reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc mamuski.


witam wszysykie nowe dziewczyny i dzieciaczki.

A niunka i kasia 8118 nie maja internetu dlatego sie nie odzywaja!!!:no:

Ja na ta srode to bardzo chetnie oby tylko pogoda byla.:confused:
 
reklama
Czesc kolezanki
My dzis z Abi pospalysmy dlugo az do 10.30 to cud ze moja mala tyle spala hehe:-D:-D:-) Ostatnio sobie podspiewuje z lozeczku to takie slodkie.;-)
Ta nowy dzidzis to bedzie chyba leniuszkem bo ja jestem ciagle okropnie zmeczona ciagle bym tylko spala jak bylam z Abi w ciazy to ciagle mnie mdlilo a z tym maluchem ciagle chce mi sie spac mamy nadzieje ze to bedzie chlopczyk hehe:-D

Kasiek83 Jesli chodzi o ten kosciol to ja nie znam adresu( nie moge sie skontaktowac z kumpelka ktora go zna) :( wiem ze jest w centrum Holmewoodu niedaleko jest duzy plac zabaw- mam nadzieje ze wiesz gdzie to jest. Tam sa w we wtorki i czwartki o 9.30 placi sie funta.
Jesli chodzi o srody to chodzimy z moja kolezanka o 9.30 na Parsonage Road do Vine(tak nazywa sie budynek) tez za funciaka
W piatki czasem chadzamy do Sutton Children Centre ( chyba tak to sie nazywa) to jest na na Dick Lane za takim murkiem jest plac zabaw i za tym placem zabaw od razu jest to centrum, tam jest za darmoche i zaczyna sie o 9.30 jesli chcesz to mozemy sie tam jutro spotkac jak masz ochote bo ja z moja kolezanka sie wybieram:) Ta ulica na ktorej to sie miesci to Kiffin place



 
oleska


Ja jak chodzilam z fabiankiem w ciazy to tez bylam wiecznie spiaca.Jak wracalam z pracy to kladlam sie spac.przesypialam 2 godziny.Szlam spac wczesnie a rano i tak nie moglam sie dobudzic!!!:-):-)
 
hej dziewczyny
U mnie mala tragedia- rozchorowalam sie tak porzadnie - zawsze sie tego balam bo nie ma mi kto pomoc przy malym, tak sie snuje po domu nawet nie mam sily go na rece wziasc, na szczescie on chyba rozumie ze mamusia chora i spal ze mna do 11 a teraz znowu chrapie. ehh
Oleska wiem juz gdzie ten kosciol, pare krokow od mojego domu :) kiedys z checia sie z Wami umowie.
Sylwia ja dzis siedze w domu wiec nie ma zagrozenia hehe ale powodzenia zycze i milej jazdy
nie mam weny do pisana wiec nie mecze was
zycze milego dnia
 
kasiek - znam ten bol :-( ale na szczescie dzieci jakos to wyczuwaja i sa grzeczne

Sylwia - jak jazda? pochwal sie :-)
 
Sylwia- dzieki za namiary na badanie wzroku. Sie wybiore bo w kolezanki okularach jakos tak wyrazniej wszystko wygladalo:szok:
Doris- my bierzemy w barclays. przyznali nam kredyt a potem ich nagle oswiecilo ze mozemy nie dac rady finansowo i kombinuja. Ale ja nie popuszcze. Wydalismy juz ponad 700 funtow bo niby wszystko bylo ok.:wściekła/y: mam naprawde nerwa i to takiego ze chyba mi wreszcie siwe wlosy wyjda. Za tydzien mialam sie przeprowadzac. Ehhhh zycie:angry:

jasmina- a ty ciach w pociag. 18 minut i jestes w bradford na spotkaniu

A to spotkanie to w srode gdzie i o ktorej- bo ja to czytam i nie dociera do mnie

Kasiaj- ja ich tez nie rozpoznaje. Wczoraj przyszedl do mnie kuzyn landlorda a ja do meza : ej to nasz landlord? a on na to: nie wiem. I spytal: ty jestes naszym landlordem? A ja wlasciciela oczywiscie wczesniej widzialam
 
