reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam Was serdecznie:-):happy2::-)
No i co:confused: z rana tak ladnie sloneczko zagladalo ateraz sie juz peszy:confused::confused::wściekła/y::wściekła/y:
mam nadz ze sie nie rozpada:szok:
AMPAR-eee tam od razu stroic;-)przybiera sie na wadze to trzeba zmieniac garderobe:szok::szok::-D:-D:blink::blink::blink: A Ty to napewno rozmiar 8!!:tak::tak::tak:Ale Ci jobcentre humorek poprawilo:happy2::happy2:szkoda ze mi nikt nie chce tak poprawic:wściekła/y::wściekła/y:od nas to tylko ciagna i ciagna ze wszystkich stron:szok::szok::wściekła/y:
MONIA-wlasnie kiedy brzunio nam pokazesz:confused::confused::happy2:
A ja "zmusilam" meza do odswiezenia chatki:happy2: NOOO chyba ,mam nadzieje ,ze mu sie nie odwidzi:szok::-D trzeba troche przemalowac tu i tam bo juz brudno,mala lapkami wymazala:tak::tak::tak:
Jutro chcialabym na carbooth pojechac:cool2:malej cos pokupowac..ale zobaczymy co z tego skromnego planu wyniknie:sorry2::-D
oki,ide sie posilic i malej moze cos wcisne:tak::tak:

A to jest nowy image naszej kochanej ":szok:uciekinierki":szok::szok:Brak mi slow
 

Załączniki

  • natalcia 11.06 2010 003.jpg
    natalcia 11.06 2010 003.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 35
  • natalcia 11.06 2010 002.jpg
    natalcia 11.06 2010 002.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
reklama
Hej:-)

Graziul ale się Natka pocharatała:szok: ale już chyba zapomniała o upadku bo minkę ma zadowoloną:-D

Ampar
tak Ci sypią kaską z nieba to podziel się z koleżankami;-):-D

Mój znowu cały dzien pracy, zasówa teraz ile się da żebyśmy mogli na wakacjach poszaleć, tylko że ja już umieram z nudów w domu. Idę sobie humor na ebayu poprawić:sorry:
 
SYLWIA-tak ,krzyk byl ogromny ,ale juz po chwili tatus ja przytulil i zapomniala,a dzis to juz wogole nic nie pamieta i znow broi:szok::wściekła/y:.Witaj w klubie slomianych wdow:-Dmy tez dzis same caly dzien:tak:,ale jakos zleci mam troche planow w domku,a troche mi lepiej wiec wykorzystam:happy2::tak:zaraz do Piknika dralujemy.A slonca jak nie ma tak nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::shocked2::shocked2:
 
WITAM WITAM I O ZDROWIE PYTAM:-):-D
U MNIE SOBOTA SIĘ ROZKRĘCA :tak::tak: ZARAZ ZROBIMY GRILLA :tak: ALE JA TYLKO SWOJE MIĘSIWO BĘDĘ KONSUMOWAĆ :tak::dry::cool::eek: ALE CO TAM WAŻNE ŻE JAKIEŚ MOGĘ :-D:happy2: TYLKO BROWARKA SIĘ NIE NAPIJĘ :wściekła/y::no::szok: DZIWNIE JAKOŚ MI TAK BĘDZIE Z WODĄ W RĘKU :szok::szok::-D
GRAZIUL DOBRZE ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO MAŁEJ :szok: MOJA KAJKA WCZORAJ PRZECHODZIŁA PRZEZ PŁOT I NIE WIEM JAK ONA TO ZROBIŁA I ZAWISŁA NA SZNURKU OD LORNETKI :szok::szok: I MA SZRAMĘ NA SZYI :-( DOBRZE ŻE SIĘ TEŻ NIC SIĘ JEJ NIE STAŁO:szok::tak:
OK DO JUTRA:tak::-)
 
Czesc Wszystkim w sobotnie popolunie:-)

