reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej

Ja zasmarkana, szymon dzisiaj bez goraczki- wczoraj wrocil z 39.5 i dreszczami:-( Wlasnie pozegnalismy kolege ktory raz w miesiacu wpada do nas na polski obiadek:tak:

jstysiak- 100 lat ..... 100 llat dla amelki;-)
graziul- zadna super dieta- zdrowe jedzienie i tak zwane ,,mz,, czyli mniej zrec- mi pomaga:tak:;-)
sylwiam- trzymama kciuki:tak: mam nadzieje ze ci sie powiedzie za pierwszym razem:tak: Ja zegnam dudusia 08.04:tak:- juz sie boje:szok:
mojadzidzia- ja mam taki fotelik- polecam i nie zamienilabym na zaden inny- jedyne co mi brakuje to haczyki na pasy jak dziecko wysiada:tak:
Britax Eclipse SI Car Seat in Jet - Babies R Us - Britain's greatest toy store

Kasia8118
- jak tam samopoczucie? Mam nadzieje ze do nastepnego weekendu wam przejdzie i wpadniecie na kawke:tak:;-)
tyniaiwiki- ja sie postaram byc ale moze byc ciezko z dojazdem;-)
natalka90- aleeeeeeeeeeee suuuuuuuuuper. Moj teraz wola marta i artur- gowniarz jeden:wściekła/y::-D:-D:-D

Doris78-ciezko ci chyba, co? Dobrze ze to tylko przejsciowe:tak:;-)

Mam nadzieje ze jutro gdzies szymcia wreszcie na dwor zabiore no i mam ta grupe flexi plexi cos:tak: Juz mam dosyc- chce lato, cieplutko, sloneczko, zarazki won:-p:-p:-p
 
DOBRY WIECZÓR :-):-):-) JA DZIŚ ZALICZYŁAM COLLAGE :tak::tak: A PÓŹNIEJ MIELIŚMY SPOTKANIE W NOWEJ SZKOLE KAJI ,PANI NAS OPROWADZIŁA ZAPOZNAŁA Z NOWĄ NAUCZYCIELKĄ I NAMÓWIŁA NAS NA PRZENIESIENIE PO ŚWIĘTACH :tak: A JA ZA BARDZO NIE JESTEM DO TEGO PRZEKONANA, ALE ZOBACZYMY. KAJKA TROCHĘ W SZOKU ,ŻE TAK SZYBKO :szok::szok: ALE NIE PROTESTOWAŁA ,MYŚLAŁAM ŻE BĘDZIE GORZEJ;-) ALEX ULALA POZYTYWNIE:tak::tak: NATALKA SUPER PREZENCIK :tak::tak: SYLWIAM KCIUKASY TRZYMAM POWODZENIA JA JEDNO MAM JUŻ ZA SOBĄ:tak::tak: ALE DRUGIE PRZED:cool: MONIA GŁOWA DO GÓRY TO DOPIERO POCZĄTEK:tak:;-) NO NIC UCIEKAM BO JUTRO NA PLAY GRUP SIĘ WYBIERAM DOBRANOC :happy2::happy2:
 
A zapomniałam zapytać czy wy jesteście zarejestrowane tak że możecie głosować ???? Bo ja potrzebuje się zarejestrować ale jak w chodzę na tą stronę to ona nie działa !!może wy macie więcej informacji na ten temat:)??
 
Witam, ja tylko tak szybciutko
Wszystkiego naj dla Amelci!!!
i przepis na gofry, znalazłan na necie i skorzystałam z tego :
Składniki
o,5 kg maki ,
3cale jajka,
1szklanka oleju,
0,5szkl.cukru,
1 cukier waniliowy,
0,5 litra wody gazowanej ,
1 maly proszek do pieczenia,
olejek wedlug gustu .
laugh.gif

Wszystkie podane składniki wymieszac najlepiej mikserem no i gotowe , mało roboty ,a ile radosci pycha . SMACZNEGO !!!!!!!
chef.gif
chef.gif

Gofrownicę przed każdym wylaniem ciasta spryskuję tłuszczem w spraju.
 
Witam z wieczorka:-):-)
Wyslalam aby moj zrobil mi herbatke mietowa,poniewaz dopadla mnie biegunka i nie wiem od czego:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Dziekuje za mile opinie mojego nowego wygladu musze sie sama przyzwyczaic:-D:-D
justysiak-wszystkiego najlepszego dla twojej niunki:-):-)
tynia-czy dla mnie tez znajdzie sie miejsce wolne czy karnety wejsciowe juz rozdane:-D:-Dzarcik
katarina-musisz podanie napisac i czekac bo duzo chetnych jest :-D:-D:-D
Zycze spokojnych snow ide wypic herbatke i spac :-):-)
 
hej:-)

oj nie dalam rady dzis wstac :-( Dawid wrocil z nocki to musial wziac Claudie a ja godz jeszcze pospalam :zawstydzona/y: chyba w weekend musze ja do mamy dac bo wykonczy mnie to wstawanie :-:)-( codziennie 6 rano ile mozna :baffled:


mamatrojeczki dziwny ten przepis :szok: ale sprobuje co mi szkodzi :-D:-p

Dominisia ale gdzie glosowac?? nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :sorry2:;-)
 
reklama
CZESC KOBIETKI JA JUZ PIJE KAWKE ZARAZ BIORE SIE ZA ODKURZANIE BO MA WPASC ASINKA:tak::tak::tak::tak::tak::tak:WIEC WIECEJ DO WAS NAPISZE POZNIEJ
ALEX KARNECIKIOW NIE MAM SORKI :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DNASTEPNYM RAZEM MOZE BEDA OCZYWISCIE ZARUJE MOZESZ WPASC POMIESCIMY SIE JAKOS:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry