reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc

KASIA8118-Gratulacje dla Krystiana :)

AGAaM-witaj znowu wsrod Nas :)Powiem Ci ze ten miesiac jak Ciebie nie bylo strasznie szybko zlecial.....to teraz czekamy na zdjecia i dvd :))nie wymigasz sie nam

Ja tez chetna jestem na spotkanie ,ale nie wiem czy mi sie uda w nastepnym tygodniu
 
reklama
hej dziewczyny:) ja tylko na chwilkę bo mam na glowie gosci i straszny zamęt:)

Czy któraś ma ochotę jutro poimprezowac??????????? Idziemy w miasto........ najpierw chyba dicho revolution:))) narazie jest nas trzy... ja , moja kumpela Asia i Alicja..:) czekam na chętne!!!!
;-)
 
WITAJCIE LASKI JA JUŻ PISZE BO SIE TROSZKĘ OPUŚCIŁAM ALE TO PRZEŻ TYCH GOŚCI , NIEMA NAWET WOLNEGO POMPA ;-):wściekła/y::wściekła/y: A TAK PO ZA TYM TO LECI ,MALA JUŻ LEPIEJ ,TYLKO TE ZĄBKOWANIE JEJ DOKUCZA I JUŻ 3 DZIEŃ BUDZI SIĘ O 4 RANO I NIE ŚPI Z GODZINE:szok::wściekła/y::wściekła/y::-( WCZORAJ DZIECIAKI OD MOJEJ SIOSTRY BYLI NA JAGUDKACH W LESIE U UZBIERALI I ZROBIŁAM BUŁECZKI BO TAK NAM SIĘ ZACHCIAŁO:-):-):-) JA NA SPOTKANIE TEŻ CHĘTNA:-) JUŻ BYM SIĘ CHCIAŁA SIE Z WAMI SPOTKAĆ A MOŻE U MNIE BYŚMY SIĘ SPOTKALI ;-):-)
MARTA ja raczej nie dam rady na wypad , sorki ale nie mam jak :-):-(a co do chodaka to miałam i troszke mi sie przydał zawsze mogłam coś zrobić jeszcze niekiedy ją wkładam ,już czworakóje to wszędzie wejdzie a na nogi to lada dzień pójdzie !!!!!
KASIA gratulacje dla olusia super chłopczyk:-):-)
AGAAM witamy u nas:-) nareszcie :tak: ogarnij się i pisz z nami!!!!:tak:
ASIA GRATULACJE CIOCIU :-):-)
M02 to malutki rośnie jak na drożdzach no może do mnie wpadniesz na kawusie tak niedaleko mieszkasz!!!! a jak te mieszkanie dzwoniłaś ?:tak:
GRAZIULA TA TWOJA LALUNIA TO UDANA!!! ZDRÓWKA DLA MAŁYCH!!!!
DOROTA ZDROWKA DLA SYNUSIA!!!:-)
dobra uciekam bo robota czeka !!!:-):-):-)
 
Witam.
Ja miałam dzisiaj kiepską noc niby chłopaki spali u siebie ale ja jakoś spac nie mogłam.Chyba za dużo miałam miejsca w łóżku hihi.

Doris78 widziałam kiedyś sklep w centrum z uniformami szkolnymi i tak się zastanawiam czy tam można kupic bluzy i polówki z logo każdej szkoły.Kupowałaś kiedyś tam?orientujesz się jakie mają ceny i jaka jest jakoś tych ciuszków.Bo ja gapa nie złożyłam zamówienia w szkole na mundurek bo nie mogłam zdecydowac się co do rozmiaru bo były 3/4 i 5/6 ten pierwszy może byc mały a ten drugi wydaje mi się duży.A nie było 4/5.

Marta1979 ja odpadam z disco bo mój mężuś by tego nie przeżył hihi.

Emilka13 ja chętnie wpadnę jeśli wypali spotkanie u Ciebie.W sumie tylko poniedziałek mam zaplanowany a reszta tygodnia wolna.

A mnie dzisiaj strasznie jajniki bolą.

Mo25...co do tego ubezpieczenia na samochód to masakra nie dziwie się że chcecie sprzedac samochód.
 