U nas poki co jakos leci bylysmy sobie z Mala na zakupkach ale wsumie nic nie kupilysmy:confused: bo nie bylo nic ciekawego:confused:
Teraz zjedlismy obiadek i trzeba jakos zorganizowac reszte dnia szczegolnie ze P juz wrocil z pracy i nie mozemy siedziec bezczynnie w taka pogode:-)

Dominisia udanego grillowania:tak: masz racje dziwne grillowanie z woda w reku ale da sie ja juz nie raz to przechodzilam:tak:

Graziul ale Nati sie zalatwila bidulka. Ale najwazniejsze ze juz nic nie odczuwa:tak:

Sylwiam i jak poprawiony humor? kupilas cos ciekawego? Moj tez ostatnio nie pamietam kiedy sie zwolnil wczesniej tez zasuwa co bysmy mogli na wakacjach wydac troszke:-p fakt ze ja mam ten plus ze chocby nie wiem co to najpozniej o 15 jest w domu:tak:

Ampar i jak podobaly sie krowy Szymonkowi??:-D

Nie wiem co jeszcze mialam napisac:dry:

Ahaa dziewczyny mam pytanie nie potrzebuje ktoras z Was bramki na schody albo do drzwi mi wlasnie moja przyszla ale w zadne miejsce nie pasuje jest za szeroka:wściekła/y::wściekła/y: "Lindam flexigate" wiecej info na priv:-p:-p cena do negocjacji:-D:-D

Dobra uciekam bo moj sie juz wykapal i trzeba gdzies wyskoczyc na spacerek:tak:
Milej soboty zycze drogie kolezanki:-);-)
 
Cześć
Wreszcie podłączyli mnie do świata. Nie wiem czy dam radę wszystko nadrobić. Tyle co świeże rzuciło mi się w oczy to Natalka i jej zdarty nosek. Faktycznie nie wygląda na załamaną z tego powodu, a wygląda jakby bolało.
Dominisia Twoja nie lepsza. Mój brat kiedyś zawisł na bramie:szok:, tyle że taki pręt mu się wbił pod pachę ale było... Dobrze że jej się nic nie stało.
Pogoda nam się poprawiła. Jutro jeśli się utrzyma wybieram się na piknik, ale nie myślcie sobie że z facetem. Co to to nie, przecież są mistrzostwa, z Dzidzią się wybieram.
Sylwia no właśnie i jak humor poprawiony?
Ampar fajna nagroda, za prace. Takie coś jak premia półroczna.:-D:-D
 
Hej:-)

Zakupy na ebayu średnio udane, tzn nic nie kupiłam ale mam kilka rzeczy w obserwowanych i teraz się zastanawiam:-D Dzionek jakos nam zleciał, pewnie dlatego że pogoda dopisała. Najpierw poszlismy na plac zabaw, później obiadek (Marcel czekając na niego zasnął z widelcem w ręku:-D) potem kawka z Dorotą a teraz czekamy na tatuśka. Ciągle jeszcze mam sporo energii i zastanawiam się czy samochodu nie umyć:szok: ale nie wiem czy się opłaca bo jutro ma padać:wściekła/y:

Roksanna prognozy na bbc caly czas deszcze na jutro zapowiadają:-(
Agaam sierotko, to jak Tyś tą bramkę zamawiała:-D Opchnij na ebayu jakby co.

Dobra idę szykować Olivię do spania. Ahaaaa, zapomniałam napisać że zrobiła dzisiaj dwa kroczki:tak: Zupełnie przypadkowo i nieświadomie bo nie umie nawet sama ustać na nóżkach ale i tak była radość, z mojej strony bo mała nawet tego nie zauważyła:-D
A teraz probuje ugryźć monitor:szok:
spafdam
 
