reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

daga80-ja tez obca jeszcze jestem,takze nie jestes sama:-):-):-)razniej we 2 nam teraz bedzie:tak::-D:-D
ide zaraz kapac malego,bo sie przyklada do spania,a na noc jeszcze za wczesnie na niego,wiec nie moge pozwolic zeby sobie dzemke zrobil:no::no::no::no::no:
natalka-jak my sie umawiamy?czy sie nie umawiamy
 
reklama
Ampar mówisz i masz

No dobra to z czasów świetności :-D:-D:-D:-D, i co najciekawsze już byłam wtedy lekko zaokrąglona. Chyba powieszę to sobie na lodówce.
Aktualnego nie mam.
 

Załączniki

  • DSC00244..jpg
    DSC00244..jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 54
witam piekne panie
tynia-dziekuje ze goscine:-) bylo bardzo milo, -zreszta jak zawsze, gdy sie z wami spotykam. mam nadzieje ze wy tez tak czujecie:-p;-)

pisze dopiero dzis bo u nas sie duzo dzieje. w piatek bylysmy z nikolka sie zapisac na play grupy. jestesmy przypisane do trzech zajec:-) zajecia aktywne dla dzieci(pn) ,play grupy(pon) i rozmowy rodzicow na temat polepszenia zycia dla naszych dzieci -łaczone z godzinnym sniadaniem(wt). jestesmy na liscie oczekujacych do basenu no i musze jeszcze zadzwonic-alebo juro porozmawiam osobiscie w sprawie angielskiego polaczonego z opieka dla dzieci. takze koniec siedzenia w domu przed tv:tak: szkoda ze tak pozno dojrzalam do takiej decyzji:zawstydzona/y: ale lepiej pozno niz w cale.

asinkaz-bardzo mi bylo milo cie poznac:tak: mam nadzieje ze nastepnym razem bedziemy mialy okazje dluzej porozmawiac:tak:
mamatrojeczki-jak ci poszlo?? 3malam kciuki;-)
daga80/zanetabd7- pewnie kazda z nas sie kiedys czula nieswojo bedac nowa, ale tu sa same super babki ze nie musicie sie niczym stresowac;-)

Graziula- co z toba?? nie tylko ja sie martwie, ani jednego postu dzis napisalas?? wszystko ok
kasia8118- Oliverek cudny:tak: i ty jak zwyske sexi;-)
Aagam- dziekuje za zawieszeniu oka na mojej nikoli- gdyby nie ty to pewnie i kwiatek i telewizor Tyni nie wygladalyby jak wygladaja:-D czyli nie naruszone hahha
katin- z tego wszystkiego to zapomialam sie zapytac gdzie nabylas tak sexowne rajtuzki?

co ja bede wiecej pisac sylwaim, doris78, katarina, ania1812 ,roksanna jak zawsze wygladaly wystrzlowo:-)
ampar-szkoda, ze nie dotarlas:-(

mam nadzieje ze to wszystko co chcialam przkazac. jezeli cos mi sie przypomne to od razu siadam do kompa;-)
 
Cichutko tu dzisiaj po spotkaniu ale co się dziwic ;-).
ampar3 środa nie za bardzo mi pasuje bo Oli ma szczepionke:sorry2:.Chyba spotkamy się dopiero po powrocie z Polski :-(.A ty lecisz sama z małym bez Artura?Kiedy wracacie?
Daga80 ty tu nie ściemniaj że czujesz się obco tylko pisz:tak:;-).Fajnie że dzieciaczki już zdrowe:tak:.
Tynia i wiki a z ciebie to też niezły cukiernik ciasteczko pierwsza l kasa zjadła bym sobie jeszcze kawałeczek:tak:.
Dziewczyny mam problem kupiłam Olivierowi już ciuszki ma chrzest i buty ale mam problem z nakryciem głowy :baffled:.Jeżeli chodzi o ubiór to jest w kolorach beżu i kremu.Co byście doradzały kupic mu na głowe bo nie mam pomysłu.
 
hello laseczki:-)
Ja dopiero teraz odpaliłam kompa bo mąż dziś wcześnie był w domu,coś pomajsterkował,pózniej obiadek,wspólne chwile rodzinne:-) Mała dziś się rozkręciła niczym katarynka:szok::-D:-D tak opowiadała ładnie dzisiejszy dzień,że normalnie mieliśmy nie zły ubaw z niej:-D:-D:-D jeszcze przy tym jak gestykulowała:szok::-D Smoka jej obcięłam po powrocie do domu:tak: patrzy na niego i patrzy:szok: i mówi o..co to?:::confused: zjadłam łoło:-D:-D:-D No ale tak na prawdę nie jest mi do śmiechu dziś:-( mój mąż pojechał na pogotowie bo mu się na klacie taka kula zrobiła a pod nią guz wielkości 5zł-wki:szok: i boli go to i ma strasznie zaczerwienione:zawstydzona/y: Oby to nie było nic groznego:baffled: Jestem ciekawa co mu powiedzą:confused: może zapiszą mu paracetamol:szok: no nic zobaczymy:sorry2:
Tynia i wiki-miło9 było poznać w końcu i dziękuję ci za gościnę:tak:;-)
asinka,kasia8118-również miło było was poznać;-)
agnieszkauk-dzięki za miłe słowa,ty również wyglądałaś czadowo:szok: a te włoski..rewelacyjnie wyglądasz w nich:tak:;-)
jstysiak-pożyczyłam sobie twoją książkę "Rozwój psychiczny dziecka":tak: nie masz nic przeciwko temu??jeśli tak oddam:sorry2::szok:
roksana-naprawdę robisz wrażenie:tak:
daga80-pewnie kobieto,pisz dużo i często :tak:wkręcisz się szybko na bank:tak:

