reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ja tez tylko na chwilke sie przywitac. Musialam jechac dzisiaj do szpitala na badanie krwi, normalnie jedzie sie 5 min, ale ja mam jak zykle pecha i jechalam godzine:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:przez korki.

Renuska i nefretete101 - wybieracie sie pozniej na miasto??? bo ja mam dzisiaj auto i kolo 12-13 jade na zakupy z sasiadka:tak::tak::tak:

mojadzidzia - jak sie czujesz juz lepiej??????moze napisz co sie stalo to Ci sie lzej zrobi:tak::tak::tak:

nefretete101 - dobrze, ze telewizor uratowany:baffled::baffled::sorry2:

dobra spadam zrobic sobie sniadanko
 
reklama
hejka dziewczyny:-):-)
dzis nie puscilam malej do przeczkola,poniewaz jak wczoraj zasnela o 18 tak dzis wstala o 9 nie wiem co mam robic zawsze pod wieczor dostaje temp i mowi ze ja oczy bola:-:)-:)szok::szok:
agnieszkauk-mi tez bylo milo pogadac:tak::tak::tak:
dobra uciekam do mojej laseczki:-);-):tak::-D
 
Dzien dobry wszystkim:-) ale sie dzis wyspalam moja niunka spala do 9:tak:
Doris78... jesli mozesz to poprosze adres postaram sie przyjsc ale jeszcze nic nie obiecuje.
A kto mi podpowie co mam przygotowac do Doris78 jesli juz bede sie wybierala bo jakos nie mam pomyslu:no:
 
to przywitam, sie i ja dzisiaj frekwencja jest duza super jest co czytac:-D:-D:-D
nefrette pewnie nie trafiliscie w filara tylko w pusta sciane i dlatego telewizor spadl dobrze ze jest uratowany:tak::tak::tak::tak:
wczoraj moja wiki caly dzien jezdzial na rowerku jakbym dziecka nie miala nawet na obiad nie chciala ale za to pozniej nadrobila wszystko 3 talerzami ryzu bo go tak lubi bylam zdziwiona ze tyle zjadla
doris ja rowniez mam taki sam problem jak ty nie m,oge usnac na noc a spie do 10tej moja wiki juz dawno nie spi ale mnie nie obudzi to chociaz jestem wyspana:tak::tak::tak:
to ja zmykam trzeba cos zjesc bo obiadek mam ze wczoraj pierozki z miesem do uslyszonka:tak::tak::tak:
 
Hej mamuśki:-)

Claudia pije mleczko z cycka :-):tak: wczoraj tylko zagrania miała jakieś i fochy ale juz dobrze :tak: chociarz stwierdziłam ze wolałabym karmic z butelki i bede po malutku sie do tego przymierzała :sorry: dam jej kilka dni i zaczne dawać butelke :sorry:

Agaam no to ładnie Ci mała urosła :tak: moja tez miała 3600 jak sie urodziła :-)

sylwia własnie moja tez teraz zaczeła tylko troszke pić pocyca kilka minut i juz nie chce a wczesniej to z 30 min potrafiła jesc :-( a gdzie chodzisz wazyc Olivke?? do baby clinic??

musze isc do małej bo brzeczy wpadne pozniej
 
ASINKA Z-zaraz adres wyślę:tak:
AGAAM -Tobie też:tak:
A do jedzenia to nie wiem co możecie zrobic:sorry::eek:może jakąś sałatkę,albo owoce:eek:

KASIA J-oj Dawid strasznie papuguje Kubusia,teraz to właśnie rozkręca sie z gadaniem i wszystko po Nim powtarza:-D
A najlepiej jest jak jesteśmy ze Sylwia u rodziców i za Kubusiem ciągną sie zawsze dwa ogony:-D:-D

MOJADZIDZIA-przesyłam tulaski:-):-)

KASIA8118-dzięki za kawę:-)
 
Ja mam chwilę spokoju bo oboje śpią:tak: Popołudniu muszę na zakupy skoczyc bo w lodówce mam tylko światełko:-D
Na szczęście w morrisonie są nowe wózki, z jednym leżaczkiem i jednym siedzonkiem więc będę mogła poradzic sobie z moimi dzieciaczkami:tak:

Kasia8118 dzięki za kawkę i sorki za bałagan.

Natalka tak:tak: na ważenie chodzę do baby clinic. Chcesz już całkiem z cyca zrezygnowac?? Ja mam zamiar karmic co najmniej do 7 miesięcy bo według mnie to super wygoda:tak: Gdzie byś nie była dajesz cyca jak jest potrzeba i nie musisz bawic się w proszki, butelki i takie tam;-)

Agaam ale Ci dobrze, ja miałam zrywkę po 7:baffled::-)

Łoooo matko, Olivia chrapie:szok::szok::szok::szok:
 
Doris78... dziekuje za adres:-)
Sylwiam... tak pospac moge sobie baaardzo rzadko no ale zawsze cos bo tak zazwyczaj to mam pobudke ok 7. No i nie zawsze jest tak ze w dzien mam czas bo mala nie chce spac:wściekła/y: ale teraz jest wyjatek bo wlasnie lekko kima:-p
 
hej
Jestem mega zadowolona po zakupach. Kupilam sobie buty i Mai kurtke zimowa.

doris78 - to ja pojade na bazar rano i kupie owoce:tak::tak::tak::tak:
Roksana moze podrzucisz mi miske odrazu na spotkanie????
aha sylwia.m - lozeczko podrzuce odrazu do Doroty ok????
spadam nakarmic moje wyglodniale dziecko
 
reklama
marta84 moze nastepnym razem sie jakos zgadamy ,ja na zakupy zawsze chetna jestem:-):-):-)
Dominik nie chce spac :wściekła/y:,a niech nie spi .Robta co chceta .U mnie w domu kazdy robi to co lubi ,czasami bywa ciezko ,ale jakos sie uzupelniamy :-).
 
Do góry