reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Helol :))

Ja sie tez juz nie bycze o godziny ...
Ja nie wiem ,dzieci wakacje maja mozna spac dluzej ,a mi jak na zlosc sie nie chce i sie budze juz przed 7.

KASIA8118-a byly z logo twojej szkoly?duzy jest tam wybor ?A przymierzalas Krystianowi?Jezeli te bluzy gatunkowo sa kiepskie,to cena faktycznie wygorowana.u nas w szkole za 7,50 tez sa,ale gatunkowo sa super :)
Ja nie wiem moi maja tv i dvd u siebie w pokoju ,a tak i tak siedza na dole wiecznie i znosza zabawki.......

MARTA1979-i Jak tam udal sie wieczorny wypad,wyszalalyscie sie?


Zapowiada sie ladny dzien,J ma dzisiaj wolne ,wiec zaiweziemy na 11 Kube na trenning pilki i wezmiemy rower Davidowi i tata bedzie go uczyl...ach ciekawa jestem ,czy po minucie nie zrezygnuje ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doris78 bluzy były z logo Krystiana szkoły i kupiłam mu tylko jedną bo gatunek kiepski i tak jak pisałam wcześniej jakoś dziwnie wąskie a rękawy długie jak diabli.A u Krystiana w przedszkolu chcieli chyba 9.50 za bluzę.Tak mierzyłam mu i to kilka.Wybór chyba mają spory.
Powodzenia dla Dawida oby szybko poszło.Ja to właśnie nagadałam Krystianowi że Dawid już jezdzi na dwóch kółkach i jakoś chyba go to zmobilizowało.Małe kłamstwo ale ważne że skuteczne hihi.
 
Hej:)

My też już nie śpimy od 7. Marcel może by i pospał dłużej ale Olivia do nas przywędrowała i go obudziła. Do 8 jeszcze poleżeliśmy sobie pod kołderką:tak:
Teraz Marcel marudzi mi żebyśmy poszli już do sklepu bo on będzie robił dla taty na urodziny ciasteczka a ja zapomniałam margaryny kupić:eek: Jeszcze sobie na plac zabaw skoczymy:tak:

Graziul do szkocji jedziemy do caravanu, nie mamy tam nikogo. Raczej nie nastawiamy się też na jakieś zwiedzanie tylko na relaksik nad morzem:tak:

Kasia8118 nasza szkoła zamawia z tej strony i są bardzo dobre gatunkowo, może Twoja szkoła też tam jest Shirley Manor Embroidered Sweatshirt from Direct School Ordering
po prawej stronie masz 'find your school'

Agaam fakt photoshop poprawia światło, wygładza buzię czy takie tam ale z brzydala piękności nie zrobi więc.....;-)
 
czesc Wam:-)
Ja dzis dalam ciala ,bo pospalam do 9 i nie obudzilam swojego do pracy:szok::wściekła/y: Pojechal bez sniadania i wogole na lapu capu:szok: Musze mu to ter wynagrodzic dobrym obiadkiem:-p
DORIS- fajnie masz wlasnie ze tak sie budzisz ,ja kiedys zaw tak wstawalam i czulam sie o niebo lepiej i bylam bardziej zorganizowana:happy: a ter nie moge sie z wyra zwlec choc wcale pozno spac nie chodze ostatnio:-(
KASIA- nooo naprawde ,mowie Ci tak mi sie u Ciebie spodobala ta sypialnia i jej super przytulny klimacik ,ze nabralam naprawde checi na zamiane ,a wczes maialm dola i traktowalam to jako ostatecznosc:crazy: I moj A dokladnie to wlas powiedzial ze dzieci pewnie beda sie lepiej bawily w tej wiekszej i wlas tez chcemy im tv zakupic bo chodzi mi o to zeby nie znosily zabawek do nas i wogole troche wiecej prywat bo jak narazie to non stop na nas siedza:eek:
SYLWIA- super sprawa taki weekendzik;-) Tez cos obmyslam ,jakis maly wypadzik rodzinny,bo z Pl wrocilam jednak wypoczeta i chce znow sie naladowac:tak::-D
Maly str mi dzis marudzi od rana ,zmykam bo wlas daje koncert:szok:
 
Czesc:-)

Ale mamy sloneczko dzisiaj:tak:
My dzis zaliczylismy zakupy a teraz moj grzebie przy aucie a ja mam chwilke zeby cos skrobnac;-)

