reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ja tez juz na nogach ,nie szaleje tak jak Graziul bo dopiero o 7 wstalam ,ale i tak bylo ciezko .Wczoraj jak szlismy spac mowie do G.-zapomnialam prania sciagnac z ogrodu .A G.na to -zostaw ,nie bedzie padac .Juz nigdy nie poslucham chlopa :crazy::-D.
Nika - witamy serdecznie
Wybaczcie ,ale juz wiecej z siebie nic nie wycisne ,bo Domin i Jasmina szaleja ,a ja mam juz dosyc pisania ,rozgladania sie na wszystkie strony i komentowania - zostaw ,sluchaj mnie ,nie dawaj jej tego .....Odezwe sie pozniej .
 
reklama
Kerde no!!!!!

Ja pierwszy raz od nie wiem kiedy zostawiłam na noc pranie na sznurku bo prognozy mówiły że kilka kolejnych dni ma być słonecznie a tu zonk, padało:crazy: Nic to, wyschnie:-D

Moja Olivia już od rana męczy cbeebies a Marcel jeszcze śpi, temu to dobrze.
 
hej dziewczynki
mi ostatnio jakos ciezko jest sie zabrac do pisania,mam jakiegos mega lenia a w dodatku Nela ciagle mi cos wymysla a to pic a to mniam mniam itd.juz mi glowa peka bo dostala ostatnio jakis strasznie piskliwy glos wiec doslownie w uszach mi dzwoni od tego jej mama piiiiiiic!:wściekła/y:pochwale sie jeszcze ze mama w przyszlym tygodniu przyjdzie do mnie na 2 dni:-):-)bo przyjedzie na tydzien do mojej sis wiec zostanie tez u mnie na jedna nocke:tak:
graziuldzieki ze o mnie pomyslalas:-)u mnie wszystko ok tylko ostatnio jakos duzo mam na glowie...ja do Emilki bede szla pieszo moze zabierzemy sie razem?mamy jeszcze Pawelka od Zanety 2 latka:-)
emilka ja tez poprosze o adresik,sorki ze nie odpisalam na nk ale jakos na razie nie dzwonilam do tej babki bo mam takie male zamieszanie w domku z reszta wydaje mi sie ze jak to swierzo remontowane mieszkanko to pewnie duzy bond bedzie chciala
nikawitam nowa mamuske w naszym gronie,moja Kornelka tez ma dwa latka i jak dluzej z nami popiszesz to na pewno bedzie okazja zeby nasze dzieciaczki sie poznaly:-)
Asia dzielna musi byc z ciebie kobietka ja bym chyba spanikowala i plakala razem z dziecmi,a swoja droga to co to musial byc za lekarz ze z malym dzieckiem kazal ci tyle czekac na szycie,zawsze mi sie wydawalo ze trzeba to zrobic jak najszybciej:confused:
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja!!!!!
U mnie pobutka byla o 6.10-ale jeszcze w lozku polezelismy do 7!!!!Teraz filipek spi a jak wstanie to wybieramy sie na kawke do kolezanki!!!
Sylwia-agaam-faktycznie Ola super to zniosla,zaraz jak sie wybudzila z narkozy to juz chciala isc kolorowac,chociaz jeszcze ledwo na nogach stala!!!Dzis ściaglam jej ten opatruneki ma tylko 3 szwy ktore ladnie sie goja!!!wiec jest ok!!Sylwia-dzieki za butelke,my jednak nie pojechalismy do lister parku,bylismy w harold parku a potem na kawce!!!
Renuska-śliczne zdjecia na fc-jasminka jaka śliczniutka panienka!!!
Emilka-byc moze jednak bedziemy na kawce,bo moze z agaam pojedziemy to nie zabladzimy,ale jeszcze na 100 % nie wiem!!!
Kasia-zdrowka dla krystiana!!
Nika-witam-zapraszam do pisania!!!

Dobra to tyle narazie,potem jeszcze cos skrobne!!!
 
moje drogie jak nigdy dzisiaj wstałysmy po 9.00 mala na łóżeczku grzecznie wpatrywala sie jak jej mamusia heheheh nie moze oka otworzyć :) ale się zebrałysmy i juz na nogach jesteśmy:)))) co do prania dziewczyn to faktycznie szkoda,że zmokły wrrrrrrrrr:( ja jak mam pranie to robię duże na dwie suszarki i włączam piec a mam taki ze jeden dzień i suche tak daje tyle ze niestety przez ten dzień w domu parówa, aż okna trzeba otwierać, niestety nie mam ogrodu czasami daję na zewnątrz na skwerek ale juz z doświadczenia wiem że mi i tak szybko niewyschnie jakbym chciała, bo i tak zbierałam mokrawe-jakbym miala ogród też bym na dwór dawała ,włączam piec , bo tak to by ni z 5 dni schło i by niezbyt ladnie już pachnialo heheh :)



dzięki za przyjęcie mnie do Waszego GRONA -aż czuję się poprostu lepiej z wami>:)))nasze dni są juz takie nudne że dziś zastanawiam sie co z maja robić a place zabaw jak nazlość puste jak wychodzimy :0 ok mykam, bo mala juz dokazuje
 
Marcel pojechał na wycieczkę z ciocią. Cieszył się jak gwizdek:-D My zostałyśmy same z Olivką. Nie wiem za bardzo co ze sobą poczać dzisiaj:-( Zapowiada się nudny dzień.
Tak wogóle to jakoś od rana mam humor do bani, sama nie wiem czemu ale czuję jakiś wewnętrzny niepokój:-( Pewnie @ nadciąga.
 
