reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc dziewczyny
Macie piekny dzionek na spotkanie:-), ja niestety nie bede:-(, ale trudno nic na sile, moze i bym jakos doszla do was , ale po co na sile i sie meczyc.
Takze zycze milego spotkania , a ja obiecuje ze nastepnym razem napewno do was dolacze.;-)

Witamy nowa kolezankie, no i jak milo coraz wiecej nas:-). Gratulacje przyszla mamusiu . Sporo przed toba , ale jakos sie da. Oczywiascie ze pomozemy ci w problemikach ciazowych jest juz nas tyle ze mozesz powoli czuc sie jak z lekarzami:-DAle poczucie humoru , co? To przez ta ladna pogode:tak:


No to papa i odezwijcie sie jutro jak tak spotkanie przebieglo. papa
 
reklama
No pierwsze spotkanie Mamus z Babyboom z okolic Bradford zakończyło się. Bardzo było sympatycznie. Szkoda Niunka że Cie z nami nei było,ale nic to nadrobimy, nic się nie martw.
Ewcia Karolina jesteście świetne dziewczyny. A Ewcia tak slicznie w ciązy wygląda. Tylko pozazdrościć :-) No a Gabryś po prostu brak słów...Wlaśnie mężowi pokazywałam jego fotki. Cudo...
Wkleje potem zdjęcia ze spotkania. i oby do nastepnego .
Całuski
 
Ja tez wlasnie wrocilam do domku:happy2::blink:. Niunka dziewczyny sa przesympatyczne:tak:. Nastepnym razem musisz koniecznie sie z nami spotkac. Pogoda nam dopisala:cool2:. Pilysmy pyszna mrozona kawke z lodami:happy2::rofl2:. Mniam... Gabrys jak zawsze byl grzeczniutki, a w drodze powrotnej gadal pol godziny w autobusie z jakas babcia. Myslalam, ze padne ze smiechu:rofl::ninja::rofl2:.
Mam nadzieje, ze to powtorzymy za jakis czas.
Caluski:-)
 
No to fajnie że już jesteś. Syn ci się udał , nie ma co...będzie rwał laski aż będzie furczało. Czekam na kolejne spotkanie z niecierpliwością
Pozdarwiam was
 
:-D:-):-D Dziewczyny było naprawdę bardzo, bardzo miło. Mam Nadzieję że częściej będziemy uskuteczniały takie wypady i będziemy się świetnie bawić. Miejmy nadzieję że Niunka szybko wróci do formy i będziemy się spotykały w komplecie. Muszę Wam powiedzieć że dzięki temu że sporo rozmawiałyśmy wcześniej na forum miałam wrażenie że znamy się od lat... ciekawostka hehe.
Karola Twój Bombelek jest przeuroczy, jeszcze bardziej na żywo niż na zdjęciach:-).
A tak przy okazji widziałyście jakieś ciekawostki dla dzieci w Kirkgate?
 
reklama
Na zadne ciekawostki dla dzieci nie natrafilam, tzn na nic szczegolnego. Jesli masz ochote to przyjedz do mnie w ktoras niedziele to przejdziemy sie razem na sundaymarket.Co Ty na to?
Co do zdjec to podaj mi swoje gg to Ci przesle te zdjecia.
Dziewczyny wlasnie natrafilam na film z porodu (nie jest drastyczny) i sie wzruszylam i poplakalam. Jak macie ochote to obejrzyjcie:
http://remedy.unit01.net/galerie/fil...816_08_ref.mov
Niunka a co tam u Ciebie? Jak samopoczucie?
Buziaki
 
Do góry