reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej baboki :-).
Na wstępie muszę wam napisac że nie chce mi się pisac:tak::-D.Ale się poświęce i napiszę:tak:.
roksanna a ja nie będę taka miła jak reszta koleżanek i napiszę tobie że żałuj że nie pojechałaś nad morze bo tam dzisiaj była piękna pogoda:tak::-D.
sylwia.m na pocieszenie Ci powiem bo widzę że jesteś dzisiaj bojowo nastawiona że ta co zawsze cicho siedzi i nie wypowiada się na temat wyjścia wieczornego to prawie na 100% będzie:tak:.
Graziulxxx dawaj tu zdjęcie swojego mena w kombinezonie to i może i mi hormony za buzują :-D;-).
marghi mam nadzieje że się długo nie męczyłaś :tak:.
natalka no to super zdolna ta twoja Claudia :tak:;-).
A mój Oli chyba lada chwila zacznie raczkowac :tak:.Ostro dzisiaj walczy na podłodze:tak:.
 
reklama
Hejka
Mi juz tez nic sie nie chce:no:obowiązki wykonane ,wkupiłm sie przez żołodek i oznajmiam ze z wielka radościa do Was jutro dołacze:-D:-D:-D.Mam tylko mala prosbe Czy ktos moze mi niewięcej wyjaśnić gdzie jest ten chińczyk?????
Dziewczyny tak sie zastanawiam o co chodzi z tą krwią:baffled:W przeciągu tyg 5 dzieciaczkOw mialo te dolegliwość:sorry2:U mnie ok.Fakt ze na smierdzaca sprawe musialyśmy czekać 4 dni ale ok.
Marghi Pewnie juz tulisz maleństwo:happy2:
Natalka To ci dopiero rośnie gaduła:-D
Kasia Wlaśnie sobie wyobrazalm jak Oli twardo ćwiczy :-D
 
Witam się i ja:-)
Nie pisałam wcześniej bo mi się nie chciało:sorry2: Mam okropnego lenia i nie wiem jak go wygnać;-)
Filipek był dziś na szkolnej wycieczce i wrócił bardzo zadowolony. Za to z Adama jest okropna maruda. Chyba przez zęby;-):-D Tym razem serio bo górna jedynka wygląda jakby za chwilę miała się przebić

Marghi- mam nadzieje, że masz już maleństwo przy sobie i że poród był lekki i mało bolesny:tak:
Roksanna, jstysiak- bardzo się cieszę, że jutro będziecie. Jak dla mnie może być 17.30 bo faktycznie zeszłym razem musiałyśmy czekać na zmianę bufetu
Sylwia- no to zmobilizowałaś dziewczyny:-D;-)Dobrze, że Marcelkiem juz wszystko w porządku
Kasia8118- widzę, że na forum mamy zdolne dzieciaczki- bardzo szybko Oli przymierza się do raczkowania
Graziul- biedna Natalka. Co ona za akrobacje musiała robić, że spadła z łóżka mimo barierki:szok:
Katarina- pochwal się gdzie wybieracie się na wakacje. Pewnie jakieś tropiki:cool2:

Życze miłego wieczorku. Paaa
 
Aaaa zapomniałam
jstysiak- chińczyk Chino Thai jest naprzeciwko ratusza (czy jak kto woli Big Bena:-D), zaraz obok Lloydsa.
 
No, i to mi się podoba:-D:-D:-D Bo już przez chwilę z Dorotą myślałyśmy że to będzie ostatni taki wypad bo mało chętnych:tak:

Jstysiak jak to gdzie chińczyk....w chinach:-D
Kasia8118 a ja widzę że Ci dzisiaj humorek dopisuje:-D:-D Oj tak, widzialam jak Oli trenuje raczkowanie, chwila moment i będzie Ci po całej chałupie zasuwał i robił rozpierduchę:-p;-)
Roksana cicho siedziałaś to myślałam że też nie przyjdziesz;-)

Mój Marcel już całkiem ok, dzisiaj cały dzień spędził z ciocią i jeszcze mu było mało. Ja za to najpierw polatałam po foster sq zakupić ostatnie pierdółki przed wyjazdem a później pojechałam do white rose centre kupić te buty o których Wam ostatnio pisałam:tak: Mąż powiedział "jedź i kup" a ja "no skoro tak prosisz":-D:-D:-D
Olivia szajbuska za bardzo jeszcze nie umie utrzymać równowagi a próbuje już biegać po pokoju:szok: Coś czuję że z niej będzie łobuziara jeszcze większa niż Marcel:baffled:
 
Czesc:-)
No to wtedy o 17.30:tak:
No ja wlasnie tez mialam pisac ,ze malo cos chetnych pozegnac Nasza Anie:-(
Ale sie ruszylo:-DFajnie:-D
Mi sie tez wczoraj piosac nie chcialo:-ptzn konczylam ksiazke od Anii juz potem nie mialm sily pisac:dry::sorry2:
A tutaj takie widomosci:-D

