reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej wam ja tylko na sekundke bo chcialabym zapytac czy nie wiecie moze czy ktos nie chcialby kupic autka?bo my te nasze z wielkim bolem ale jednak sprzedajemy
graziulto ja jutro czekam na ciebie daj tylko znac jak bedziesz wychodzila z domu to zaczne dzieciaki zbierac.:tak:
aha i do Emilki w koncu na ktora bo juz sie pogubilam...:sorry2:? do jutra kobitki ;*
 
reklama
hej hej
Ja z dzicmi bylam dzis u kolezanki i tak mi szybko i przyjemnie dzis dzien zlecial ,a zaraz juz wymyc male bable trzeba ,kolacja i do spania :-).
Graziul - w sumie to nie wiem z czego domin ma ta biegunke ,ale on to sie troche uwstecznil przy jasminie i wklada wszystko do buzi jak ona :baffled:.Dzis na szczescie troszeczke lepiej .
Sylwia - a ja mojej lali przebijam te uszy juz od x czasu :dry:bo caly czas zapominam tej czerwonej ksiazeczki .
No nic zmykam bo oczy mi sie same zamykaja .Tak chcialabym cos wiecej napisac ,ale naprawde nie dam rady :sorry2:.Milego kawkowania jutro u Emilki ,bo to jutro prawda?
 
Czesc, ja tak tylko na chwilke:p
znacie kogos kto chcialby kupic fajki? L&M czerwone? Jakby co to wiadomosc na priv:p
A teraz uciekam klasc Mala bo jeszcze nie spi:/
A jutro widzimy sie u Emilki:)
Paaaaa
 
Witajcie z ranca kochane;-)
Ja juz na nozkach od 6.00 maluchy chcialy mleczko:confused2:..jak zwykle zreszta
Widze ze dzis chyba prognoza 22 stop i pieknego slonca sie sprawdzi:tak::tak::happy:
kawusie pije na dobry poczatek dnia i zaraz sie biore za sniadanie i pomalu sie bede szykowala do Emilki ,bo jesz przed do urzedu chce skoczyc:tak:
WERKAIMIREK-milo bylo Cie w reszcie poznac osobiscie:happy: Dzieki za odwiedzinki ,Natalka zachwycona Twoimi rysunkami:happy: ...I kto tu niby beztalencie jest?????cooo??;-);-);-)
SYLWIA- zagladnelam sobie na strone z kolczyczkami i jest przeogromny wybor!!:happy: fajnie ,jutro sie wybieramy zakupic:tak:
RENUSKA- Ja tez tak sie wybieralam zmoja gwiazdka odkad miala 4 mies skonczone...a przebilismy wreszcie jak miala8!!!!!!!:szok:
ALEX- zdrowka Dla Agi..biedna tak feralnie rozpoczely jej sie wakacje:-( alejesz wsz przed nia:tak: A siostra na dlugo zawita??-fajnie Ci:tak:
ASIUNIA- Ty bys sie wreszcie wybrala dzis do EMI ...to bysmy sie poznaly..hihihi;-):-D Co do buzki Oli to ja mysle ze blizna bedzie znikoma,bo Ona i jej skora bedzie rosla a blizna stoi w miejscu:tak:
OKi zmykam zwierza nakarmic,milego dnia babki
 
Ostatnia edycja:
WITAM Z RANA LASKI I CO GOTOWE JA KAWUSIE PIJE I SIE BIORE ZA COŚ BO BAŁAGAN JAK NIEWIEM MUSZE OGARNOĄĆ PRZED WASZYM PRZYJSCIĘ
RAGAZZ no ja mieszkam w shipley tylko troszke indziej na kanale....
oki laski dopijam kawusie i czekam na was
m02 U MNIE NA 11..
 
Hejka:)

Graziul ja dalej przystaje przy tym ze ejstem beztalencie:-D:-D mi rowniez milo. No i dzieki za info o porodach...A mojemu bardzo podobala sie kolyska i przy okazji dostalam zdrowy opieprz ze ja sama wzielam...
Pozdrow Natalke, nastepnym razem cale ZOO narysuje!!!
 
Czesc :)
Ale tu dzisiaj pustki,pewnie wszystkie na spacerkach sa.
Ja mam zamiar sie pakowac,ale strasznie mi sie nie chce,pierwszy raz.

EMILKA-dzieki jeszcze raz za kawe :)
 
czes to i ja sie przywitam takie cieplo to wykorz\ystuje pogode i calymi dnaimi da dworze wczoraj kosilam trawe a dzis przemeblowanko u wiki obiadek juz zjedzony teraz tylko trzeba pozmywac dzis ten dzien troche mnie zamula i mi sie spac chce ale kawka stawia na nogi chociaz troche
Nika witaj i pisz czesto napisz cos wiecej o sobie gdzie mieszkasz i w jakim wieku masz mala bo ja chyba nie doczytalam
a ja ponawiam pytanko bo nikt mi nie odpisal czy ma ktoras na sprzedaz ubranka dla chlopca od 6 miesiecy????????
oki biore sie znowu za sporzatanko i postaram sie czesciej pisac
 
Witam.
Ja właśnie skończyłam myc chłopaków także siedzą już w piżamkach i oglądają bajki.
My zaliczyliśmy dzisiaj kawkę u Emilki,plac zabaw zakupy i jeszcze trochę na ogródek skoczyliśmy chociaż Olinka bardziej interesowało bieganie po parkingu niż siedzenie w ogródku.

Emilka13 jeszcze raz dzięki za kawkę.



Alexnow jak Aga?Masz ochotę na plac zabaw jutro?

Tynia i wiki jeśli chodzi Ci o rozmiar 6-9miesięcy to raczej nie mam bo ostatnio pozbyłam się chyba prawie wszystkiego.Chociaż muszę jeszcze sprawdzic dokładnie.A ewentualnie 9-12 interesuje twoją koleżankę?

Doris78 słoneczka życzę i dużo relaksu.
 
reklama
hejka
ja tylko wpadlam na sekunde powiedziec ze zyje,choc ledwo co,ale jutro nadrobie wszystko bo bede miala patre minut spokoju:-):-):-)dzisiaj przebilam Majce uszy:-):-):-):-)byla bardzo dzielna,plakala tylko sekundke:-):-):-):-)
 
Do góry