusie sobie pije,filipek śpi a ola z P pojechali do kina!wiec chwila spokoju!!
Bylismy dzis sciagnac te szwy i naszczescie nic a nic Oli nie bolalo!!!Trwalo to tylko 2 minuty za to chyba z 15 min.bladzilismy po szpitalu a jak sie pytalismy o droge to kazdy mówił cos innego-zwariowac idzie!ale juz po wszystkim!!:-):-):-)
Dzis przyjezdza znajomy na wodeczke!wiec troche sie zresetuje bo juz czasami wariuje-mój posiedzi z dziecmi!tylko boje sie jutrzejszego kaca!Ale mój ma wolne wiec jest ok!!!:tak::tak:
Zaneta-gratki dla Majeczki,pewnie śłicznie wygląda!!!!:-)ja tez bylam dzis w koncu przebic swoje uszy!!!
Alexnow-zdrowka dla Agi
Renuska-dla Dominiczka tez zdrówka życze,oby ta biegunka mu szybko przeszla!!!
Pozniej cos skrobne bo teraz mamuska wlasnie do mnie dzwoni wiec mam towarzystwo do kawusi!!!Dzieki temu czlowiekowi co skype wymyslil!!!!co mozna sie widziec i slyszec!!!:-):-D:tak:
papa
 
ASIUNIA- ale Ci fajnie ,tez bym sie wodeczki napila:-p:-D
Dobrze ze Ole nic nie bolalo,zreguly sciaganie szwow nie boli(ponoc)- a ja sie okropielnie tego boje ,bardziej chyba niz calej operacji:-D;-) naszczescie ja mialam zawsze rozpuszczalne ,bo chyba bym nie przezyla sciagania 40 szwow:szok::angry:
Co do Skype to tak wielka chwala temu co go wymyslil,wspaniala sprawa:happy: i pomyslec ze kiedys tylko listy moglismy pisac ,bo nawet smsow nie bylo!!!!!!!
 
A sa jakies kursy, np na fryzjerke albo kosmetyczke?? Bo nawet nie glupie pieniadze sa z tego w Uk... A i tak bede siedziec w domu i zastanawiam sie czy nie zrobic sobie takiego kursu:-)
Tyl;ko poszla bym sobie podszkolic angielski bo przez to siedzenie w domu, zapominam:-(
 
Hej laski ja tylko z ogłoszeniem bo humoru brak.

Mam do sprzedania fotelik samochodowy po Krystianie koloru srebrnego lub jak to woli popielatego.To jest fotelik od 0 do 18kg.Ma dwie pozycje siedzącą i półleżącą.Stan bardzo dobry jak ktoś chętny to proszę na pw.Mogę wysłac zdjęcie bo zrobiłam przed chwilą.
 
A ja mam chyba stresa spowodowanego zbliżającym się wyjazdem do pl.Wyruszamy już w czwartek bo chcemy jechac do mojego brata do Luton na jeden dzień także w czwartek po pracy R wyruszamy zostajemy na noc u mojego brata i w sobotę od nich wieczorem jedziemy na prom.Cieszę się bo w końcu będzie okazja się spotkac.Krystian zadowolony bo odwiedzi kuzynkę.

Asia ja chyba sobie dzisiaj piwko walne na stresy bo jakas nerwowa jestem.
 
hejka
ja tez jakas nerwowa jestem,i nie wiem czy jakies nery mi sie nie umiejscowily w strunach glosowych,bo nic mnie nie boli a ledwo mowie!!mozliwe to jest??az musze sie do lekarza zapisac,bo mowienie sprawia mi problem!:-(
kasia-bardzo zazdroszcze wyjazdu:zawstydzona/y:ale odpoczniesz sobie chociaz:-)
werkamirek-jakies kursy sa,ale ja niestety nie interesuje sie tym,ja co najwyzej moge se zrobic kurs "jak sie nie drzec na swoje dzieci" bo bardzo by mi sie przydal:-D
asiunia-super,ze tak latwo poszlo z tymi szwami!!dzielna core masz!:tak:do mnie nikt nie przyjechal,ale i tak kuzynka mi drina zapodala,bo tydzien stresow byl:-D
graziul-to zescie wczoraj zaszaleli:-)a jaka emilka ma sypialnie ze tak sie zachwycasz??bo ja bede robila swoja w przyszlym roku i juz szukam koncepcji.
sylwia,doris-milego wypoczynku,troszke sie spoznilam ale co tam:-D
renuska-moj maly tez mial rozwolnienie,przezylam koszmar bo 3 razy mial wpadke.biedny myslal ze pryknie a tu sruuuuu i pelne gacie:-D:-D:-Ddzisiaj juz jest ok.
nika1979-witam serdecznie na forum,bo nie mialam jeszcze okazji;-)no i zapraszam do pisania ;-)ja mialam teraz tydzien czau gosci bo byl chrzest Majeczki wiec sie troszke opuscilam w pisaniu,ale bede nadrabiac:-)
spadam polozyc mlodego spac,bo niunia juz o 7 poszla,cudenko moje wkladam ja tylko do lozeczka,5 sekund i spi:-):-):-):-)
 
reklama
witam z rana :-)
Dzieciaki rozrabiaja to czlowiek dlugo nie nalezy .Mam nadzieje ze dzis bedzie ladna pogoda .Planow w sumie na 100% nie mamy ,ale chyba sie przejdziemy na wesole miasteczko ,bo Dominik juz cos wspominal .No i otwarcie juz mozna powiedziec ze Jasmina raczkuje .Zasuwa ja blyskawica :hmm:,a moj benjamin wyglada jakby usiadla na nim szarancza :-(.
Asiunia - no ja jezeli chodzi o szpitale to jest dla mnie czarna magia i nawet nie staram sie sama dotrzec w dale miejsce ,po prostu prosze o pomoc (zaprowadzenie ):sorry::zawstydzona/y:Dobrze ze zciaganie szwow nie bolalo i poszlo tak szybciutko .
Graziul - my z G.mamy pelno listow do siebie ,bo nie chcielismy pisac emaili ,mila pamiatka ,ale skype tez dobry .
Spadamy na sniadanie ,papa milego dnia .
 
Do góry