reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
czesc kobietki dzisiaj slisko az sie nie da isc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
szkoly kolo nas pozamykane asinka dala mi linka i tam codziennie pisze ktore szkoly sa otwarte a ktore zamkniete tylko to jest troszke pozno bo o 8:30 rano dopiero wiadomo
Bradford News, Bradford Sport, Leisure,Cars, Jobs and local information from The Telegraph & Argus
asinka dziekuje za milo spedzony czas:tak::tak:
agnieszkauk mam nadzieje ze wam sie uda z ustawieniem anteny i ze znalezieniem szybko pracy:tak::tak::tak:
ania1812 i ampar3 dzieki wielkie za troske dzis mial juz isc do pracy bo jednak biora ten garaz w leeds ale agent nie dojechal bo bylo za slisko wiec siedzi w domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mamatrojeczki zabiora tylko bedziesz musiala poczekac az bedzie dobra droga u mnie nie zabierali chyba ze 3 tygodnie a pozniej najpierw jedzil samocho ktory zbieral worki kolo koszy a potem dopiero smieciarka wiec moze u ciebie bedzie tak samo
katarina rowniez zycze powodzenia dla meza
oki do uslyszonka:tak::tak::tak::tak:
 
Moja mala wlasnie wstala i odziwo strasznie spokojna po tym szczepieniu:szok: siedzi sama sie bawi jak bym dziecka nie miala.
Z tymi chodnikami to faktycznie przerabane. Ja dzisiaj sie wozka mocno trzymalam i mialam polewke sama z siebie jaka ze mnie sirota:-D A teraz sie zorientowalam, ze jest dopiero 15 a ja myslalam, ze 16:wściekła/y: i obiad gotowy na meza czeka:wściekła/y:
Dziewczyny mozna tu gdzies kupic takie farby zmywalne, albo flamastry????
 
Hej Babeczki
Ja dopiero dzisiaj bo brak natchnienia:-(a do tego pogoda doprowadza mnie do szału,dzieki bogu mam sąsiadke to jakos dziewczynkom dzien umilamy.
A jutro mam wizyte u gp i ciekawa jestem jak ja to zrobie,gdzie dojazd do mnie policja zamknela,niem wjazdu,a o wyjeżdzie nawet nie wspomne.Sanki by sie przydaly tylko jak mamatrojeczki pisała to tez drogi interes.ale nic jak nie sniegi to deszcze.
Marta Witaj;-)
Renuska przyjmij zyczonka dla swojego skarba.Najlepszego:tak:
Własnie jak to jest ze dzieciaki mają urodziny w wekend Akurat ja pracuje i jakoś ciezko mi sie dorwac do kompa:-D
ampar z ta autostrada to troszkę długa historia,ale w skrucie :zawsze jak mam jechać w okolice bd5 to ląduje na m606:wściekła/y:a to dla tego ze jezdze bez nawigacji:-Da paradoks jest taki ze ostatnio jechałm do leeds to zamiast na autostrade to wyjechałm przez wiochy:-D:-D:-D:-D
 
Czesc wieczorkiem:-)
Moj Kuba byl dzisiaj w szkole i wczoraj tez,ale droga do tej szkoly byla niezla:baffled:
Potem poszlam z wozkiem do Sylwii i na prostej drodze nawet niezle sie jechalo po tym lodzie,lepiej niz po roztopionym sniegu.Gorzej bylo jak musialam przejechal przez te gorki sniegu,to sobie szlam ulica,a co tam ...