Witam popoludniowo-wieczorna pora :)
dzieki na info o usg - nawet nie przypuszczalam ze ceny sa AZ takie!
zwykle, 2D, czarno-biale tez takie drogie czy tylko 4D?
No bo u mnie to jest tak, że jestem w 26tc, i jak wszystkie wiecie tutaj "przysluguja" dwa usg w czasie ciazy: pierwsze okolo 16 drugie ok. 22 tyg.
Moja midwife miala problemy z przeslaniem moich dokumentow do st'james hospital, no gdzies sie zagubily po drodze,
i zrobiono mi usg w 22tc.
Pani od skanu stwierdzila, ze zrobi mi po prostu jedno dluzsze, zamiast dwoch.
Pomierzyla i wymiarowo ox.
Tylko nie stwierdzila na pewno płci, a ja bym chciała wiedzieć.
No i 12.czerwca za tydzien we czwartek ide do midwife i chce sie dopytac o to usg, zeby mnie znowu skierowala,
bo skoro przysluguja dwa to dlaczego mam miec jedno?
Chce wykorzystac kolejna okazje do zobaczenia malenstwa.
Uuuff.. ale sie rozpisalam.
dzieki za porady :))
 
Sylwia - ja niestety musze wyjsc :-( mam nadzieje, ze sie nie zapuscicie w okolice BD9 ;-) jezdzisz z Marcelem tez, czy zostaje u Cioci Dorotki?

Marcel był u moich rodziców:-):tak: Dobrze miec babcię pod ręką:tak:
A jazda poszła tak sobie:-:)-( Oczywiście do domu wróciłam z płaczem i powiedziałam że nie chcę juz tego prawka:no: Ale juz mi przeszło:-p:-p Co nas nie zabije to nas wzmocni:-p Jutro kolejna lekcja więc UWAGA UWAGA:-p

Oleska ja też ciągle spac chciałam:tak: Więc może to na chłopca;-)

Ninnare u mnie z usg w 20 tygodniu było tak że jak poszliśmy to ona kazała nam siedziec cicho bo będzie się skupiac na badaniu i żebyśmy się nie przejmowali że ona tak w ciszy sie będzie przyglądac, więc my grzecznie po cichutku czekaliśmy aż zacznie gadac. Ona pokazała nam pare rzeczy i mówi "dziękuję to już koniec" więc my się jej pytamy czy chłopiec czy dziewczynka a ona głupia z pretensjami do nas że nie powiedzieliśmy jej wcześniej że chcemy wiedziec. A jak mieliśmy jej powiedziec jak kazała nam byc cicho:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No i z łaską zbadała jeszcze raz w poszukiwaniu męskich bądź żeńskich znakow szczególnych. Głupi babol:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ale tutaj dzisiaj spokojnie:szok::szok::-)No tak wszystkie korzystaja z pogody:-):-)bo nie wiadomo jak dlugo sie utrzyma
KASIEK83-wracaj szybko do zdrowia:-):-)musisz wyzdrowiec do nastepnej srody,bo jest spotkanko:tak::tak:
JASMINA-JA tez nie raz zapomnialam Kubusiowi dac lyzeczki:-D:-Da co do podpisywania,tez wszystko musialam podpisac nawet kapcie:tak::tak:bo nie raz w jego worku byly jakies inne kapcie:-):-)
NINNARE-ta cena jest za 4d usg:-)ale jakosc tego scanu jest super:-)Ja w pierwszej ciazy tez strasznie bylam spiaca,ale juz w drugiej tak nie zabardzo:-)
 
reklama
Kurcze dziewczyny auto nam nawalilo. Jestem taka wsciekla,bo mechanik powiedzial ze w najgorszym wypadku koszt bedzie 1200 funtow. A najmniej jedyne 500. Mowie wam ze az plakac mi sie chce!!!!:-:)crazy::no::szok:
 
Do góry