reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
zaneta piszesz najzwyklejsze konto czyli Basic bank acc? mozesz karta placic w sklepach? a teraz o Overdraft , wiec to jest tak jakby pozyczka i bank musi miec pewnosc ze bedziesz ja w stanie splacic, dlatego najlepszym tego dowodem sa wpywy na koncie, jesli nie pracujesz a masz tylko benefity wplywajace na konto ciezko bankowi jest udzielic jakiejs pozyczki, decyzje tez nie podejmuje pracownik ale twoj credit check, jesli go przejdziesz nie powinnas miec problemow. Mozesz zaaplikowac o Overdraft na swoim koncie internetowym , jesli odpowiedz bedzie negatywna powinnas sprawdzic swoja historie kredytowa.
Check your credit report - Experian UK and Ireland - the information services company. banki i inne instytucje finansowe bazuja sie wlasnei na twej historii kredytowej. A to ze kasuja cie 25£ za zejscie na debet , to jest w twojej umowie z bankiem , wiem okrutne ale takie sa reguly one dotycza nawet nas pracownikow . Mnie kiedys skasowali 100£ i jeszcze upomnienie dostalam ze jako staff powinnam dbac o swoje konto :szok:
 
Zanetabd7 powiem tobie, że nie było łatwo. Miałam faceta (niestety okazało sie później), który lubiał skakać z kwiatka na kwiatek i coraz częściej zapić. Nie było mi łatwo i całe swoje uczucie przelałam na Marka. Był moim oczkiem. Jak urodziła sie Natalka, to przestał mówić. Przez 3 miesiące wypowiadał tylko jedno słowo - mama -, nic więcej :-( . Na każdym kroku musiałam pilnowac malej, nawet brałam ją ze sobą do kuchni, bo ciągle próbował ją uderzyć. Później zabierał zabawki i mówił, że to jego i nic nie chciał jej dać. Do piątego roku życia jej nie tolerował. Chodzilam z nim nawet do psychologa :szok: . Dopiero jak miał troszkę ponad 5 lat , pierwszy raz narysował ją na swoim obrazku, w rogu kartki. Wcześniej rodzina na obrazku to był on mama, tata i pies. Teraz są nie do poznania. Potrafia siedzieć godzinami i gadać ze soba. Myślę jednak, że duży wpływ na to, że tak są teraz ze sobą zżyci miało wpływ to co działo sie w naszym życiu, a nie było łatwo. Troszkę poźno ale pozbyłam się wrzoda i wszystko się ułożyło :-D
 
sylwia.mchodze w czwartki place 3,50 za godz albo 4 £ za 1,5 godz zapraszam i polecam jest superowo!!
doris nie badz len i chodz, zobaczysz wciagniesz sie ja juz chodze ponad rok i w tyg odliczam dni do kolejnej Zumby:-D a jakie BD macie na oku??
 
mamatrojeczk iwiesz ja sie wlasnie tego obawiam ze moja Olivka tez tak zareaguje na rodzenstwo tym bardziej ze ona jest naszym upragnionym malenstwem , czekalismy an nia bardzo dlugo i teraz jest rozpieszczona , nie tylko przez nas ale i przez babcie i ciocie i wujkow. Teraz narazie sie cieszy ze mam baby w brzuszku, caluje mi go , gada do niego i wogole jest zachwycona, ale ostatnie tyg nie chce mnie nigdzie puszczac , tylko mama i mama , zawsze to tata by najwazniejszy bo tata sie wyglupia i robi co Olivka chce a teraz nawet za reke go nie chce wziasc , do babci nie pojedzie na noc :-( zaczynam sie martwic ze poczuje sie odrzucona jak tylko urodze i nie zaakceptuje maluszka:-(
 
SAMARYN-my chcemy kupic na BD12 to jest Wyke albo LOW MOOR,tutaj mieszkamy od samego poczatku i znam kazdy kat praktycznie,wiem gdzie sa spokojne miejsca a gdzie nie.
No ale to dopiero za rok ,jak ja pojde do pracy,bo teraz jeszcze nie dostaniemy kredytu z jednej pensjii.Tzn bysmy dostali ,bo nawet ostanio sie dowiadywalismy ,ale za te pieniadze co oni nam proponuja to bysmy kupili tylko taki domek w szergu ,a nam to nieodpowiada:-D


A za zumbe dziekuje,nie zawsze mam auto dostepne zeby dojechac:no:
 
SAMARYN-dlatego sie wstrzymujemy teraz z kupnem:tak:wole poczekac jeszcze rok albo dwa i miec ten upragniony:tak:A do pracy gdzie sie wybieram?hmmmmm tam gdzie mnie przyjma:-Dja ogolnie tutaj malo co pracowalam ,pare lat temu robilam dwa dni w tyg. w fabryce i to wszystko Zobaczymy jak to bedzie .
 
reklama
samaryn-tak mam to basic.i jak sylwia pisala ze nie ma wplywow i ma overdraft tak samo jest z moim A,nie ma zadnych wplywow na konto oprocz wtc,wiec to nie jest majatek,a ma 750 funtow i jeszcze kredytowke.a ja nawet jak pracowalam i nie zarabialam malo bo 4 lata temu prawie 16.000 to tez nie dostalam.a teraz tylko mam ctc i cb i tez nie moge miec,sprawdzalam juz na internet banking i niestety dupa....a z tego credit check juz kiedys sprawdzalam sobie,przeciez wszytsko splacalam w terminach,nawet kiedys laptopa mialam na raty bo szkoda mi bylo wywalic tyle kasy na raz:zawstydzona/y:no nic jestem niewiarygodnym klientem:-:)-(
sylwia-a ty dawno tam otwieralas konto??i tak normalnie bez niczego mozna otworzyc bo ja teraz to nawte nie mam pojecia jakie wymogi sa.
doris-no nam narazie tez proponuja tyle ze wystarczyloby na szeregowca.my jak sie dowiadywalismy z jakis rok temu chyba to na samego A ktory nie ma zadnych wplywow na konto jego bank chcial mu dac 86 tys wiec i tak mysle ze to chyba nie jest najgorzej.
 
Do góry