Ja tez juz mam dosyc tej pogody:wściekła/y:

4MUCHY-ale z Ciebie odwazna kobitka jest:tak:
KATARINA-przykro mi z powodu Twojego meza:-(teraz juz wiem dlaczego ostatnio malo sie odzywasz,a ja sobie pomyslalm ze moze my sie Tobie nie spodobalysmy:-D

MAMATROJECZKIja tez ogladalam sobie sanki i ceny mnie zszokowaly:baffled:
RENUSKA -trzymam kciuki zeby w nastepnym miesiacu sie udalo
MAMATROJECZKI-Tobie tez tego zycze:tak:

AGAAM-ja mam swoja fryzjerka ,ale Ona ma male dziecko i robi wlosy wtedy kiedy maz ma wolne i co za tym idzie ma malo czasu,wiec w sumie robi stalym klientkom:confused:

KATIN-nagana Ci sie nalezy za niedokladne czyatnie:-p;-):tak:Data imprezki u Sylwii juz byla wczesnie ustalona,jest 23 stycznia:tak:
 
Czesc mamuski:-)

Ale tu pustki znowu sie robia:-( Ale domyslam sie ze to przez ta pogode ktora nie nastraja zbyt optymistycznie:-( U nas tez nic sie wsumie nie dzieje nudy straszne wczoraj bylysmy na malym spacerze ale bylo tak slisko ze ledwo momentami szlam ale jakos dalysmy rade a to pewnie dzieki mojej terenowce:-p
Jutro planuje isc zwazyc mala do babyclinic na szczesce nie jest az tak daleko a jak juz tam dojde to mam pytanie do Sylwiim jestes jutro w domku? moze bysmy sie na kawke umowily bo samemu w domu idzie zwariowac:no:

Dobra uciekam do mojej lali bo cos zaczyna marudzic odezwe sie pozniej papa
 
Cześć dziewczyny:-) na szczęście wszystko się ułożyło mąż w pracy:tak: chwilowa burza była,ale przeszła:tak: tak więc Doris-[ nie jest tak jak pomyślałaś, wręcz przeciwnie,WY mi wszystkie bardzoo pasujecie:tak::-) jesteście spoko,chociaż znam was mało,ale nadrobimy znajomość wiosną dopiero podejrzewam bo tej zimy to słabo z tymi spotkaniami:-(
Co z tymi kulkami laski????ja bym bardzoo chciała jechać:tak::-) a..i co do spotkania u Ani,Ania-adresu mi nie wysłałaś,chyba nie chcesz żebym cię odwiedziła co?przyznaj ino mi się tu:dry::confused: Oki idę się ogarnąć troszkę...kąpiel i takie tam....odezwę się pózniej,;-)
 
reklama
Mam nadzieje, że wysłałam do wszystkich. Jeśli któras nie dostała wiadomości a chciałaby wpaść to prosze dać mi znać:tak::tak::tak:
Mam nadzieje, że się zjawicie. Dzisiaj warunki na drodze są o niebo lepsze niż wczoraj i dacie rade jakoś dojechać.

Katarina- oj bardzo chce i Tobie wysłałam adres jako pierwszej:-D:-p Najwyższy czas się poznać:tak:
Agaam- jak jutro się nudzisz to zapraszam do mnie. Kiedy przyjeżdża brat?
Doris- ja też dużą częśc drogi ide ulicą. Ulice przynajmniej są odsnieżone co ciężko powiedziec o chodnikach:wściekła/y:
jstysiak- czemu Wam zamkneli ulice?
Marta84- jesli chodzi Ci o farbki do malowania twarzy to widziałam takie w Mothercare za 10 funtów
Tyniaiwiki- super, że coś się ruszyło z pracą:tak:
mamatójeczki- u nas w zeszłym tyg. nie wywozili śmieci a wczoraj jeździły aż 3 śmieciarki. Ale widziałam, że pod niektóre górki nie podjechali więc ludzie zostali na następny tydzień z pełnymi koszami. Ale najlepsze jest, że wczoraj czytałam na Onecie, że w niektórych częściach Anglii nie wywozili śmieci od 5 grudnia.:szok::szok::szok: Tam to dopiero musi byc niewesoło
Sylwia.m, mojadzidzia- czemu się dziewczynki nie odzywacie?:-(
Ampar- jak Szymonek w przedszkolu?
Agnieszkauk- udało się ustawic antene?

My dzisiaj mamy małe święto bo J ma urodzinki. Byłam rano w Morissonie po torta i prezent. Chciałam kupić cos innego ale nie dam rady dojechac do centrum.

Pozdrawiam
 
Do góry