reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej naprawdę zimno dziś...na spacerze nosy nam zmarzły :tak:
Michalina, jak już WerkaMirek pisała, nie byłyśmy dziś w tym sklepie, jakoś za daleka tam i nam się nie chciało :no: Wybieramy się we wtorek około godziny 11, więc jeśli chcesz, to możesz do nas dołączyć :-)
WerkaMirek muszę chyba kiedyś wpaść do Was na obiad :tak::tak::tak: Mniam:happy2: Ty to w ogóle masz szczęście z tym swoim chłopem - obiad potrafi ugotować! Szczytem możliwości mojego M jest zrobienie jajecznicy...i przy okazji też potwornego bałaganu w kuchni :rofl2:
Sylwia.m to Wy do Polski samochodem jedziecie???
A skąd wiesz o tej wyprzedaży 19 lutego? Bo ja zaglądałam na stronkę, gdzie są podawane miejsca tych wyprzedaży i tej akurat tam nie ma, ale w ten sam dzień jest w Halifax. Ja jeśli tylko nie będę tego weekendu spędzała u rodziców, to na pewno jadę na to zakupowe szaleństwo :-D:-D
Pozdrawiam dziewczynki :-)
 
reklama
Kasia - tez widzialam na gumtree, ale juz neistety nie aktualne. Moze Tynia ma jeszcze aktualne bylo by super.

Sylwia - mowisz ze mialas to, a wogole jak sie to sprawuje? Dziecko chcialo w tym siedziec? W sumie juz zaczynam szukac pomimo ze jeszcze ze 2-3 mies zanim zacznie siadac sama ale ostatnio w sklepie bardzo Mirkowi sie spodobalo i chcial kupic ale mi szkoda kasy 100f dajcie spokoj!!!:wściekła/y::wściekła/y:

MamaTrojeczki - wiem na ebayu mozna kupic, ale ja nie umiem licytowac, mam konto ale nie moge sie ciagle zabrac do poczytania o co w tym chodzi. A potem szukac odbiorcy bogwie gdzie??!! Mam konto na allegro i kiedys to skonczylo sie w sadzie, wiec troche nie ejstem ufna kupowania w ciemno. Koles mnie oszukal, pomimo ze telefon kosztowal tylko 270zl no ale taka kasa nie chodzi ulica...:baffled: W przyszlym tygodniu wybieram sie na te wyprzedaze co podala Sylwia... I zobacze!:-D
 
hejka
ja spacer tez dzisiaj odpuscilam bo glowe umylam i dlugo mi schnie a suszarki nie uzywam wiec dupka blada,ale chociaz wypralam dywan..ciekawe ile bedzie czysty.
Jejku Maja tak wszystko papuguje po Pawelku ze glowa mala,wlazi sama na kanape,fotel i zjezdzalnie sobie zrobili z poduszek!!!tylko czekam jak ktores bedzie wylo,bo innej mozliwosci nie ma.:szok:obiad mam od wczoraj takze kuchnia czysta dzisiaj:-D
sylwia-moze cos Cie bierze?oby nie bo przeciez w sobote wyjezdzacie:-)
werkamirek-moze i ja wpadne na taki obiad??ale jutro bo dzisiaj mam juz:-Da mozna wiedziec na jakiej ulicy buduja to twoje osiedle??
nie mam podgladu i nie wiem co ktora pisala juz...kurka wodna:-D
oo juz maja placze...wiedziałam!!dobra spadam
 
Werka pomyliłam Cię wcześniej z Hagie, sorki:zawstydzona/y: To jumper to fajna sprawa ale na pewno nie jest warta 100 funtów bo przecież używa się tego tylko kilka miesięcy. Myślę że wszytskie dzieci lubią skakać więc Twoja Laurka pewnie też to pokocha a mama będzie miała chwilkę dla siebie:tak:

Hagie to w clecheaton teraz będzie organizowane przez "baybee" a ja mam ich na fb i tam było info:)
 
Czesc:-)
Zimno ,zmino dzisiaj ,ja tez dzisiaj sobie odpuscilam spacer:tak:nie chce mi sie spacerowac w taka zimnice:-D

AGAAM-jak tam u Was zdrowko,Jak Viki dalej ma temperature?bo David tez ma juz od 2 dni i w sumie tylko wieczorem ,do tego jeszcze ten kaszel paskudny,ale robie mu inhalacje ,mam nadzieje ze cos pomoze.

