reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej-wpadlam sie zameldowac z wieczorka.
alexnow-dziekuje za mile pogaduchy;-). w dordze powrotnej zaliczylam big discount-sklep z ciuszkami-no i zostalam wlascicielka 2 bluzek(w ty jedna lekko za mala) i sukienki(rowniez sie nie dopinam:szok:) ale nie szkoda mi wydanj kasy, bo wszystkie te rzeczy byly po Ł1:szok: trafilam na wyprzedarz-wszystko nowiuskie:tak:

teraz jestem zla na maxa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tak mnie wpienil moj mezczyzna-bezduszny egoista:crazy: az mi sie wszystkiego odechcialo. ehhh jakie jest trudne zycie kobiety.:-:)-:)-(
 
hej
Ja cos zajeta bylam , czasu na pierdoly mi brakuje ostatnio:szok:
Agaam- witaj na forum:tak: Wrzuc jakies zdjecia z corcia;-)
Kasiaj- chyle czola- pona 4kg:szok: szymon wazyl 3200 i wierz mi 100gram wiecej i tknal by na dobre:tak:
roksanna1- nie smialam juz prosic o sajgonki zebys sie nie narobila znowu. Milo ze sama zaproponowalas;-)
nefretete- wytrwalosci w rzucaniu palenia- ja tez bym chciala ale jakos motywacja chyba za mala:-(
Kasia8118- ja bym chetnie wpadla jutro jak artur zdazy z lotniska wrocic. Dam ci znac tak kolo 9 rano:tak:
4muchy- jak tam sprawa z jobcentre? Juz wam sie wreszcie wyjasnilo?
mojadzidzia- a co sie stalo?:-:)szok:

Nie wiem co zrobic na sobote?????????????????????????? Jakies zyczenia, sugestie, podpowiedzi, zachcianki itp
 
witam z wieczorka:-)
ampar3 od dzisiaj przyklejamy sobi plasterki:-D przekonalo nas do rzucenia ilosc kasy jaka nam szla na fajki...40 funtow tygodniowo szło z dymem:szok:

Marta84 wszystkie te kursy zaczynja sie od wrzesnia... niestety:wściekła/y:

postanowilismy z D ze przymocujemy tv do sciany. kupilismy uchwyt, przykrecilismy do sciany, przykrecilismy tv do uchwytu aby chwile pozniej łapac tv upadajacy wraz z uchwytem i kawałkiem ściany:-D:-D:-D czeka mnie gipsowanie i malowanie:wściekła/y:
wybaczcie ze sie nie bede rozpisywac dzis i pewnie jtro ale rece mi opadaja:sorry:
 
Ja jeszcze wpadłam tylko na chwilę. Dzisiaj dostarczyli nam nowy materac więc zaraz zmykam go wypróbować.

ampar sytuacja wyjaśniona połowicznie. Trochę się skąplikowało ale mam nadzieję że do końca tygodnia będzie już wszystko ok

marta84 chyba też spróbuję bo jakoś nudno kulinarnie u mnie


A na imprezkę zrobię krokiety z pieczarkami. Roksana a ztych sajgonek są jakieś bez mięsa.

agnieszkauk a czym ten Twój facet Cię tak wkurzył??Chyba nie powiedział że wydałaś za dużo na ciuchy hi hi
 
Ostatnia edycja:
Cześć:-):-)
Jejku ja nie wiem co się dzieje ze mną:sorry:wieczorem nie moge zsnąć,a rano nie mogę się zwlec z łóżka:eek:
Moze powinnam jakieś tabletki brać na sen:shocked2:
KASIA8118-Mogę też wpaść???pogoda za oknem dołująca,więc lepiej poplotkować:-)
Ale mi smaka zrobiłaś na te leczo:tak:

4MUCHY-na krokiety tez zrobiłaś mi smaka:-)
Zreszta ja wszystko uwielbiam ,co ja nie zrobiłąm:-)
A szczególnie mi cos smakuje na mieście:-D

MARTA84-takiego łososia też zrobie w piątek:-D

NEFRETETE-A tv jest całe???:-D:-D

AGAAM-ale masz kluseczkę małą:tak::-)przesłać Ci mój adres??

KATIN-je tez dziękuje za towarzystwo,dawno się nie widziałyśmy:tak:

KASIA J-udany ten Twoj Maciuś,szkoda że Dawid juz kmi tak zasnąć nie chce:sorry:
 
Witam


Miałam się częściej odzywać ale jakoś okazji nie ma żeby cos naskrobać. Dwa dni temu padlo mi centralne ogrzewanie . Właściciel domu wynajął jakiegoś speca- i wczoraj naprawienie tego zajęło całe 4 godziny:szok::szok:. I przez ten czas powiedział dwa zdania. PEwnie by siedział do nocy gdyby landlord nie wpadł do nas zapytać jak idzie. I w końcu cieplutko w domu.
Tak w sumie to chciałam do ciebie Doris wpaść poznać was wszystkie ale nie wiem jak mi to wyjdzie. Bo mój M to nie za bardzo chce zostać sam z dzieciakami:-D:-D
PEwnie MIlenka znowu nie będzie spać dopóki się nie zjawię w domu.
Jeśli mogłabyś mi wysłać adres to byłabym wdzięczna:tak::tak:
Ale nie mam pojęcia co przygotowaćmoże jakies sugestie- nie mam żadnego pomysłu
Oki zmykam bo MIlenka zauważyłaże sobie siadłam na chwilę i już się wydziera
 
Hej ja wpadłam się tylko przywitac i sprawdzic czy ktoś się do nas wybiera ;-).Doris78 nie zadawaj dziwnych pytań bo ja niewyspana jestem i ciężko mi się skupic:tak:.Oj ciężką miałam noc ale o tym napisze pózniej bo teraz mały mnie obkłada :crazy:.
 
reklama
Witam
Wyprawilam moich facetow do szkoly, nawet sie udalo na czas. Teraz jem sniadanko i kolejny dzien przed nami.
asinka_z - trzeba przyzwyczajac faceta do dzieci, moj na szczescie nigdy nie mial oporow do zajmowania sie dzieciaczkami
doris - no Macius jest kochaniutki dopoki nie zaczyna marudzic, bo wtedy jest strasznie upierdliwy, czy Twoj Dawid tez tak kopiuje Kube? Bo Maciek strasznie, robi wszystko dokladnie co starszy braciszek i najczesciej sa to te gorsze rzeczy :crazy:
4 muchy - jak materac? wyprobowany? ;-):-)
nefretete - dobrze, ze tak sie to skonczylo, ostatnio przeciez pisali jak tv sie oderwal od sciany i spadl na bawiace sie obok dziecko :-(
agnieszka - no tak to jest z facetami :no:
 
Do góry