To tyle na dziś babki,spadam od tego kompa,nie mogę się za bardzo skupić na nim bo myślę o mężulku:confused: muszę zadzwonić zresztą do niego co się dzieje :zawstydzona/y::baffled:
Życzę miłego wieczorku;-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka , a tutaj humorek na dobry sen :
Ojciec chciał oglądać mecz w TV, ale mu małe dziecko za bardzo przeszkadzało, więc zaprowadził je do jego pokoju, włączył adapter (taki jeszcze na czarne płyty), założył mu słuchawki na uszy i "puścił" bajkę.
Po jakimś czasie słyszy dziwne odgłosy dobiegające z pokoju malca:
"BUM BUM BUM ..."
Ale że mu się ruszyć nie chciało, więc oglądał mecz dalej.
Po jakimś czasie znowu słyszy coraz głośniejsze:
"BUM BUM BUM ...."
Więc postanowił jednak sprawdzić co się tam wyprawia.
Otwiera drzwi i widzi malucha ze słuchawkami na uszach, walącego głową w ścianę i powtarzającego ciągle :
- Chcę! Chcę! Chcę! Chcę! Chcę! Chcę! ......
Ojciec zdejmuje mu słuchawki, zakłada je na uszy a tam:
Chcesz? Opowiem ci bajeczkę...
Chcesz? Opowiem ci bajeczkę...
Chcesz? Opowiem ci bajeczkę...
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Muszę napisać, że nawet zadowolona jestem po dzisiejszym dniu. Chociaż od rana zaliczyłam kilka razy toaletę :zawstydzona/y: , ale miałam takie nerwy jak z małym będzie w przedszkolu, bo to jego pierwszy raz, że jak jechałam już na kurs to byłam cała mokra z nerwów. Córka została w domu na wszelki wypadek i jak zadzwoniłam do przedszkola przed 12,00 i usłyszałam jak płacze to poprosiłam Natalkę by odebrała go już przed 13,00. Kurs natomiast oki, temat : First Aid - dostanę certyfikat do domu :tak: Przyda się. W następny poniedziałek zaczynam kolejne szkolenie tym razem czterodniowe. Coś związanego z pisaniem CV, obsługą urządzeń biurowych itp. A co tam - pójdę. Chris znowu pójdzie do przedszkola :baffled: Mam nadzieję, że wytrzyma, bo tym razem będzie musiał być 8 godzin. (A mi się przyda coś na uspokojenie, bo wychodziłam z siebie.) No i zwracają koszty opieki nad dzieckiem i koszt dojazdu :tak:
Roksanka wyglądasz rewelacyjnie :tak:
AgnieszkaUK dzięki, przydały się.
 
Roksanna- woooooooooooow:szok: Ja chyba tez to powiesze na lodowke:tak:;-)
Kasia8118- nie to nie:-p Jade tylko z szymonkiem a wracamy 8.04:tak: A wy? Ja mysle ze w polsce kupisz jakas fajna czapeczke:tak:
mamatrojeczki- sie usmialam- kochany tatus. Super ze ci szkolenie pasowalo:tak:
katarina26- kciukasy za mezusia- oby to nic groznego nie bylo:tak:
daga80, zanetabd7- z mojego punktu widzenia po pierwszym wspolnym spotkaniu poleci z gorki. Chyba latwiej jest pisac po ,, widzeniu,,;-)
Agnieszkauk- na pewno bedziesz zadowolona z play group:tak: ja tez zaluje ze mnie nie bylo dzisiaj- sila wyzsza:-(

Ide na ksiazeczke:tak: Mam nerwowke przedwyjazdowa- jeszcze sie dowiedzialam ze mojej siostry synek bawil sie z dziewczynka chora na ospe:-( Mam nadzieje ze sie nie zarazil:-( My specjalnie na jego urodzinki jedziemy:tak:
 
Witam z Wieczorka
Ciesze sie ze spotkanko sie udąło.Wkońcu na kazym jest fajnie i strasznie załuje ze nie dotrłam:sorry2:I chyba przez to mnie mam cały dzień nastroju:-(.Nie lubie jak sobie coś zaplanuje i coś innego wyskakuje:wściekła/y:Ale jutro tez jest dzień:tak:
Roksanna Ranyyyyyyyyyyyyy to ty Wowwwwwwww:szok:
Katrina A na jak długo ją potrzebujesz:confused:
Daga Pomalutku i sie wkręcisz:tak:
Ja tez jutro na play wiec odezwę sie wieczorkiem pappaa
Kasia moze coś w tym stylu;-)
Bakerboy Hat : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
 
reklama
hej ,hej
dlugo sie nie odzywalam :zawstydzona/y:,ale ania1812 jakos mnie zdopingowala ;-).Wiosenna pogoda sie ostatnio zrobila ,to tez w domu nie siedzielismy,a i troche dluzej pilnuje teraz "moich" chlopakow ,to juz czasu brak. A dzieciaki z sasiedztwa tak podnosza cisnienie ,ze sie wszystkiego czlowiekowi odechciewa. Generalnie skonczylo sie na tym ,ze mamy lancuch z klodka na bocznej bramce w ogrodzie i jest swiety spokoj.
U nas nadal stala liczba czlonkow rodziny :-(,a juz myslelismy ,ze jednak cos bedzie ,juz sie tak zle czulam .Mam tylko nadzieje ,ze co sie odwlecze to nie uciecze .Dobra zmykam juz spac i zycze wszystkim milej nocki .
 
Do góry