Ja tak tylko na chwilkę bo Dorota wzięła dzieciaki moje to ja spadam na zakupy.

Ja też jestem chętna na spotkanie, może być u Emilki ale jeśli reszcie odpowiada to poproszę środę lub czwartek bo reszta raczej zaplanowana.
 
hello ,hello:-)
Wczoraj jakos tak mi dzien zlecial ,ze nie bylo nawet kiedy tu napisac:-( A wzial wolny dzien ,cos tam sobie zalatwial a mnie z dzieciarnia zawiozl do Kasi:happy2: i tym sposobem zrobilam jej spontaniczny nalot:-D Dziekujemy Kasiu za goscine i chetnie zawitamy czesciej,obysmy tylko mieli szofera;-):-D
SYLWIA- super taki wypad do Szkocji:tak: ja jesz nigdy tam nie bylam choc mam tam kuzynostwo:tak: w Irlandii poln tak ale w szkocji nie:no:a chcialabym sie wybrac kiedys:tak:
EMILKA- ja tez chetna na spotkanko u Ciebie:) moze uda mi sie dojsc na nogach bo przeciez mala nie toleruje autobusu;-)
ASIUNIA- a to potrzeba specjalnej aprobaty ze szkoly zeby dziecko moglo wolne miec? myslalam ze jak sie je zabierze na te 2 tyg na przyklad to spoko,przeciez nadrobi wszystko:tak:
MARTA- ja tez raczej sie nie pisze na taki wypad,bo moj jak i Kasi by tego nie przezyl:-D:szok:;-):laugh2:
A my wczoraj przenieslismy kojec malego do Natalci pokoju,bo moj A musi spac przy otwartym oknie ze wzgl na klopot z oddychaniem ,jak E spal u nas w sypialni to biedny A na sofie w livingu:-:)tak:i zal mi go juz bylo ,bo caly polamany:-( zreszta ja chce spac z mezem a nie sama!!!! N tez spala u siebie w pokoju od 5mies,wiec postanowilam sprobowac i powiem Wam ze super ,maly pieknie spal jesz lepiej niz u nas w sypailani:happy2::tak: tylko do N musialam 3 razy wstawac!!! normalnie wstyd!:szok:
Oki zmykam sie do ladu doprowadzic bo zaraz idziemy do szkoly i przyu okazji zrobimy sobie spacerek:tak:

M0205...spoznione ale najszczer zyczenia z okazji rocznicy:) duuuzo szczescia i milosci:))
 
Ostatnia edycja:
hejka ,to moje drugie podejscie ,ale czasu mam teraz malutko zeby cos napisac bo Jasmina juz nakarmiona i wybieramy sie na spacer .Dzisiejsza noc -tragedia !!! Jasmina obudzila sie o 11 w nocy z totalnie zatkanym noskiem i okropnym placzem ,w ogole nie moglismy jej uspokoic .Generalnie to poszlam spac o 3 nad ranem .Ale G. dal mi pospac do 10 wiec luzik .
Graziul - tez mialam kiedys chec przeniesc Jasmine do Dominika ,ale chyba nie jestem jeszcze gotowa :zawstydzona/y:.Po za tym gdzie ja bym w tej klitce lozeczko upchnela ?:baffled:
Kasia - nie wiem jak u Ciebie ,ale u mnie babeczka mowila ze polo lub koszule lepiej kupic np.w asdzie bo tansze ,chyba ze u Krystiana maja tez wyszyte logo szkoly na koszulce .a z tymi rozmiarami to tez tak glupio bo w sumie nie wiadomo co wybrac :baffled:
Emilka - ja niestety odpadam ze spotkania - za daleko :-(
Marta - z imprezy tez odpadam ,po tylu latach siedzenia w domu zapomnialam jak sie tanczy i pewnie podpieralabym sciany :-D
Agaam - witamy ,witamy ,jak tam powrot do Anglii ?Lezka w oku sie krecila podczas lotu ?
Sylwia - Tobie to nie za dobrze ?Udanych zakupow .
 
