reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka
u nas nic sie nie dzieje to nie ma o czym pisac,nudy i jeszcze raz nudy.oprocz tego ze na stare lata chya mam alergie na jakies dziadostwo.bo to raczej nie jest normalne jak jednego wieczoru leci mi z nocha jak z kranu,chrypa jak u starej pijaczki,na drugi dzien wszystko ok i pozniej od nowa to samo,praktycznie popoludniami tylko sie zaczyna:baffled::baffled::baffled:Majeczka troszke sie przestawila ze spaniem i odpukac spi codziennie do6:-)a o 20 juz odplywa i sie wcale nie budzi:-):-):-):-)mały kojot ma etap zadawania pytan typu"mama jak to jablko sie nazywa" albo mama,jak ta skarpeta sie nazywa:-D:-D
kasia-super ze wszystko ok;-)ja sobie teraz nie wyobrazam gdyby mialo mnie spotkac cos innego jak przypadlosc zoladkowa:szok::szok:
renuska-to co przyszly tydz??bo chyba tylko ty zawitasz bo zadna sie nie wypowiedziala:-(
graziul-wspolczuje ci bardzo,ja teraz tez mecze sie z jednym problemem urzedowym i powoli trace cierpliwosc i do mojego A i do wszystkich urzedow:wściekła/y:
marta-zazdroszcze ci tego ze sie tak wyspalas,ja jestem jakas dziwna,bo jak mam okazje np w weekend bo jest A i kuzynka to nie moge zasnac,jak dzieci sa na dole i nie spia a ja na gorze sie klade i slucham czy nie marudza,nie placza:wściekła/y:
co tam u reszty?
 
reklama
hejka ,napisze cos teraz bo G.pojdzie spac ,a pozniej to juz bede psychicznie wyczerpana .Dominik znowu wczoraj nie byl w przedszkolu ,nie wiem co mu sie porobilo ,wszystko bylo ok a jak wychodzilam to podbiegl i mowi ze nie chce zostac i powiedzial "jutro tez nie zostane ":crazy:ale dzis mam kiepski dzien wiec dla swojego dobra niech tam zostanie .Dochodzi do tego jeszcze wczesna pobodka,za wczesna .Nie wiem jak u Was ale moje dzieciaki zle znosza upal ,szczegolnie Jasmina .
Graziul - A to zdzierusy jedne !!
Doris - ja uwielbial jezdzic na lyzwach ,dzieki Tobie wspomnienia odzyly i moze tez kupie sobie rolki .
Marta - ja co dzien nie mam pomyslu na obiad ,ale jakos ciagniemy ten wozek .
Werkamirek - ja tez uzywam fairy proszek i plyn ,wlewam poltora dwie zakretki plynu i pranie jest tak przyjemnie miekkie ze nie musze prasowac :-).
 
Czesc :)

Kasia8118-no tak anglicy sie nie wysilaja co do prezentow,ja przewaznie dla Kuby kolegow kupuje jakies pudelko klockow lego albo cos tam innego tak za okolo 7 funtow

GRAZIUL-mi synek kupil rolki :)zeby miec towarzystwo :)))bo ja pewnie bym sobie nie kupila,ale sie bardzo ciesze.Tak jak Renuska napisala jak lubisz jezdzic na lyzwach to jest fajan sprawa,ja jako nastolatka jezdzilam z psiapsila co tydzien ,albo i czesciej przez pare lat na lyzwy :)uwielbialysmy to .

ZANETA-ja nic nie pisze ,bo sie musze dostosowac do mojej super siostry,ktora by mnie zabrala.Ale mi chyba by najbardziej pasowala sroda :)ale jeszcze nie rozmawialam z Sylwia
 
Hej, ja niedawno wstałam a i tak jesem nieprzytomna... nie wiem co sie ze mną dzieję ale czym dłużej śpię tym jestem bardziej niewyspana i marudna.. przejmuje pewne cechy od mojej córci , bo zębola nadal nie ma i ciągle marudzi.
zaneta - ja tam jestem chętna na spotkanko. A co do katatu to musisz byc na coś uczulona bo ja mam allergię i od trzec di leci i z nosa i boli mnie gardło więc cos w powietrzu "wisi"
renuska - moja Maja tez źle znosi upały. Marudzi i ciągle chce zeby ją nosić na rączkach...
doris - ja tez z miłą chęcią pojeździłąbym na rolkach i nawet mam tutaj swoje :) Mąz mi zakupił w zeszłym roku w outlecie za całe 3 funty a wcześniejsza cena 65 :) więc super deala zrpbiliśmy :)
 
graziul- z kupa chba juz ok, bo wczoraj nie zrobila wcale, ale nadal jest tylko na mleczku i kleiku. Dwa dni temu dałam jej deserek to w ten sam dzień przeczyściło ją odrazu po tym jak go zjadła. A Twoje dzieciaczki jak się czują?:-)
 
