reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Sylwia- a koncza sie a kiedy sie miałam spotkać jak do soboty mnie nie było:-p:-p, a w domu tyle roboty naraz sie zebrało:no:, i musze zaczac malego wyszykowac do szkoły.......
A jak tam Towje malenstwo?:confused:
jeszcze nam sie uda spotkac:D
 
reklama
Maleństwo moje ma się całkiem dobrze:tak: Mała kluseczka się z niej robi bo od urodzenia przytyła już 2 kilo i teraz waży całe 5kg:tak::-)
Od kilku dni troszkę ją kolki męczą ale na szczęście nie długo bo tylko pół godzinki wieczorami.
W nocy śpi coraz ładniej, dzisiaj miała prawie 6 godzinną przerwę międzi karmieniami więc ja jestm wyspana:tak: Pewnie dlatego że śpi ze mną:zawstydzona/y:;-)
 
4muchy witamy spowrotem ;-) gratuluje odwagi,dzielna z ciebie dziewczynka :-D
sylwia.m troche zaczelo kropic zanim doszlysmy ale bez tragedi,pozniej jeszcze wyszlysmy do piknika i znalazlam herbatke dla Nadusi ale z kopru wloskiego,odnosnie wizyty u roksany to musialabym sie porozumiec z katin bo dzis rano sie umawialysmy,jezeli bedzie miala ochote przyjsc to mozesz mnie zabrac tylko ze mi pasuje dopiero po 12 bo o 11.30 mamy masazyk wiec pewnie conajmniej pol godzinki sie zejdzie :tak:
katin ja najbardziej lubie wyrownania jak okragla sumka wplywa na konto :-D:-D czekam teraz na zwrot podatku i powoli zaczynam odkladac na jakies male auteczko dla siebie i Nadusi ;-)
kasia8118 nie moge sie doczekac zeby zobaczyc twoj brzuszek,ostatnio jak bylam z mama na miescie i widzialam tyle kobitek z brzuszkami to zatesknilam strasznie a moja mama na to "No to jaki masz problem?" :szok::-D:-D
 
hej.
Roksanna same sukcesy ostatnio u Was:happy:super .Moze o szkołe podejdziesz jeszcze kiedys i zapytasz osobiscie.
4 Muchy jestem pod wrazeniem taki kawał drogi , niejeden facet wymieka:tak:
Mojadzidzia chyba pogoda sama juz zaplanowala mi dzien ,jak narazie na wyjscie nie ma szans:no: a jeszcze Hubert zaczał sie smarkac wiec mysle ze spotkanie z maluszkami odpada.
 
Witam W ten przecudny poranek:-p
Widze ze macie dzisiaj spotkanko;)
agnieszkauk Bardzo miło mi było Was poznać dziewczyny:tak::tak:dzieki wielkie za spacerek
Doris78Kochana trzeba było krzyczeć:szok:myslałyśmy ze cos ci wypadło i dlatego Cie nie było:-(
Sylwiam Rany jak Olivcia Ci przybiera:szok:2 kg na miesiąc -super
Roksanna1 to ile Was sie dzisiaj spotyka:confused:
Kasia 1818 Rany jak ten czas leci,ledwo dziewczyny urodziły ,a teraz juz powoli czas na Ciebie.Koniecznie musimy zobaczyc ten twój przecudny brzuszek:tak:
ampar3 Ty chyba tez jakoś niebawem wracasz co:confused::confused::confused:
4Muchy Brawo dla dzielnej mamy ,prowadzić tyle czasu.Ja bym chyba nie dała rady:no::no::no:
 
Cześć dziewczyny:-)
Mi Dawid dzisiaj pospał do 8.30:szok::szok:jak nigdy:no:Kuba to normalka ,ale Dawid:szok:dorośleje mi malec:-D

ANIA1218-TO w Tesco te bluzy są takie tanie:szok::szok:ja mam dwie z logo i dwie bez i te bez logo kupuję za 4-5 f,nie widziałam nigdzie taniej:no:

BOŻENA m-U Kuby w szkole nie ma takiego wymogu:no:

ROKSANA-u Kubusia w szkole było,że oni do mnie zadzwonili pare tygodni przed pójściem Kubusia do przedszkola i przyjechali do domu,wypisali wszystkie dokumenty,zrobiły zapoznanie z dzieckiem i wtedy powiedziały konkretna datę kiedy ma przyjśc :tak:
Ale nie wiadomo czy w kazdej tak robią:baffled:

No i gartulacje dla Matyldy:-)
Ja zaczełam też Dawidka puszczać bez pieluchy no i oczewiście za nic nie chce robić na nocnik.A wczoraj to się zesikał na swoją pieluchę -przytulaskę:-D:-D:-DI potem nie miał się do czego przytulać:-D:-D:-D
 
Hejka
Katin są też potknięcia ale o nich nie pisze. :-D:-D:-D;-);-);-)
Jstysiak chyba łącznie 4. Jeżeli masz życzenie to wyślę Ci adres i telefon. Albo wyślę Ci mimo wszytko :tak::tak::tak:
 
witam dziewczyny
justysiak-rowniez dziekuje za wspanialy spacerek,frutki i prazynki:-D super z ciebie babka i ciesze sie ze w koncu cie moglam poznac osobiscie. ja wczoraj po spotkaniu z justyna odwiedzilam moja ciezarna kolezanke,troche poplotkowalysmy i tak wrocilam do domu o 17:tak: nikola dzielna byla,bo spala przez caly dzien tylko 30min i poszla spac o 20.w szoku bylam
a dzis byla u mnie w odwiedzinach kolezanka z 7 tygodniowa Alicja:-) upiekalm piernik, do tego kompocik z jabuszek.ale co dobre-szybko sie konczy.kolezanka poszla.nikola spi,wiec ja mam chwile aby polozyc sie na sofie z katalogiem Ikea( dzis listonasz przyniosl) bede szuukac nowych inspiracji:-D naszczescie mam juz caly dom posprzatany a obiad gotowy-pelen luz.
 
reklama
Do góry