WEKAMIREK-mozesz tez popatrzec na bradford24 albo na leeds,sama mowisz ze masz jeszcze czas ,wiec pewnie cos znajdziesz,tym bardziej ze tego jest duzo .No a 100f pewnie ze szkoda wydac...
Ale mi narobilas smaka na takiego placka:rofl2:


Dzieci maja w przyszlym tygodniu ferie,ale fajnie:rofl2:
 
Hej, Hej
Ale ze mnie len straszny od wczoraj to przechodze sama siebie:zawstydzona/y: nic mi sie nie chce:no: Dzis siedzimy caly dzien w domu bo nie bylo play grupy zadzwonili wczoraj do mnie i powiedzieli ze maja problem z ogrzewaniem i odwoluja:baffled: Z jednej str sie ciesze bo moglam sobie dluzej polezec ale z drugiej nie bardzo bo moglabym ruszyc dupsko z domu:-D
A w zasadzie to teraz tak sobie mysle ze i tak nie wiem czy poszlabym na ta play grupe bo niunka przeziebiona:crazy: no nic ulatwili mi wybor:rofl2:

Doris dziekuje z Vicky tak roznie juz sama nie wiem czy lepiej czy gorzej:sorry2: ma moment ze nie kaszle dluuuugi czas a potem jak ja zlapie to dusi sie ze az oczy na wierz jej wychodza:sorry2: Ale temp. nie ma wiec chociaz o tyle dobrze:tak: Zdrowka dla Davidka:tak:
WerkaMirek to jumperoo fajna sprawa, mysle ze napewno znajdziesz cos w przyzwoitej cenie, bo ja tez nie dalabym 100Ł za to:no:
Zaneta jak bedziesz rzucala Sylwii obiad to moze jakims rykoszetem do mnie trafi tez:-D bo ja nie mam na dzis obiadu a za pol godz P z pracy wraca:szok::-D no nic jakas puszke sie wyciagnie:zawstydzona/y: Teraz mam za duzo innych waznych spraw niz obiad:-D
Sylwiam oby bol glowy nie zapowiad zadnej choroby:sorry2: Zdrowka :tak:

No i pustka w glowie...:rofl2: Kurcze czlowiek jeszcze w miare mlody a skleproze mam jak stary dziadek:rofl2:
 
Hej po raz 3 lub czwarty:)
Dzis Laurka humorkiem dopisuje i sama sie zabawia gryzaczkiem wiem mam chwile spokoju.

Hagie - Nie moge narzekac na chlopa, bo gotowac umie lepiej niz ja. I do tego zlota raczka, wszystko w domu zrobi sam...:))
A na obiad zapraszam, moze kiedys zorganizujemy spotkanie by i nasi faceci sie poznali. Kolacyjka?

Zaneta - to osiedle na BD4, Burnham Walk i buduja te domki firma Gleeson Homes. w sumie ten dom ktoey nam sie podoba buduja tylko jeden na cale osiedle, bo Mirek sie uparl z garazem...No i nie wiadomo czy zdazymy zarezerwowac...
a jesli chodzi o obiad, to moze wkoncu zorganizujemy jakies spotkanie?!

wlasnie dziewczyny co ze spotkaniem? Moze na jakos kawke sie umowimy w centrum??

Doris, Sylwia, Agaam -
no wlasnie szkoda mi troche wydac 100f, dlatego szukam cos tanszego. ubranek mam juz tyle ze nie wiem gdzie mam juz za male skladac, moze ktoras z was ma kolezanke ktora spodziewa sie dziecka?? Mam neutralne i jak i dla chlopca pare, bo mial bys chlopiec. ale przewaga po Laurce!!! chetnie oddam za symboliczna cene!!:tak::tak::-)

Bo wiecej dzieci nie planuje POKI co!!
 
O jaaa, ale mam lenia...żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...
Sylwia.m oby Ci ten ból głowy szybko przeszedł...I dzięki za info o tej wyprzedaży. Kurde, jak tylko wrócicie z Polski, to musisz zdać relacje, jak minęła podróż z dziećmi samochodem. My tez zazwyczaj jeździmy autem i nawet już raz jechaliśmy z Zuzią, ale ona miała wtedy 8 miesięcy, więc była na tyle mała, że większość przespała. Teraz w kwietniu też jedziemy do Polski, ale ja się boję samochodem, bo Zuzka dosyć szybko się nudzi i pewnie będzie wrzask, krzyk i płacz przez połowę podróży...Ile godzin zajmuje Wam dojazd do domu w PL?
Agaam, Doris zdrówka dla dzieciaczków życzę :tak:
 
reklama
sylwia,agaam-wybaczcie ale obiad mam tylko dla A:-Dsobie i Pawelkowi ugotowalam brokuly,bo czasem zostaje mi tylko na jedna osobe a z lenistwa nie chce mi sie gotowac wiec tylko cos na szybko dla siebie,bo A przez caly dzien na dworze wiec jak wroci to glodny jak wilk.a zielenina to by sie nie najadl:-D
aa dziewczyny z racji tego ze pozbywam sie z domu wszystkiego co niepotrzebne mam do sprzedania kilka zabawek,ale nie wiem jak sie tu wstawia fotki wiec tylko napisze a zainteresowanym wysle fotki na maila.
mam walkera,activity table,takie cos dziwne zeby dziecko moglo sie bawic jak lezy i kopac nozkami w takie "pedały",zyrafe fisher price.moje sie nie bawia i tylko mi zagracaja miejsce.
 
Do góry