Ale jestem dzisiaj padnieta:szok: jak artur ma nocki i musi rano odespac bo znowu do pracy a ja wstaje o 6 codziennie to w koncu czas to odczuc:tak:
A ja tez jade do polski wiec moj tez musi zasuwac wiecej :-D:-D:-D tym bardziej ze do mnie dojezdza na 2 tygodnie:-)
Sylwiam- ja tez lubie poszalec wiec:-p A to akurat na moj weekendzik z mamusia:tak:
Agaam- a dziekuje- spacerek udany:tak: Krowy byly daleko, placki blisko, konskie lajno tez- nawet za blisko a konik dal sie poglaskac:tak:
Roksanna1- milego piknikowania zycze:tak: Ja tez licze na ladna pogode bo mam tu na wsi prawdziwa farme ze starymi traktorami i sianem i szymon uwielbia sie tam bawic. Tez chcialam wziac kocyk i przekaski:tak:
Dominisia- :szok: No to rzeczywiscie miala szczescie:szok: A co do wody to ja tylko chcialam powiedziec ze nie idzie w parze z grilem:-D:-D:-D:-D;-)
Graziulxxx- tez bede na carboot:tak:

Ja dzisiaj musialam zakupy zrobic ale niestety tylko lodowkowe- jak ja tego nie lubie:no:
 
Hello kobietki:-)

Wymyta,wypachniona to teraz mogę do Was napisać kilka słów:-D:-D:-D
Nam dzień minął całkiem,całkiem;-) byłyśmy z małą na zakupach w mieście i jestem zadowolona bo całą 3-kę uszczęśliwiłam:-) No a popołudnie spędziłam nic nie robiąc:cool2: mąż mył autko i przy okazji zmobilizowałam go do wejścia na dach i umycia okna w Wiktorii pokoju,bo było nie apetyczne :no: I tak dzień zleciał:-p Standardowo na kolacyjkę zamówiliśmy sobie curry i pękamy z objedzenia:eek: I wez tu schudnij :dry:
graziul-to tak samo Wiki by się załatwiła jak wracałyśmy od fryzjera tzn.D;-) trzymała ręce w kieszeni i się przewróciła,chwała Bogu,że uniosła głowę do góry:szok: bo pewnie też by skończyła jak Natalia:eek: Biedna N,już widzę ten strach w oczach małej i waszych:szok:
Dominisia-oj pardom :sorry: pomyliłam się:-p a swoją drogą to aż ,mnie ciary przeszły jak przeczytałam co twoja mała zrobiła :szok: a lofry to jest chodzenie:-D
ampar-a my moja droga jedziemy jutro na carboot:tak: I widzę,że nie tylko my:-p

Dobranoc nupelki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :-)
A CO WY JESZCZE ŚPICIE :confused::confused::szok: PRZECIEŻ JUŻ 6 00:-D:-D:szok::szok::wściekła/y:
JA JUŻ OD 5 NIE ŚPIĘ :no::no: NAD RANEM ZAWITAŁA DO MNIE @:wściekła/y::szok: NIESPODZIEWANIE ALE TO CHYBA PRZEZ TĄ DIETĘ :confused::dry:
JESTEM Z SIEBIE DUMNA :tak::tak: BO SIĘ NIE OBŻARŁAM NA GRILLU I NIE WYPIŁAM PIWKA:szok::szok::cool: OBY TAK DALEJ:happy2:
KATARINA A JA MYŚLAŁAM ŻE TE LOFRY TO ZAKUPY:-D:-D MY TEŻ UWIELBIAMY CURRY :-p MNIAM MNIAM:tak:
AMPAR JAKOŚ WODA PRZESZŁA MI PRZEZ GARDŁO:-D:-D:szok: CHOĆ BROWAR STAŁ KOŁO MOJEJ NOGI I MNIE PILNOWAŁ :-D:-D:szok:
ROKSANA WITAJ W Z POWROTEM W CYBERPRZESTRZENI :-D:-D ŻYCZĘ MIŁEJ POGODY :tak::tak: MOŻE COŚ SIĘ ROZKRĘCI :happy2:
NO NIC UCIEKAM BUDZIĆ MOJEGO A CO SAMA BĘDĘ SIEDZIEĆ :cool2::confused: :-)
 
Do góry