Sylwiam Wszystkiego najlepszego dla Twojego R:tak: Daj znac jak wyszly Marcelowi ciasteczka:-p
Graziul to dzieciaczki dlay Ci dzisiaj tak dlugo pospac?:szok: W prawdzie my tez spalismy dzis do 9 ale pierwsza pobudka byla juz o 7:crazy:
Doris sama wstajesz przed 7??:szok: Wow ja to nie wiem o ktorej sama bym sie obudzila chyba o 15:-D:-D Powodzenia dla Davidka:tak:
Kasia My tez zawsze przy weekendzie robimy sobie dyzury:-p Choc ostatnimi czasy i tak jakos razem sie podnosimy:sorry:

Dobra spadam jakas kawke wypic. Milego dnia Wam zycze:tak:
 
Nastal weekend a wraz z nim cisza znow na forum:(( hehhe,pogoda ladna wiec wszystkie zajete:)

My dzis zaliczylismy plac zabaw i spacer po parku.Erys pierwszy raz sie hustal na hustawce razem z siostra:) ale byla radocha:)
Maly juz spi ,mala dokonczy bajke i tez ok 20 pojdzie lulu ,a my sie nudzic bedziemy ,bo nie ma co robic:(
AGAAM- nieee,no ja tez mailam pobudke 6.30 ale szybko to zalatwilam -dostali po butli mleka i spali do 9:)))
 
Czesc wieczorkiem :)

GRAZIUL-tak jade z chlopakami na wycieczke pociagiem do Yorku i tam pojdziemy sobie do muzeum pocigow,chociaz bylismy tam juz z 5 razy ,ale dla nich to dalej atrakcja,tymbardziej dla Kuby-ktory te miejsce kocha :)
Siedzimy cale wakacje w domu ,to trzeba jakos czas organizowac..
tAK mysle ze jeszcze w sierpniu pojedziemy sobie do Blacpoool :)
A co do Szkocjii to ju Ci S napisala :0 bo ja wczesniej zapomnialam :((
To Eryk ma juz pierwsze bujanie za soba,fajnie :))

AGAAM-wiesz co ,ja bym z checia sobie dluzej pospala,ale sama sie budze :( i jestem strasznie zla na siebie,tymbardziej ze mam okazje odespac caly rok a tutaj .....
 
hej..wrocilismy dzis z wycieczki po Yorku i padam... oczywiscie ja na duzym kacu bo wrocilamo 2 a Majka obudzila sie o 7!!!!
doris - ja sie bawilam super.... wytanczylam sie za wszystkie czasy :) mam nadzieje ze wkrotce powtorzymy taka imprezke
werkaimirek - napewno sobie odbijesz jak dzidzaia bedzie na swiecie. Oczywiscie zapraszam :D
graziul - to pewnie Eryczek miał frajdę :) Moja Majka tez sie ostanio hustała ale byla przerazona :)
agaam - cudnie wygladaliście!!!
asiunia - gratulacje ciociu :)
spadam bo mąż czeka
 
Ostatnia edycja:
hejka:-)
No i znow ja ....a reszta cooooooooooooooo???????:angry: PISAC Lenie:laugh2:;-)

Pogoda chyba bedzie super:happy2: Az sie inaczej wstaje jak slonko nas wita z rana.
My dzis znow nabasen uderzamy ,bo dzieciaki maja extra radoche :tak:a i my sie troche relaxujemy:tak:Potem na obiadek na miescie,czyli mam luza dzis:happy2:
MARTA- super ze sie wytanczylas:) jeju ..kac jest wlasnie okropny,dlatego ja tak rzadko pije ,bo perspektywa pobudki o swicie kiedy sie poszlo spac o 3 ...leb paka i wogole ..przeraza mnie to:wściekła/y::angry: to chyba juz starosc:-D:laugh2::rofl2:
Zmykam sniadanko szykowac .milej niedzielki
ASIUNIA- serdeczne gratulacje dla poczwornej ciotki:) tyle szczescia na raz:happy2::happy2:
 
reklama
Hej:)

My wczoraj zabalowaliśmy. Co prawda w domu ale spać poszliśmy o 4.30. A Olivia wstała o 6!!!!!!! Chłop oczywiście spił się to teraz odsypia, ja wypiłam raptem 3 kieliszki więc jakoś daję radę.
W takich dniach ogródek to błogosławieństwo, cieplutko to dzieciaczki już biegają sobie a ja mogę dalej pomulić:-D

Marta super, że imprezka Wam się udała:-)

To na kiedy umawiamy się do Emilki?? Czy może do parku jak Emilka nas nie chce;-)
 
Do góry