reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Cześć. Ależ dziś mam kiepski humor.....:-(
Cały dzionek spać mi się chce.....
Byłam dziś z Czarkiem w ratuszu załatwiać jakieś benefity. Dali nam formularze a jeden wyślą pocztą. Ale i tak musimy czekać na mój NIN a spotkanie mam dopiero 24.03.
Poza tym dostaliśmy kosmiczny rachunek za telefon, który nabił poprzedni mieszkaniec domu..........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Także jakbyśmy mało mieli wydatków doszedł następny. Poza tym na dniach powinien przyjść rachunek za gaz i prąd, który będzie niemały......
Eh..............

Mam nadzieję, że w miarę szybko dadzą jakieś benefity to trochę lżej będzie.:tak:

No nic koniec żali.

Najlepsze życzenia dla Nikolci:-)

Pozdrawiam:-)
 
Hej
Ja wreszcie mam spokój, dzieciaki już śpią:tak: Pralka z gaciami już się kręci i chyba wezmę się za to zaległe prasowanie, chociaż straaaaaasznie mi się nie chce:-(
Pierwszy dzień nocnikowana bez sukcesu:-( Kilka razy siedział, kilka razy też zawołał że chce ale nic nie zrobił:baffled: Będziemy próbować dalej:tak:

Kasia8118 mój synek jest na tyle uprzejmy że chodzi sikac na panele:-D Tylko raz zaliczył dywan no i dwa razy kanapę:wściekła/y:
Zdrówka dla Was

Monia jak poprzedni lokator nabił rachunek to po co Wy płacicie??

Alex bardzo korzystna zmiana, super wyglądasz:tak:

Katarina
a jak mama się czuje??

Tyle dzisiaj nasmarowałyście, że ja już nie pamiętam co komu:zawstydzona/y:
 
czesc wszystkim obiadek juz zdjedzuny a teraz odpoczynke carpet dzis wyczyscilam posprzatalam wiec jest czysto ale pewnie jutro bedzie to samo bo jak P jest w domu to masakra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ciagle cos jest do sprzatania
sylwia jak wolal ci juz to jest super jutro bedzie juz lepiej:tak::tak::tak::tak::tak:
oki naskrobie cos jutro miych snow
 
hej :-)

agnieszkauk ojj nagana za czytanie :-D pisalam juz wczesniej ze Claudia mowi tatatata caly czas tylko czekalam az mama powie ale i tak czesciej jest tatata :-(

sylwia.m wlasnie jak Marcelek juz wola to pol sukcesu :tak: oby jutro bylo lepiej powodzenia ;-)

alexnow super :tak:

justysiak najlepszego dla Amelki :tak::-)

marta zdrowka dla Majeczki :tak: wydaje mi sie ze to zabieranie to uroki jedynakow :confused: :sorry2: w domu ma wszystko dla siebie :-p

zaneta a dajesz jeszcze Pawelkowi cyca?? czy udalo sie odzwyczaic ??;-)

kasia8118 jak tam u lekarza bylo ??
 