Czesc :)

Ja wlasnie wrocilam z placu zabaw z dziecmi i sie ladnie chwile bawia na gorze,wiec korzystam :)

EMILka-mi tez jakby co to pasuje sroda i czwartek,chociaz wtedy mamy jechac na zakupy na wyjazd i robic jadlospis,ale zawsze to mozna zrobic po poludniu :) A wtorek tez mam juz zaplanowany ,jade z chlopakami pociagiem do Yorku

KASIA8118-wiesz co nigdy tam nie kupowalam,ani nawet w srodku nie bylam.Jakos nie mialam potrzeby,ale ja zawsze na wyrost kupuje bluzy ,rekawki tylko podwijam,dzieci tak szybko rosna ze chwila moment i juz bedzie dobra.

M02....-wow 300f ,jak dla mnie tez masakryczna kwota,wolalaym autobusem jezdzic.
 
Witajcie dziewuchy!!

Ufff troche zajelo mi was przeczytanie!!:))

Graziul -widzialam ze pisalas cos o rolkach, jesli chcesz moge Ci pozyczyc swoje zobaczysz czy dasz rade....Moje stoja juz druga zime nie uzywane. A ze kupilam je za grosze to mi nie szkoda!!!
Ja w tym stanie i tak daleko nie zajade w nich :-):-):szok:

Marta ja bym sie wybrala, ale glupio z brzuchem biegam po parkiecie! Pewnie nie znajdzie sie tyle miejsca dla takiej FOKI jak ja:-D:baffled: Wstyd, jeszcze by mnie wyprosili a mleka pewnie nie podaja!
Takze zycze milej imprezy!!


PS, postaramsie wiecej pisac. Choc narazie mi trudno. Bo jeszcze jestem dwupak mama:-D - jeszcze troche!!
 
reklama
Czesc Laski:-)

U mnie ciszaaa niunka o dziwo zasnela wiec mam spokoj, nameczyla sie bidulka pewnie placzem bo miala kare:sorry2: a teraz spi mi na kolanach. Po tym urlopie strasznie wszystcy ja rozpuscili a my mamy teraz problem bo ma momenty takie ze najchetniej bym....:zawstydzona/y: ehhh mam nadzieje ze wspolnymi silami dojdziemy do ladu:tak:
Dzis bylysmy u Assiuni na kawce (dzieki;-))wiec dzionek jakos zlecial a po drodze spotkalysmy Doris:tak: Kurcze miesiac czasu Was nie widzialam a mam wrazenie ze dzieciaczki tak urosly ze szok:szok:

Sylwiam pytalas o moja Vicky czy z nia pogadasz a wiec pogadasz i to sporo:tak: Tyle nowych slow podlapala w Pl ze glowa mala:szok: Najlepsze jest to ze ona pomalutku sklada male zdanka:szok::szok: Wczoraj jak poszlismy na spacer to ona do P mowi: "Tatusi czekaj na mnie":-) Oj jest zdolniacha:-D:-p Ale Ci fajnie z tym wyjazdem do Szkocji:tak:
Emiilka teraz jak juz wrocilam to bede miala wiecej czasu wiec bede na biezaco:tak: Ja tez chetna na spotkanko dzien jak dla mnie bez roznicy:tak: Dostosuje sie do wiekszosci;-)
Marta ja niestety tez odpadam z potancowek, myslam ze to ma byc w przyszlym tygodniu, a tak to dla mnie jeszcze za wczesnie, zbyt zmeczona jestem po tym urlopie zeby jeszcze na tance sie wybrac:-D
Kasia pewnie nie swojo sie czulas bez chlopakow w lozku:-D Ale spokojnie przyzwyczaisz sie:-p:-p
Renuska wspolczuje nocki:-( Zdrowka dla Jasminki:tak: A powrot do Uk jakos zlecial, ale bardzo nie lubie sie rozstwac z rodzinka:-( Zawsze rycze jak glupia:-(
Graziul super ze Eryczek tak szybko sie zaklimatyzowal u Natalki w pokoju:tak: Oby tak dalej;-)

Dobra uciekam wstawic obiadek. I postaram sie wstawic zdjecie ze slubu;-)
 
Do góry