reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej
Doris ja też już wstałam. Może nie tak wcześnie jak Ty :-D ale wstałam i to się liczy ;-).
Nie zapomnij nożyczek, bo jak tak dalej pójdzie to do Ciebie jak przyjdę to mnie nie poznacie :tak:;-).
Renuska wow 1000 funtów. Ja wiedziałam że usługi są tutaj drogie, ale żeby aż tak, to nie wiedziałam.:-)
KasiaJ ja myślałam, że Matylda była duża (3650), ale te Twoje to naprawdę duże. Ja bym spanikowała przed samym porodem wiedząc takie rzeczy. Pamiętam jak miałam ostatnie usg przed robione, bo sprawdzali czy jest faktycznie pośladkowo ułożona, to mi lekarz powiedział że będzie ważyła około 4000, to się przeraziłam. Nie powiedział mi natomiast że cesarkę będę miała. Na mpje pytanie, odpowiedział, że wszystko bym chciała wiedzieć. Od razu złapałam za telefon i dzwoniłam do siostry, ona ma męża ginekologa, i mnie uspokajała. No ale skończyło się cesarką.
 
Hej ja tez się witam z wami :tak:.U nas nocka mineła spokojnie szkoda tylko że mały zawitał do nas już o 3 ale co zrobic nie miałam siły go zanosic do jego pokoju więc się przemęczyłam do rana:cool:.Jeszcze jestem połamana po wczorajszym:sorry:.Pewnie jutro będzie już ok.Życzę wam dziewczyny miłego plotkowania:tak:.
 
hej
no ja juz tez na nogach, ale uwaga spalam... do8.01:tak::tak::tak::tak: szkoda tylko, ze Maja wstala o 1 w nocy (chyba ja zeby meczyly), no ale i tak suuuuper:tak::tak::tak:
kasia8118 - widzialam Twoj sliczny brzusio na NK, ja taki mialam w 7miesiacu:-p chyba bardzo malo przytylas, wygladasz jakbys miala tylko pilke doklejona.

Dziewczyny co przygotowujecie do Doroty????(sylwia salatke, Roksana sajgonki???:-p)
spadam cos zjesc
aha nefretete nalazlas cos w Bradford???
 
czesc kobietki a ja dopiero wstalam wczoraj wychodzilam z siebie bo wiki mnie tak denerwowala myslalam ze ja zastrzele :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
witam nowa kolezanke
ja na sobote sie nie pisze bo jedzieme do kaski na parapetowke:-:)-:)-(
dzis chyba zrobie pierogi bo dawno ich nie bylo :tak::tak::tak::tak:
ostatio nie mam wogole czasu tak miszybko czas leci dlatego tak malo pisze ale moze to sie zmieni:-D:-D:-D
 
Marta84 przytyłam tak średnio :cool:.Liczyłam na mniej ale co zrobic jak od rana biegam i szukam słodyczy:tak::-D.A tak na serio to waga pokazała mi wczoraj 10,5kg.A u położnej pokazało +8 ale ona nie ważyła mnie przecież przed ciążą więc ja wiem lepiej ile przytyłam :tak:.Bo ja jestem z tych maniaczek co wchodzą minimum raz dziennie na wagę:-p.Czy jestem w ciąży czy nie:-D.A ja na imprezę chyba przygotuje leczo.
 
reklama
witam i ja
w weekend nie pisalam, bo pracowalam, a po pracy ogarnialam mieszkanko po tajfunie:-D a wczoraj to jakos weny nie mialam-zreszta u mnie nic sie nie dzieje.
dzis ide do alexnow na plotuchy, ale tak ok poludnia, bo za 2 godz moj R ma przyjechac na chwile do domu i musze czekac:tak:
katin.roksanna1, doris78- udanego spotkanie zycze
marta84- mojej tez zeby wychodza,ale naszczescie nie przechodzi tego tak strasznie jak kiedys.w nocy pare razy zakweka,ale to wszystko.moje dziecko kladzie sie spac ok 20 czasami po ,a wstaje o 7.dzis jednak wstala o 6:50:-( ale i tak dobrze:tak:.w nocy nie je,nie zmieniam jej pieluszki-jestem zadowolona.
kasia8118- piekny brzuszek:-)
mojdzidzia-ja w zeszylym tygodniu mialam dola:-( :-(plakalam i plakalam az nikola raz do mnie podeszla i sie chwile we mnie wpatrywala.ale przeszlo.u ciebie tez bedzie ok.3maj sie:tak:

w weekend dala tak popalic tatusiowi ze az mi sie smiac chcialo:-D terroryzowala go caly czas.:-D:-D:-D uciekam ogarnac mieszkanko przed wyjsciem
 
Do góry