MARGHI-ciekawe czy juz jestes po??mam nadzieje ze tak:tak:

NATALKA-ja pewnie wroce do pracy jak David pojdzie do szkoly na 6 godzin,moze to byc za rok albo za dwa:tak:
Aha i ja tez Ci powiem co do tej czekolady,J pochlania strasznie duzo czekolady i mamy dwoch chlopakow:-D:-D
Gratulacje dla malej gadulki:tak::-)

KASIA8118-wszystko powiem R:-p;-):-D
No to bedziesz miala teraz co robic z Olim:-Doj niedawno rodzilas,a tutaj juz zaczyna raczkowac:szok:jak ten czas leci:confused:

PIDI-ja tez dziekuje za wczorajsza kawe i ciasto:tak:bylo pycha:tak:

SYLWIA-co Ty chcesz,super laski sie poubieraly:-D:-Dja tez jutro tak przyjde ubrana:-D

MOJADZIDZIA-mam nadzieje ze z Dusia juz ok:-)

ROKSANNA-a gdzie mieliscie jechac?ja tam wogole nie odczuylam ze sa mecze:-Du mnie tylko tvn turbo ,topgear albo discovery:-D
 
Witajcie:-)
My dzis fajnie wyspane:happy2: Mala cala noc przespala bez zadnych ekscesow,no ale A zabiezpieczyl jesz diodatkowo lozko zeby juz napewno nie spadla:tak:
Od rana sobie ogladamy polskie filmiki na twardym,ale zaraz pora sie ogarnac i wyjsc troche na spacerek;-)Moze sie do B&M przejdziemy bo chcialam kupic posciel,jakas lampe do livingu.Slonka totalny brak ,ale chyba zimno nie jest:happy2:
SYLWIA-ciesze sie ze z Marcelkiem wsz oki,bo juz sie martwilam co sie dzieje z tymi naszymi dzieciaczkami:szok: tyle razy juz o krwi slychac w kupce:baffled: Ci nasi mezowie to potrafia jednak czasem byc powalajacy;-):tak::-Dpochwal sie jakie butki zakupilas:tak:
ANIA-no wlasnie ,tez bylismy zszokowani ,co ona tam wyprawiala w tym lozku ,ze mimo barierek spadla:szok::szok::szok:
KASIa-pozwol ,ze ten smakowity kasek pozostawie tylko dla swoich oczu:blink::blink::blink::-D:-D:-DRozbierz swego mena jak wroci po silowni a hormony zabuzuja Ci ze hohoho:blink::blink::tak::tak::tak::tak:A maly Oli szybko sie bierze za to raczkowanie:happy2:Gratki dla niego:happy2:
KATARINA-jak kopytka:confused::confused::confused:
NATALKA-ale masz mala pyskulke w domu;-)ale fajnie tak jak dzidzi zaczyna gadac po swojemu:happy2::happy2:
JSTYSIAK-lozeczko zakupione:confused::confused:
AAAA...wiecie ze peppa pig Natki sie odnalazla:baffled:jade sobie wozkiem kilka dni temu i nagle bec -cos mi na chodnik spadlo wprost pod nogi:szok::szok::szok::szok:peppa pig wypadla spod wozka:baffled::baffled::-p:-p;-) a ta lorneteke co mam-to czyja:confused::confused:bo chcialam oddac;-)
dobra spadam ,bo juz pozno.
Zycze Wam dzis udanego wypadu,wypijcie za moje zdrowko:-p A z Ania to ja sie jesz pozegnam:happy2:.Ja sie potem na bostwo robie i idziemy sobie dzis do Hawelli niedaleko nas,cala trojeczka:happy2:
papa
 
Cześć laski:happy2:
Wpadłam się przywitać i pożyczyć Wam wszystkim idącym do Chinotai smacznego i miłego plotkowania;-):tak: Żałuję,że mnie będzie bo Ania nas opuszcza za jakiś czas,ale mam nadzieję,że przed jej odjazdem zdążę się jeszcze pożegnać z tobą kochana;-) a co do naszych tropików to mamy w planie Majorkę Aniu:tak:

graziul-chciałaś powiedzieć całą 4-ką:-p:-) a kopytka dostały za mało mąki i były rozlazłe:sorry2: i mało słone:-p więc jednym słowem dno kompletne:baffled:
sylwia.m-oj ludu Boży:szok: skąd tyś je wytrzasnęła:-D:-D:-D:-D:-D no to się teraz możecie inspirować,od koloru do wyboru:-D:-D:-D
marghi-czekamy na wieści:tak:

Dobra zmykam
 
reklama
Witajcie mamusie!
Wpadlam sie przywitac i zapowiedziec swoja obecnosc na dzisiejszym spotkaniu ale chyba nikt tu nie zaglada :confused: zapewne dlugo nie zostane bo mimo ze Dusia od wczorajszego ranka nie zwymiotowala to jest wyjatkowo marudna i caly czas tylko do mnie na rece chce,nie mniej jednak fajnie bedzie sie z wami spotkac :tak: do zobaczyska!
 
Do góry