reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczyny:-)

Sorki, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale po prostu nie mialam czasu. Mamy troche zamieszania, bo pojawilo sie kolo nas na sprzedaz mieszkanie i bardzo sie napalilismy, bo to dobra inwestycja - zawsze mozna pare lat pomieszkac a potem wynajac i sobie kupic cos wiekszego. Zlozylismy oferte i zostala zaakceptowana. Wiec teraz juz pelna para ruszylismy z zalatwianiem kredytu etc. Masakra. Juz mnie to meczyc zaczyna. Ale kazdy musi przez to przejsc. Poza tym zalatwilam sobie wolontariat w szkole St. Cuthberts, wiec z tym tez duzo latania mialam. Teraz musze szybko znalezc dla Lenki przedszkole na wrzesien. A poza tym to nic ciekawego u nas. Wczoraj taka byla piekna pogoda, ze wybralismy sie na basen do Ilkley. Spieklam sie niezle. Szkoda tylko, ze woda taka lodowata. Ale tam nigdy sie nie nagrzewa - z reszta nie ma co sie dziwic. Ale i tak jest tam super - wiec polecam wszystkim, ktora lubia sie opalac. :-) Nie odposuje wszystkim po kolei bo nie jestemk za bardzo w temacie, ale postaram sie juz byc na bierzaco. Trzymajcie sie! Pa!
 
reklama
WITAM.

MY JEDNAK WCZORAJ WYBRALIŚMY SIĘ NA BASEN ODKRYTY DO ILKLEY I BARDZO BYLIŚMY ZADOWOLENI.ALE DZISIAJ TO STRASZNIE CIĘŻKO BYŁO MI WSTAC Z ŁÓŻKA JAKAŚ WYKOŃCZONA JESTEM PO WCZORAJSZYM DNIU ALBO TA DZISIEJSZA POGODA DAJE W KOSC SAMA NIE WIEM.


RAGAZZA WIDZIAŁAM WCZORAJ WAS NA BASENIE ALE AKURAT JUŻ WYCHODZILIŚCIE I NAWET NIE BYŁO OKAZJI SIĘ PRZYWITAC BO WIDZIAŁAM WAS Z DALEKA.a DZIE KUPUJECIE MIESZKANIE W BLOKU CZY JAKIMŚ DOMU?

ALEXNOW TO JESTEŚMY UMÓWIONE NA JUTRO.MAM NADZIEJE ŻE OPUCHLIZNA CI SZYBKO ZEJDZIE.a CO BOLI CIE ZĄB?

EMILKA NO WREŚCIE SIĘ ODEZWAŁAŚ MYŚLAŁAM ŻE JUŻ SOBIE NAS ODPUŚCIŁAŚ.

SYLWIA.M I JAK ŚLADY PO DŁUGOPISIE UDAŁO SIĘ USUNĄC.
 
Kasia, a mi sie wczoraj wlasnie wydawalo, ze jak bylam w basenie z Lenka to widzialam twojego meza. Ale nie bylam pewna, bo tylko go kiedys na NK na zdjeciu widzialam, a ciebie nie dostrzeglam nigdzie. :-(

Mieszkanie kupujemy tutaj u nas. Pamietasz jak kiedys bylas u mnie na kawie, to to jest taki sam dom. Tylko, ze mieszkanie tzn uklad jest lustrzanym odbiciem naszego. Ale tez jest z garazem, i ogrodkiem i z odzielnym wejsciem. Ma ok 80m.2 Ja w normalnym bloku nie dalabym rady mieszkac, bo ja w PL z domku jestem i w bloku sie dusze po prostu.
 
Kasia stargowalismy cene na 70 tys. Ale mieszkanie jest do remontu, bo mieszkala tam starsza pani. Oczywiscie wszystkiego na raz nie damy rady zrobic, ale na poczatek trzeba tam zrobic podlogi, sciany, kupic nowe meble do kuchni i wymienic okno w salonie. A z czasem bedzie trzeba tez zrobic ogrzewanie, i wyremontowac lazienke. Mam nadzieje, ze damy rade z tym remontem, bo juz funduszy nam wiele na to nie zostanie. :-(
 
Witam dziewuszki.