u mnie pobudka o 7.30 ale oko mi sie zamykalo i na szczescie Majce tez wiec wstalysmy o 11!!!!! :D pozniej zawiozlam naszych gosci do centruma a teraz szykuje obiadek :) i obijam sie troche bo majeczka spi :)
nika1979 - witamy serdecznie. fajnie ze sie zdecydowalas na pisanie. A jak dlugo jestes w Bradford?
emilka - prosze o adres.. moze wpadne ale nie obiecuje :D
sylwia - dzis pogoda do bani i moze dlatego masz taki humorek... sciskam mocno :D
asiunia - to moze Olunia nie bedzie miala blizny, jak ma tylko 3 szwy?
m02 - ale ci dobrze z mamusia :D moja orzylatuje na tydzien ale dopiero w pazdzierniku:)
i podgląd mi sie skonczyl wiec juz nic nie naskrobe :(
 
no widzę dziewczyny ze u kazdej dzisiaj jakiś humorek, mala śpi po wielkich trudach od 14.30 ze moge odetchnąc i poklikać TAKIEGO DNIA TO JESZCZE NIE BYLO;;;;;;;;;poprostu fakt myślałam , ze dzień jak codzień a tu pelen wrażeń: majka niechciala zalożyc pampersa więc cieszylam się SUPER czas je odstawic latała z gola pupą,az myślę moze się podziębić zwlaszcza, ze i na boso po wrzaskach zalozyłam jej same getry, potem wola do mnie siku SUPER dziś sama na toaletę bez majtek, bo getry w dół ---nic--ledwo zeszła a tu prze kupsko i cóż getry całe heheheheh kłopot bo nie dawała ich ściągnąć więc z piskiem do wanny ufffff myślę bez sensu zakładac pampera skoro zaczęłam je odstawiać i tak z 3 razy jeszcze zmieniałam posikane getry aż w końcu zalożyłam go , bo mala przestała mi wolać siku że chce(moze zaklopotana)ale stopniowo wie bynajmniej jak to jest miec mokro-zastanawiam się tylko czy na dobre odstawić czy tylko na trochę pozwalać jej bez niego latać CO O TYM MYSLICIE DZIEWCZYNY??? mala zmęczona, ale spac nie chciala (wkońcu się wkurzyłam i dalam ja spać to dopiero padla teraz) uf poza tym caly dzionek od południa sprzątalam , bo maja wpaść znajomi pierwszy raz - ja sprzatam a maja z drugiego końca rozwalala , a mąż jak dzwonil to zapowiedzialam ,ze dziś szybka pizza na obiad, bo normalnie niezdążyłam, uf teraz maja śpi a ja zajadam z mężem pizze no i pijemy kawę ALE DZIONEK - acha aż mi sie śmiać chce , bo znajomi nie wpadną heheheheheh ALE DZIONEK pozdrawiam
 
Czesc Czesc:-)

U nas znow busy dzien, ale ja tam lubie jak cos sie dzieje:tak:
Teraz dopiero mam chwilke zeby zajrzec i cos napisac, zaraz trzeba isc kapac Mala a potem bedziemy ogladac mecz:laugh2::-p

Nika ja tam mysle ze smialo mozesz Mala puszczac bez pieluszki:tak: a noz zalapie szybko. Moja Vicky nauczyla sie siusiac w kilka dni jakos tak, w wieku 21m-cy;-)
Marta to troszeczkke pospalyscie:tak: Zazdroszcze:-p
Sylwiam i jak Marcel po wycieczce zadowolony?
M02... To chyba ten okres bo jak Victoria na cos sie uprze to tez nie odpusci wrrr. Fajnie ze mama do Ciebie przyjedzie dobry i nawet jeden dwa dni:tak:
Renuska na facetow trzeba brac poprawki:-D Chociaz Sylwiam sama zadecydowala ze zostawi pranie na dworze:-D:-D
Kasia i jak Krystian lepiej? Zdrowka dla niego:tak:
Emilka powiedz mi na jakim przystanku mialybysmy wysiasc bo troszeczke nie zrozumialam:zawstydzona/y: Mamy dojechac az do lotniska chyba nie co bo to jakos za daleko:confused:
Doris jak wytrzymalas wycieczke z cala gromadka?:-p

Laski uciekam jeszcze zajrzec na fb bo wczoraj zalozylam konto i nie ogarniam:-D Milego wieczorku zycze:tak:
 
reklama
Czesc :)

Ale padam po tej wycieczce :/
Schodzilismy sie strasznie,szczegolnie jak szukalismy mcdonalda :(
Ale chlopaki dzielnie to zniesli,ogolnie bardzo dobrze sie zachowywali :)

AGAAM-wiesz co ,chlopacy dobrze sie zachowywali,bo mieli zajecie im glupawka odbija jak im sie troche nudzi.A tam jednak mieli co ogladac :)

KASIA8118-zdrowka dla Krystiana :)Mam nadzieje ze jednak uda wam sie dotzrec do Emilki.

NIKA1979-Witaj wsrod Nas I czuj sie swobodnie :)A gdzie mieszkasz na bd 5?jesli to nie tajemnica.
Jak masz duzo cierpliwosci to mozesz dalej probowac z nocnikowaniem :)

ASIUNIA-ja tez uwazam ze Ola swietnie wygladala,wogole nie bylo widac zeby cos jej bylo,nawet opuchlizny w sumie nie widac.

AGAAM-widzialam jak jechalismy autobusem ze Anita byla u ciebie,pewnie zdjecia byla ogladac :)))))))))))))
Ja tez jeszcze raz powiem ze zdjecia macie przepiekne,pamiatka super :)
 
Do góry