reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam kobietki ale piekne sloneczko az sie siedziec nie che musze jeszcze na zakupy zmykac:tak::tak::tak:napewno jkis spacerek zalicze albo park
asinka wszystko bedzie w porzadku nie martw sie kobietko
kasia witaj spowrotem :-):-):-):-):-):-)
 
reklama
:-) hej dziewczyny
piekna pogoda, mam nadzieje ze tak juz zostanie
ja wpadlam sie tylko przywitac,bo niedlugo ma do mnie zajrzec aniteczka z Alicja. a pozniej to chyba wybiore sie do parku kaczki pokarmic-mam troche chleba co juz nie nadaje sie namdo jedzenia:-p
kasia8118-super ze juz jestes:-)
justysiak-:-D zamowilam dwie ksiazki, doroty zawadzkiej"moje dziecko" i ta druga tez"rozwoj psychiczny dziecka".a pierwsza ksiazke doroty to konieczie musisz mi pozyczyc. dzieki kochana za rady.
mojadzidzia-biedna nadusia z ta kupka:-( wiem co czujesz.mi nikola kupy nie robila prze cale 9 miesiecy.pomagalam jej czopkami, laktuloza. w moim przypadku sok z pomaranczy nie zadzialal:-( wytrwalosci
 
Ostatnia edycja:
Hejka:-):-):-):-)
Ja to juz od 7.00 sie zbieram aby cos naskrobać:-pale zawsze coś.
asinka_z Trzymaj sie kobitko,napewno wszystko bedzie dobrze;-)Trzymam kciukaski
Kasia8118 Witamy w słonecznej angli:happy2:
Agnieszka uk chyba Rozwój Psychologiczny dziecka:-p
Dzieki za wczorajszy dzien.Mojadzidzia ciesze sie ze wkoncu moglam zobaczyc ta Twoją królewne:tak:a co do bałaganu to ja chyba jestem usprawiedliwiona:-p
nic uciekam sie szykować i na jakis spacerek trzeba zaliczyc.nie na codzien mamy takie słoneczko:happy::happy::happy::happy:
 
Hejka :-)My juz po kawce i sniadanku i po pranku itd..:-D
Moze ktoras z was mialaby ochote wsybrac sie na kulki na BD4 okolo 1.30 dzis co wy na to?
My sie wybieramy z kolezanka ;-)
 
witam i ja w ten piekny poranek:cool::cool:ja ja w jakis dolek popadlam juz mam dosc czekania za benefitami i nadal cisza:szok::szok:moja Aga wstala z tata a mi dala pospac do 9 ale balagan w salonie straszny:-):-)teraz oglada katalog z argosa i mowi co mam jej kupic:szok::szok:chyba zaczne grac w totolotka aby kupic jej co chce:-D:-D:-D
kasia8118-witam spowrotem:-D:-D
 
justysiak-sprawdzilam jeszcze raz:tak: i na okladce ksiazki jest napisane "rozwoj psychiczny dziecka" -takze napisalam dobrze.

Aniteczka juz poszla do miasta,moja nikola zasnela,wiec biore sie za obiad.jak wstanie,to niech zje i spacerkiem pojdziemy do piknika na male zakupy,i oczywiscie zachatrzymy o lister park -nakarmic kaczki:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć:-)To i ja sie przywitam i opowiem co dzisiaj robiłam:-D:-D;-):-p
A więc wstalismy o 7.30:wściekła/y:juz mnie Dawid nie rozpieszcza:no:
Poptem popjechaliśmy znowu do dentysty:tak:
Żadnego prania ,ani sprzątania u mnie nie ma:no::-D:-D:-D:-D

KASIA8118-Witaj kochana spowrotem:tak:I pisz co tam u Ciebie:tak:
Sprzatanie poczeka:-D:-D

ASINKA Z-trzymam kciuki zeby było wszystko ok:tak:

AGNIESZKA UK-Twoja mała 9 mięsięcy kupki nie robiła???:szok::szok::szok:jejku nic jej nie było???

SYLWIA-no widzisz ,może znudziły mu sie kaszki:tak:
 
Do góry