Powiedzcie mi jak to jest z tym rodzeniem naturalnie. Ile lezy sie w szpitalu? To prawda ze po dwoch godzinach wypisuja cie do domu po naturalnym porodzie??? Przeciez po takiej ciezkiej pracy to nie bardzo....
 
hej kobitki:))
No i nadal mamy pustki:((( szkoda ,jak tak dalej pojdzie to forum nam padnie:((

ja sama ost nawalam ,ale nie mam nawet kiedy pisac tymbardziej ze dzis juz wylatujemy na urlop,wiec roboty mialam duzo z przygotowaniem calej rodzinki:)
Maly coraz bardziej "wscibski " i mobilny wiec mam co robic:)
A N go bardzo kocha az mu krzywde czesto robi niechcacy z tej wielkiej milosci:(
No nic ,wiecej nie dam rady naskrobac bo zaraz musze sie szykowac i kanapki na podroz przygotowac:)
RAGAZZA- witaj spowrotem:) fajnie ze nas nie opuscilas na dobre-trzeba bb ratowac:)hehe.Gratki mieszkanka :)i powodzenia w szukaniu nursery dla Lenki:)
WERKAIMIREK- z tego co ja wiem to 6 h i do domu,ja mialam dwie cc,ciezki jest chyba kazdy porod-ale ja sama gdyby nie odretwiale nogi -to poszlabym najchetniej do domu po kilku h,a tak wyszlam w drugiej dobie:)) dasz rade nawet po kilku h-jak wsz bedzie oki-nie taki diabel straszny... Bardzo ladne imiona dla maluszka:)
Paaaa dziewczynki ,wsz dobrego Wam zycze i pieknej pogody i do zobaczenia :)))
 
hejka .
Weramirek -po pierwszym porodzie zostaje sie 24h. a po kolejnym juz tylko 6h. zreszta mozesz zostac dluzej ,nie jest powiedziane ze koniecznie po ilustam godz.musisz wyjsc .
Graziul - spokojnego lotu i milego pobylu w polsce .
Kasia - no widzialam ze wypad na basen Wam sie udal .
Moja Jasmina tez sie stala mobilna ,a najbardziej upodobala sobie kwiatki :dry:Jeden juz lezal przewrocony na ziemi ,zreszta byl w oplakanym stanie i kupilam go po przecenie ,juz zacza odzywac u tu gwiazda robi z nim porzadek .Dominik znowu nie chcial zostac w przedszkolu ,ale na ten temat nie bede sie juz rozpisywac .i tyle u mnie .
Zaneta - jak z tym spotkaniem u Ciebie ?
 
Hej kobitki:)
ja dzisiaj tak jak Kasia nie do wytrzymania jestem.. padam na twarz chociaz sie wyspałam.. może to pogoda... moze po wczorajszym dniu... juz sama nie wiem...
My wczoraj polazilismy po parku a pozniej organizowalismy malego grilla. Dwóch kumpli (studenci) przyszło do nas. I wiecie co ..? jeden skonczył tutaj farmację i jak usłyszałam ile zarbia sie w aptecena rok... to zapragnełam cofnąc czas i zmienic kierunek studiów..
werkaMirek - mnie trzymali 3 doby poniewaz w pierwszej karmilam piersią a jz w drgiej przeszlam na butelkę i mala musiała wypic minimm 25 ml a ona ni w ząb nie chciala.. pila nam po 5 ml..:( w trzeciej dobie dopiero wypila tyle ile powinna i puscili mnie do domu...
kasia - opalona?
renska - moja Maja tez uwielbia kwiatki - piszczy na ich widok hihih :) ale niestety nie raczkuje ... na nozkach by tylko stala i chciala chodzic
raganzza - to gratki nowego mieszkanka
graziul - no w koncu sie odezwalas. Miłego wypoczynku w PL
i podgląd mi sie skonczyl...
pa
 
reklama
WerkaMirek wypuszczają po 6h ale tylko jak ty będziesz czuła się na siłach i będziesz chciała wysc do domu i oczywiście jeśli z dzieckiem będzie wszystko ok. jeśli powiesz im ze wolisz zostac to na pewno nikt Ciebie nie wygoni.Tak mi się przynajmniej wydaje.

Marta1979 bardzo jestem zadowolona z opalenizny oby udało mi się ją utrzymac do wyjazdu do Pl.

renuska chyba większosc dzieci lubi kwiaty.A mój Oli to lubi wysypywac ziemie z doniczek co mnie oczywiście kompletnie nie cieszy.
 
Do góry