WITAM MOJE DROGIE PANIE!!!
ja wlasnie skonczylam relaksujaca kapiel z ksiazka i czuje sie jak mlody bog :-D wszystkie dzisiaj w dobrych nastrojach-sadze po ilosci postow ktore nasmarowalyscie :sorry2:
agnieszkaUk Dusia miala takie liszaje na ramionkach i przedramieniach,hv przepisala nam oilatum do smarowania i kapieli ale po tygodniu nic nie pomagalo i gp przepisal hydrocortisone i juz teraz jest dobrze,ja zreszta mam taki sam problem ze skora na nogach ale tylko w okresie zimowym i rowniez gp przepisal mi ta masc :baffled::confused:
zanetabd7 ja od szkoly podstawowej wystepowalam na wszystkich apelach i przedstawieniach wiec mam obycie :-D:-D a takk naprawde to patrzylam ponad glowami tego tlumu i nie bylo zle :tak: a jak zabki u pawelka? zostalo jeszcze cos z lawy czy juz na podlodze musicie jesc? ;-)
alexnow jaka pozytywna zmiana,od razu twarz inaczej wyglada
marta84 ciastka i kawa....a mnie nie zaproszono :dry: chyba mam kiepska parafie,ale ta twoja coreczka to bojownicza,no no Majusia,z trzylatkami????? :szok::-D:-D:-D
kasia8118 ty tak daaaaleko mieszkasz,ale jak juz sie ociepli to moze sie wybiore komunikacja miejska :confused: a twoj malzonek jaki ma kolor oczu? ja tak strasznie chcialam zeby Nadia miala niebieskie :-:)-D
katarina26 dziekujemy za odwiedzinki,no i dzieki za przepis,chociaz ten maniek to jak male dziecko sie zachowuje i nie chce nic przyjmowac... :no:
sylwia.m WYTRWALOSCI KOBITKO!!!! wszystko sie oplaci jezeli rezultat bedzie pomyslny-czego oczywiscie wam obojgu zycze :tak:;-)
jstysiak najserdeczniejsze zyczenia dla Amelki i,duzo usmiechu na twarzy i beztroskiego dziecinstwa,caluski,caluski i jeszcze wiecej caluskow!!! ****
nie wiem co komu jeszcze napisac bo chyba za duzo sie tu dzisiaj dzialo wiec jezeli kogos pominelam to sorki,acha i dziekuje bardzo za rady odnosnie fotelika,juz nawet przegladalm oferty na ten Maxi Cossi :tak:
 
Ostatnia edycja:
dziekuje za zyczonka w imieniu nikolki:-D:-D:-D:-D ale nikola ma urodzinki 23 maja:-)
takze moje drogie justysiak ma Amelke a ja Nikolke;-):-D:-D:-D

natalka-:zawstydzona/y:przepraszam;-) to moje czytanie-:-p
 
wlasnie sie zastanawialam jakiej Nikolce zyczenia skladaja :-D ja napisalam dobrze :tak:;-)

acha zapomialam napisac ze bylam dzis zwazyc Claudia 9,66 kg :zawstydzona/y: ale hv powiedziala ze jest proporcjonalnie do wzrostu i nie mam sie martwic wiekolud jeden pewnie po mnie ma ten wzrost :-D
 
Witajcie
Moja solenizantka własnie padła:-)i Wcieło mi posta :-(
Agnieszka uk dzieki za interwencje;-)Ja rozumiem ze jedna to nowa,druga ciezarna ,ale mojadzidzia;-)
Sylwia mysle ze jestescie na dobrej drodze;-)Jutro juz bedzie lepiej.Trzymam kciukaski
Alex now Fiufiu:tak:
Katrina Ja tez chetnie oddam w dobre rece:-D:-D:-DJakos mi juz sie znudził.
A ja oczywiście cały dzionek z mała,ba trzeba było jej jakos umilic tez dzień.Tylko szkoda ze tatus na wyjezdzie:-(Ale wkoncu mam weekend wolny wiec nadrobimy:tak:
A jezeli chodzi o smietane to ja polecam angielska w zielonym kubku:tak:Wkoncy 8 pudełek uzyłam w piatek:-D.Bo fioletowa to kwasna ,aniebieska za gorzka do ciast.Poprostu ubic i na konec dodac cukier puder pychotkaaaaaaaaa
Nic zmykam do wanny i lulu bo jutro pewnie znowu pobodka o 6.00 ehhhhhhh
 
reklama
Czesc wieczorkiem:-)
Jejku ja dopiero teraz mam okazje cos naskrobac:dry:
To dobrze ze jutro juz J wraca,pojdzie w dzien pouczyc sie z Kuba to i wieczor bedzie dluzszy:tak:

JSTYSIAK-Wszystkiego najlepszego dla Twojej Amelki:tak:
A tort rewelacja,Ty to zdolna jestes:tak:powinnas sie oglaszac i robic na zamowienie:tak:

SYLWIA-z ta kanapa to chyba nie nauczyl sie od Davida??:-D:-D

ALEXNOW-bardzo ladnie Ci w nowej fryzurce,zmiana bardzo korzystna:tak:

MONIA-no niestety tak to jest z tymi benefitami,strasznie duzo biegania i zalatwiania:tak:

ASINKA-no to jest okazja sie poznac ,w nastepnym tygodniu u Tyni.A kto zajmowal sie dziecmi jak Ty chodzilas do pracy??
 
Do góry