Czzesc Wam Wszystkim:-)
ja w koncu mam mala chwilke zeby sie do Was odezwac bo normalnie zawrot glowy mamy przez te pierwsze dni:sorry2: Ale juz pomalu wychodzimy na prosta:-p
Pogoda tutaj calkiem sympatyczna nie ma upalow ale jest przyjemnie cieplutko spokojnie na krotkich rekwkach i nogawkach mozna chodzic:tak:
Zaraz wlasnie wybieramy sie na plaze polezakowac troszke:tak::tak:
Tak ogolnie to juz wiekszosc apropos slubu mamy pozalatwiane poza garniturem P:szok: Ja suknie dostalam juz w pierwszym salonie i jestem bardzo szczesliwa ze nie musialam biegac po calym trojmiescie:tak::tak: Ale w koncu doszlo do tego ze kupilam suknie:szok: Ale wyszlo mnie praktycznie tyle co za wypozyczenia:tak:
Jejku mam takie zaleglosci ze nie wiem co komu odpisac:szok::no:
W kazdym badz razie pozdrawiam Was Wszystkie bardzo serdecznie i zycze ladnej pogody bo slyszlam ze ostatnio mieliscie upaly:szok:
Kurcze tyle chcialabym Wam napisac a normalnie nie moge sie skupic:szok::-D Ale to co najwazniejsze czyli suknia juz wiecie:-D:-D
Dobra a teraz juz spadam bo moi juz w drzwiach stoja i czekaja na mnie:-p:-p Buziaki
 
Hej:)

U nas nudy i pisać się nie chce:baffled:
Kurcze takie fajne prognozy były na najbliższe dni a dzisiaj już znów zima. Rano wybrałam się na piechotkę z Marcelem do szkoły, potem spacerkiem do sklepu i na play grupę. Potem miałyśmy też na spokojnie iść po Marcela ale było tak zimno że szybko leciałam do domu po samochód bo prędzej z Olivią byśmy zamarzły w szczególności że byłyśmy dość cienko ubrane:wściekła/y:

Agaam Ty normalnie dopóki jesteś w Polsce to powinnaś mieć zakaz pisania i szczucia nas ładną pogodą:-p Żartuje oczywiście;-) Fajnie że wszystko idzie po Waszej myśli, oby tak dalej:) Dzięki za przekazanie paczuszki:-)

Żaneta wiesz, że ja zawsze chętna;-) Ostatnio żyję w jakimś zawieszeniu i nie potrafię zaplanować sobie następnego dnia a co dopiero określić się jaki dzień tyg pasuje:-D Dlatego czekałam aż się określicie a wtedy kombinowałabym tak żeby móc też przyjechać:tak::tak:

Renuska ja dzisiaj z rana też miałam bunt, który wynikał bardziej nie z tego że do szkoły nie chce iść ale bardziej z tego że miał ochotę ubrać coś innego niż szkolny mundurek:baffled: Ale nie ma zmiłuj, powiedziałam że albo przestanie marudzić i ubierze się tak jak trzeba albo idzie idzie siedzieć sam do swojego pokoju. Podziałało:-D

Marta ja mam tak samo. Im dłużej śpię tym gorzej się czuje ale z drugiej strony nie potrafię wstać wcześniej bo jestem nieprzytomna:baffled:

Asia ja myślałam że spotkamy się w sobotę u Kubusia na urodzinach a Wy się pochorowałyście:-(
 
hej dziewuszki
w koncu zebralam sie zeby cos wam napisac najpierw mialam mala klutnie z moim Ł i 2 dni focha :-Da potem kilka dni godzenia wiec nie siadalam nawet na komputerze.teraz szykuje sie do weekendu boj moj ma urodziny a siostra kolegi przyjezdza na wakacje do bradford i zostanie nam z dziecmi na noc w sobote:-)strasznie sie ciesze bo juz nie pamietam kiedy bylismy gdzies wieczorem bez dzieci,
agaam fajnie ze udalo ci sie tak szybko wybrac suknie czekam tylko teraz na fotki ze slubu zeby cie w niej zobaczyc:tak:bo mam nadzieje ze sie pochwalisz:confused:
zaneta ja tez mam alergie ale taka ze wogole z domu nie powinnam wychodzic bez lekow ale w kazdej aptece mozesz kupic jakis lek na alergie i objawy mijaja.:tak:

mialam sie jeszcze pochwalic ze zalatwilam kornelce przedszkole,bo okazalo sie ze w tym samym miejscu jest jeszcze grupa 3 i 4 latkow tylko ze bede ja zaprowadzala dopiero na 1,30 ale dopoki nie pracuje to dla mnie nawet lepiej a przynajmniej bedzie miala biale dzieci w grupie.
 
reklama
Graziul WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
czesc wszystkim pogoda troszke sie popsula ale mnie to nie zraza i dzis wyczyscilam dywany popralam i zaraz biore sie za sprzatnie pozadnie kuchni jakoas wene mam wiec trzeba ja wykorzystac hihihih
m02..........fajnie ze Kornelka pojdzie ci do przedszkola odpoczniesz sobie troszke choc iwem ze te 3 godzinki to nie jest duzo bo czas strasznie szybko leci ale jak Wiki jest w szkole to nie slysze co chwile mamo chodz na spacer albo zrob mi pic albo to albo tamto i tak w kolko a tak jest spokoj
oki ide dalej sprzatac i robie herbatke sobie i WIKI bo polknela calego cukierka i teraz ja troszke gardelko boli pewnie osbie lekko podraznila je ale przejdzie
 
Do góry