reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

jestem załamana :-( moje dziecko jest strasznie uparte wogóle nie chce jesc :-( dawałam jej mleko aptamil bo czytałam ze najlepsze ale nie chciala go pic wypluwała cow and gate to samo sma jej przypasowało chyba bo tylko to załapała i wypiła 80 ml przed chwilka i tylko to dzis wypiła :-:)-( teraz siedzi w bujaku i sie smieje i cos gada ale ja sie martwie o nia strasznie a z cycka nie chce mleczka i mi tak smutno :-:)-(
 
reklama
Ja zaliczyłam jeden serial :-D teraz czekam na Brzydule ,ale chyba nie ja jedna
Doris ,Roksan dzieki za towarzystwo.
Sylwia , Agaam pochwalcie sie jakie duze sa wasze dziewczyny ,ciekawe czy duza roznica jest miedzy nimi ,
Kasia 8118 Tobie jaka waga wychodzi usg?
Natalko ciezka sprawa z Klaudia:sorry:Jak jest teraz je juz chetnie?
 
Czesc

A moj Maciek sie dzis obudzil po 5, wyszedl sobie z lozka i poszedl do Kuby bawic sie, po jakiejs pol godzinie wrocil do nas i zasnal. Spalo sie nam wszystkim tak dobrze, ze o malo co nie zaspalismy do szkoly :szok:
4 muchy - u mnie tez sa lasi na slodycze i sie nie potrafia podzielic, chociaz Kubus czasem okazuje dobre serce
doris, roksanna - no duze szkraby byly, ale my z B tez nie jestesmy jacys mali :tak:
katin - tak naturalnie, a polozna mi mowila, ze bedzie taki sredni ;-) ale na szczescie wszystko dobrze poszlo, mialam bardzo szybki porod, mam nadzieje, ze tym razem tez tak bedzie
sylwia, agaam - ile maluszki waza?
natalka - nie zalamuj sie i sie nie poddawaj, dzieci czasem maja mniejszy apetyt, napewno zglodnieje
Marta84 - Ty chyba kiedys pisalas o lososiu w folii? moglbys jeszcze raz podrzucic przepis :-D
 
My sobie właśnie z drzemki wstaliśmy:-p:-D:-p Marcel znów będzie brykał do nocy....ale nie miałam siły sama na oczy patrzec a co dopiero przetrzymywac małego do wieczora.....to nic, tatuś zaraz wraca z pracy to przejmie pałęczkę;-)

Różnica między dziewczynkami ogromna:tak::-D bo prawie kilogram:szok: Olivia waży 6.220, jak na jej 3-minutowe cycanie to i tak super wynik;-)

Kasia8118 to ja mogę koło 10 zajechac?? Nie za wsześnie dla Ciebie??

Natalka skoro Klaudia się śmieje i nie płacze to na pewno nie jest głodna. Kontroluj wagę, jeśli nadal ładnie przybiera to się nie przejmuj, widocznie je tyle ile potzrebuje:tak:
 
Katin ja już dawno miałam usg więc ciężko stwierdzic ile teraz waży mały :cool:.Ale pytałam się przy ostatnim usg czy dziecko jest duże to lekarz stwierdził że przeciętne.Więc liczę że będzie takie jak Krystian ponad 3kg.Sylwia.m spoko może byc 10;-).natalka nie denerwuj się początki bywają trudne,ale na pewno jak mała zgłodnieje to upomni się o butelkę :tak:.
 
Cześć Dziewczyny:-)
Ja tylko na chwilkę z wielką prośbą ;-) Czy mogłabym dostać namiary na torty, prooooszę:tak::-p :-D:-D:-D
Bo u mnie w domu to się teraz dopiero imprezy zaczną. Urodziny jedne po drugich:-D:-D
Z góry dziękuję:-D:tak:
Witam nowe mamuśki :tak::tak::tak:
 
Agaam niezła kluseczka z Twojej Victorii:-)

natalka1990 tak jak piszą dziewczyny dopóki jest wesoła i nie zachowuje się inaczej to na pewno nie jest głodna.

Julka dzisiaj już o 16,30 mówiła mi że chce iść spać ale wygoniłam ją i Adasia do ogródka i na szczęcie przestała marudzić:-. Teraz mam ją już z głowy a R kładzie Adasia spać. Teraz można się pobyczyć.
Wczoraj zamówiłam a już dzisiaj mi przywieźli materac ciekawe jak się będzie spało:-)
 
reklama
witam wieczorkiem
ja tylko na chwile, moj M w koledzu, dziecko umyte spi a ja sie musze wziasc za mycie naczyn bo katastrofa, chyba przejde na papierowe talerzyki:-p:sorry:
kasia.j - moj prosty przepis : lososia posypuje sola i pieprzem(jak nie zapomne) odkadam do lodowki na pare godzin. Na folie nalewam troche oliwy z oliwek klade lososia na gore mnustwo kopru, kilka prasterkow cytryny i pare "platkow masla", aha i jeszcze 1-2 zabki czosnku (cale) i juz. Zawijam dokladnnie w folnie na 35-45min w 220'C ostatnio czytalam zeby nasmarowac lososia musztarda i jest pycha wiec przy najblizszej okazji sprobuje!
 
Do góry