reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A mnie po tym grillu brzuch boli:-(chyba mi ta spalona kielbasa zaszkodzila:-D

SYLWIA-David po tej kielbasie juz dwa razy sie budzil na picie:dry:
MOJADZIDZIA-ja takiego wlasnie fotelika nie chcialam:no:lepsze sa te do 18 kilo:tak:maja 3 pozycje do spania.Jak jechalismy do pl ,to David spal prawie jak w lozku:-Dw pozycjii lezacej:-)Ja mam fotelik mothercare i jestem zadowolona:tak:
A slyszalam o tej tradycjii koscielnej:-Dbardzo to jest mile,ale nie lubie byc w centrum uwagi:-D

TYNIA-ja tez poprosze o adres:-)mam nadzieje ze mi nic w poniedzalek wtedy nie wyskoczy:tak:
 
reklama
Dorota ale ja nie rozumiem do czego pijesz bo to przecież Ty kupiłaś tą kiełbasę:-D:-p:-D Marcel śpi a zjadł też sporo:tak:

Katarinka ale z Ciebie dobra żona:tak: ale ja mojemu też powtarzam, że jeżeli będzie mnie rozpieszczał to on na tym skorzysta podwójnie bo żona zadowolona to zona chętna;-):-D

Mojadzidzia fajny zwyczaj ale ja też chyba spaliłabym się ze wstydu bo nie lubię być w centrum uwagi:zawstydzona/y:
 
TYNIA I WIKI-ja tez poprosze o adresik:tak::tak::-D:-D dobrze ze sie niezrazasz i nadal nagabujesz nas na odwiedzenie Ciebie:tak::tak:;-);-):-D:-D:-D:-D..a tak serio ,to nie raz tak bywa ze ciezko sie jakos zgrac:tak::tak:
DORIS-to Cie sister zalatwila:-D:-D:-Dspalona kielbasa rodzinke czestowac:szok::szok:;-);-);-):-D:-D:-D:-D:blink::blink:
ANIA-szkoda prania bo pewnie fajnie Ci juz podeschlo:-:)-:)baffled:
MOJADZIDZIA-fajny zwyczaj,tez slyszalam o tym,zreszta podobnie jest w kosciolach innych wyznan:tak::tak::tak:
KATARINA-Tobie juz pisalam na skypie,to sie nie bede powtarzac:baffled::-D:-D:-D:-D 2razy tego samego posta wyslalas-NADGORLIWA:-p:-p:-p:-p:-D:-D;-);-);-);-);-)
DOBRANOC pchly na noc:-D:-D:-D:-p:-p:-p
 
A ja się miałam do tego parku do Was wybrać i do samego końca myślałam. Ten wiatr mnie powstrzymywał, a konkretnie Mojadzidzia bo po kościele mnie odwiedziła i cały czas nawijała jak bardzo zmarzła. No i teraz jak Was słucham, tzn czytam to dobrze że się nie wybrałyśmy.
Sylwia cześć :)
 
hej :-D

w weekend jakos nie mialam czasu sie odezwac :zawstydzona/y: ale juz nadrabiam :cool2:
moje dziecko wczoraj powiedzialo mama pierwszy raz uslyszalam :tak: chyba na dzien mataki taki prezent mi dala :-D

sylwia powodzenia w odpieluszaniu duzoooo cierpliwosci :tak:;-)

mamatrojeczki jak robisz ciasto na gofry ? tak jak na nalesniki tylko gestsze? bo moj D tez mi czesto marudzi ze mam robic ale mi jakies wychodza malo chrupiace :-:)wściekła/y:

kasia8118 zdrowka :tak:

tynia ja tez bym wpadla :-) tylko autobusem jezdzi jakis do Ciebie ??

mojadzidzia ale naprawde dziwny zwyczaj :zawstydzona/y:
 
czesc kobietki jak mi milo ze sie chcecie do mnie wybrac:tak::tak::tak::tak:adresiki powysylane wczoraj dostalam laurke i kwiatka od WIKI byla bardzo szczesliwa jak mi dawala ten jej usmiech i oczeta mnie powalily:tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
natalka ja nie jezdze autobusami ale do mnie jezdzi 617 618 wiem ze on jezdzi z miasta i mam przystanek pod samym domem jest to ostastni przystanek a ulica moja podam ci na priva
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

Jest 8.50 a ja już tracę cierpliwość:-:)-( Ja chyba nie nadaję się do tego......uparciuch ani myśli usiąść na nocnik:wściekła/y::wściekła/y: dwa razy już zlał się w gacie...
 
Do góry