reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

kasia8118- jutro mam i w czwartek:tak: W sobote bede wyspana ;-)
Sylwiam- jak ja sie ciesze, lejesz miod na moje serce ze nie tylko moj szymon robi takie rzeczy:-p:-p:-p:-p A ja mam twoja torbe jeszcze- ale czeka az przyjedziesz na kawe:-)
kasiaj- moje dziewczyny ze wsi sie wstrzymaly do stycznia a ja sama sie boje:-( Przeciez to dalej moj malenki chlopczyk;-) A jak kuba daje rade? Pewnie juz smiga po angielsku, co?
mojadzidzia- a jak tam dzienne drzemki? Dluzsze troche?
 
reklama
nefretete01 zapomialam ci pogratulowac!!! i zycze ci duuuuzo silnej woli :tak: znalazlam nawet suwaczek dla ciebie :-D
 

Załączniki

  • papierosek.png
    papierosek.png
    11,4 KB · Wyświetleń: 22
Ampar - o tak, jak go slysze to normalnie szok. A B jak sobie z nim gada po angielsku to poprostu jest wniebowziety. Dzis mi spiewal piosenki, ktore sie nauczyl w przeciagu ostatniego miesiaca. Na poczatku roku nauczycielka troche byla przejeta, ze on tak malo sie odzywa, ale po dwoch miesiacach przerwy od szkoly, troche mu sie zapomnialo. Teraz smiga....
 
Hej dziewczynki ja cos ostatnio zajeta jestem a to dlatego ze moj chlopek ma teraz urlop to tu to tam sobie jezdzimy.Dzisiaj bylismy w Traford center, zrobilam pare zakupkow dla mej malej ksiezniczki:) Witam nowa mamuske EVELII:-). Kasia8118 trzymaj sie juz niedlugo i bedzie po wszystkim:tak:. Jstysiak jak ci dobrze ze taka masz pogode bo my tu deszczyk dzisiaj mielismy:crazy: Moja malenka tak szaleje a taka sie robi wygadana ze juz na wszystko ci odpowie . Dzis to nas zadziwila:tak: Pyta mi sie czy bedzie bajeczka o duzym ja jej owie ze nie to se poszla sie spytac taty czy bedzie bajeczka o duzym, chyba mi nie uwierzyla spryciula mala:-)do uslyszenia
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim:-):-):-)
Evelii - witaj na forum;-):tak::tak:
Wczoraj czytałam Wiktorii książkę ze zwierzątkami (a ona uwielbia zwierzaki - nawet pająki). W książce było kilka fajnych zdjęć i w tym zdjęcie kraba na plaży. Zapytałam Wiki co to jest, a ona na to: " It's the Crab on the sand" :tak::tak::tak:
Byłam w totalnym szoku:szok::szok::tak::tak:
Pytałam dziś w szkole jak sobie radzi z gipsem. Kobitka stwierdziła że wogóle nie zwraca na niego uwagi. Bawi się i gania jak zawsze:-D:-D

Miłego dnia:-):tak::tak:;-)
 
czesc wszystkim ale mamy dzis piekna pogode
ampar musisz wziasc picie i sniadanko dla szymonka:tak::tak::tak:
ja dzis wyruszam na male zakupy bo zjadlabym spaghetti wczoraj caly domek z nudow posprzatalam jeszcze musze barierki pomyc i bedzie super moze jutro chetna ktoras jest na kawke i ciasto zapraszam serdecznie :confused::confused::confused::confused::confused:
 
Cześć

Ostatnio to nie mam wogóle czasu żeby się do Was odezwać. Milenka daje mi tak w kość że szkoda gadać. Wogóle nie chce spać wstaje o 5 rano i buszuje do 11 czasami do 12 widze że jest śpiąca co ja położę do spania wrzask taki jakby ją wrzątkiem ktoś potraktował. Az mój sąsiad wczoraj przyszedł (tak miły pan którego bardzo lubię i w dodatku lekarz) dowiedzieć czemu Milka płacze. I pokazałam mu co ona wyprawia. Stwierdził tylko że nic jej się nie dzieje i próbuje swoich sił na mnie:szok:
Ola trochę ucichła ostatnio bo dostała w sobotę ode mnie porządną burę- powiedziała do mnie spadaj leszczu- później się dowiedziałam że kolga w polskiej szkole tak mówi- a czy to prawda to nie wiem.O mało co zawału nie dostałam a ciśnienie to mi podskoczyło do 200.

Popisałabym z wami trochę ale już Milka się zaczyna wydzierać chyba załamania zaraz dostanę. Papa
 
Cześć!!!
Ale tu dzisiaj cichutko ale nic dziwnego przy takiej pogodzie. My też spędzilismy dzisiaj mnóstwo czasu na dworze. Ale w końcu mam chwile żeby spokojnie usiąść przy kompie. Mały śpi a Filip gra z J w gierki. W końcu kupilismy Play station tylko się zastanawiam dla kogo bo cały czas gra J:-D

asinka_z- niezłą masz córeczke. Nie obraź się ale nieźle się uśmiałam z tekstu Oli:-D :-D:-DMój Filip też często walnie takim tekstem, że nie wiem czy się śmiać czy płakać. A do której klasy chodzi w polskiej szkole?
Paradosia, kasiaj- ale te nasze dzieciaczki szybko sie uczą angielskiego. Tylko im pozazdroscić. Jeszcze troszke a bedą lepiej mówić niż my.
kasiek27- a jak samopoczucie? U mnie początki ciąży zawsze były najgorsze i ciągle chciało mi się spać. Już nie wspominając o mdłościach:eek:
Doris78- będziecie w piątek na piłce?
Sylwia.m- ale uśmiałam się z Marcela:-D Filip kiedys podczas mszy powiedział na cały głos "jak ja nie cierpie chodzić do kościoła". Myslałam, że umre ze wstydu:zawstydzona/y:
mojadzidzia- dobre chociaż i te dwie szmatki:tak:. Swoją drogą też musze zacząć rozglądac się za jakąś kurtką na zime.

Dobrej nocy
 
reklama
witajcie dziewczynki!
ja zatracam sie w "milosci nad rozlewiskiem" tak bardzo ze nawet do wanny biore ksiazke :-D pogoda dzisiaj kapitalna i nawet planowalam dluzszy spacerek ale moja gwiazda obudzila sie dopiero o 12.30!!!! :szok: wyszlysmy wiec tylko na krotki spacerek bo trzeba bylo jakis obiadek ugotowac :sorry:
kasiek27 z posta wnioskuje ze czujesz sie dobrze no i super ;-)
mamatrójeczki a ty co,jak zwykle zapracowana? dostalas urlop na imprezke? ;-)
asinka_z twarda sztuka z tej twojej coreczki,jakies te dzieci teraz do spania niechetne nawet moja HV mowila ze duzo mam ma problemy ze spaniem swoich pociech,moze cos w tym jest :sorry:
Paradosia,kasia.j strasznie slodkie jak dziecko mowi w innym jezyku,pewnie dumne jestescie :tak:
 
Do góry