reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:)

Nareszcie wieczór i niedługo będę mogla iść spać bo po wyprzedaży w nexcie jestem padnięta:-D
Moja Olivia w piątek została sama w przedszkolu. Tzn ja niby byłam w recepcji ale nie było potrzeby. Jak po nia poszłam to podejrzalam ją najpierw. Grała w piłkę z innymi dziećmi, chluptała łapkami w wodzie i zaczepiała przedszkolanki. Jak podeszłam do niej to się tylko uśmiechnęła i dalej wróciła do zabawy:-D No i nie chciała iść do domu, nawet jak mówiłam jej że idę w takim razie sama to niespecjalnie się tym przejęła:-D W poniedziałek ją zostawiam i idę na zakupy albo poleżeć do domu:tak:

Graziul welcome back:) Fajnie, że wszystko poszło Wam zgodnie z planem. A tak bardzo się denerwowałas przed wyjazdem:-)

Werkaimirek a moze carbooty?? jest tam mnóstwo rzeczy dla maluszków i często bardzo dobrym stanie:tak:

Kasia8118 a mieliście jakąś okazję do świętowania że mężuś wolne sobie wziął i jeszcze te inne.......?;-)

Ragazza my mieliśmy brokera. Wziął niedużo i zajął się wszystkim za nas. Ja tylko chodziłam na pocztę i faksowałam dokumenty:-D Początkowo załatwił nam kredyt właśnie w natwest ale buraki już po wycenie rozmyślili się:wściekła/y: A broker dwa dni później załatwił nam już nowy.

Emilka jak Natalka się czuje? Poprawiło jej się coś?
 
reklama
Witam niedzielnie:-)
Pospalam dzis:happy: maly marudzil cos ok 7 ale wypil mleczko i sie bawil a potem zasnal .wstalam przed 20 minutami:tak: mala i tatus jesz sobie spia,a ja kawkuje
E w chodziku bule wsuwa:tak:
Slonca brak :-( ale narazie nie pada wiec moze nie bedzie az tak zle
My dzis w planie mamy male zakupy,musimy listwy kupic ,bo A kladl wczoraj podloge w kuchni i zapomnial o listwie:szok: a potem moze sie na basen wspolnie wybierzemy,albo jakis dluuuugi spacer:tak:
SYLWIA- niedziwie sie ze odsypiasz:-D:-D cala noc w sumie zarwana..ale warto bylo-to najwazniejsze;-)
RENUSKA-i jak udalo Ci sie poprac? a jak tak Jasminka z zabkami ? macie cos nowego ...bo my wciaz nic:-(
KASIA- no wlasnie - i ja tez podpytam-;-)mieliscie jakas specjalna okazje z mezusiem?
RAGAZZA- fajnie ze juz wsz macie zalatwione,bo wiem ze zalezalo Ci bardzo aby miec swoje mieszkanko:happy: wiec napewno radosc ogromna...a to ,ze kredyt macie na wAs obojga -e tam ...napewno znajdziesz jakas fajna prace niedlugo,obrotna przeciez jestes:tak: A nursery dla Lenki zalatwilas od wrzesnia?
Reszta babolcow...co z WAmi???? zrezygnowalyscie juz???
MILEJ NIEDZIELI:cool:
 
Ostatnia edycja:
Ja tez witam niedzielnie :-).
Sylwia - to fajnie ,ze Olivka nie robi problemow .Zawsze to lzej na serduchu zostawic dziecko w przedszkolu .
Graziul - no u nas stanelo na dwoch zabkach .Widze ze straszna maruda i pcha wszystko do buzi ,ale nie moge wyczaic czy cos wyjdzie nam w najblizszym czasie czy tez nie .A pranie jest rozwieszone w kuchni :crazy: ,a reszta jeszcze brudna w koszu czeka na odrobine slonka .
Ja wczoraj wzielam sie za pranie spacerowki z Dominika ,bo niby narzekalam na ten wozek ale bardzo go lubilam ,niestety chyba wyrzucilismy juz ta oslonke na nogi wiec kicha :crazy:.A tak chcialam zaoszczedzic chociazby na spacerowce :-D.
 
Czesc i czolem:-)
Ojjj ale dlugo mnie tu nie bylo dopiero co skonczylam czytac:szok:
My dopiero dzis wrocilismy bo zaraz po slubie pojechalismy na tydz do zakopanego:tak::tak: Bylo super tylko szkoda ze tak krotko:-(
Na wstepie dziekujemy Wam wszystkim za zyczenia:*:*:*:* Kochane jestescie:tak::tak::tak:

Nawet nie wiem od czego zaczac:szok::rofl2: Nasz Dzien byl megaaaa super Wszystko poszlo zgodnie z planem i jestesmy bardzo bardzo szczesliwi:tak: stres jak to stres byl i to nie maly:-D Ale mimo wszystko warto bylo i chetne teraz powtorzylam bym to jeszcze raz:-D:-D:tak:Victoria byla gwiazda calego wydarzenia:-D Byla bardzo bardzo grzeczna i super wyszlo z obraczkami bo tak jak wspominalam Wam ze mielismy plan aby ona i jej wujek(3latka) zaprowadzili nas do oltarza Maly niosl obraczki a Victoria szla obok niego z wiazanka kwiatkow( takie jak moje tylko w wersji mini:-p) Bez zadnych prob podolali zajeciu w 100%:tak::tak: Jestesmy z nich dumni:tak::tak:
Juz nie moge doczekac sie zdjec i filmu:rofl2:
A na "podroz poslubna" pojechalismy jak wspomnialam do zakopanego bylismy tam tydzien ale zostalam by tam chetnie jeszcze ze dwa tygodnie:-D Troszke pozwiedzalismy niunka byla grzeczna i zadowolona wiec nic innego do szczescia nam nie bylo potrzebne:tak::tak:
No a teraz trzeba sie pomalutku pakowac bo juz w srode trzeba wracac do UK:-( Ale ten urlop szybko minal ehhhh jak t:-(o mowia co piekne szybko sie konczy:-(

Dziewczyny wbaczcie ale ja mam skleroze i nie jestem w stanie wszystkim z osobna odpisac:no:
Dla Wszystkich solenizantow duzo usmichu i slonka, a dla chorowitkow duzo zdrowka:tak::tak:
No i do zobaczenia juz w UK:tak::tak:
Buziaki i usciski dla Was:-):-)
 
Witam.
Ale pogoda szkoda gadac.My tylko wyskakujemy z dzieciakami na chwile miedzy tym deszczem żeby chociaż trochę się przebiegli bo inaczej to im palma odbija.

agaam super ze tak wszystko dobrze poszło.No to czekamy na was i wpraszam się na oglądanie filmu i zdjęc ze ślubu .
sylwia.mi Grazulxxx mężuś wziął sobie wolne bo miał przegląd samochodu i dentystę.Oczywiście nie chciał mi o tym powiedziec bo to miała byc niespodzianka ale ja oczywiście zwęszyłam sprawę i niespodzianka się nie udała.

sylwia m super ze Oliwka taka dzielna ja Oluśia jakoś sobie nie wyobrażam żeby został gdzieś bez mamusi.

Doris78 a ty jeszcze w Nexcie szalejesz?
 
TYLE SIĘ NAPISAŁAM I MI ZNIKŁO:no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
witajcie laski u nas oki byłam z natalką u lekarza i ma małą infekcje i przepisał mi syropek ale ząbkowanie nam daje popalić mała taka marudna :no::no::no::no::no::no::no:
DZIEWCZYNKI WITAM :-):-):-):-)
GRAZUL super ze urlop poszedł tak tak powinno :-):-):-)
AGAAM tez sie ciesze że wesele udane :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
sylwia to super ta twoja córeczka , jaka jest odważna :tak::tak::tak:
renuska to mamy razem męczarnie z ząbkowaniem:tak::tak: damy rade:-):-):-):-)
oki lece laski odezwę się jutro bo lecę spać :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam.
My dzisiaj leniu****emy i siedzimy w domu bo czekamy na kuriera.Także Krystian ma dzisiaj wolne od przedszkola.Niestety w piątek chyba też mu zrobię wolne bo mam dentystę w czasie jego zajęc.Szkoda mi trochę tych dwóch dni ale co zrobic tak się kiepsko ułożyło.

Emilka13 dobrze ze masz już lekarstwo dla małej oby szybko wyzdrowiała.

A co u reszty dziewczyn?Żyjecie?
 
hej wam
ja dzis nie poszlam z Nela do przedszkola bo jakos mi sie nie chce w taka pogode dralowac pol godziny w jedna strone,ale przynajmniej mam czas zeby do was napisac:tak:
emilka jeszcze raz dzieki ze o mnie pomyslalas z tym domkiem,jak mi dzieci pozasypiaja to zadzwonie dzis do tej babki.zdrowka dla Natalki
agaam super ze wszystko wam sie udalo i tak jak kasia wpraszam sie na ogladanie zdjec i filmu;-)
sylwia fajnie ze oliwka tak sie dobrze czuje w przedszkolu,teraz przynajmniej bedziesz miala czas tylko dla siebie i na sklepowe szalenstwa;-)
werkamirekja mam na sprzedanie kolyske jesli cie to interesuje.a jesli nie to na ebayu zawsze jest wybor lozeczek za grosze
a mam jeszcze do was pytanko czy kupujecie cos nauczycielom na zakonczenie roku?wiem ze jakis czas temu ktos cos pisal na ten temat ale jakos nie moge znalesc a to Nelki pierwsze zakonczenie roku wiec nie mam pojecia jak to jest tutaj w uk?
 
reklama
Do góry