reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Graziul - to koniecznie napisz ile Twoj krolewicz wazy .Wybralam sie ogladac wozki ,chcialabym za jakis czas kupic lekka spacerowke ,ale nic nie wybralam .W planach mialam jeszcze spiochy i body dla J.nakupilam znacznie wiecej ,pozniej bylam na siebie zla ze ona i tak z tego raz dwa wyrosnie ,ale w domu poogladalam jakie to wszystko piekne i sie rozgrzeszylam:sorry2:.
Sylwia - Wy siostry to macie dobrze :tak:
Ale wam fajnie z ta impreza ,ja nawet jakbym przyjechala to juz pewnie chodzilybyscie zygzakiem ,i krotko bym byla wiec o kant d**y rozbic taka impreze :crazy:
 
reklama
hej.. nie jestem chyba w temacie bo mnie troche nie bylo... to gdzie sie w koncu spotykamy? bo ja nie mam pojecia gdzie jest ten chinczyk. Dotre tak jak wczesniej pisalam najwczesniej na 18.40 :) po drodze moge oczywiście kogoś zgarnąc ..przypominam ze jadę z Bd6 - zaneta jesli poczekasz na mnie to przyjadę po Ciebie:)
WeraMirek - witaj :) ja tez rodzilam w BRi i bylam bardzo zadowolona. wdychalam tylko gaz bo na znieczulenie bylo za pozno. opieka przecudowna :)
Renuska - szalejesz z rzeczami dla Jasminki? ale nie dziwie sie .. tu są takie cudne rzeczy dla naszych pociech:)
kasia - to teraz ostre prasowanko :) hihih
uciekam bo moj M wola mnie na film :)
aaaaaa mam pytanko. wiecie moze gdzie tu jest w poblizu jakiś outlet z oryginalnymi markami? typu dior, chanel, D&G itd?
 
hej hej:-)
Ja na nozkach od 5.40 -synalek mnie zbudzil:tak: to w sumie jego stala pora ,ale zaw go do lozka bralam i jesz spalam ,a dzis jakos mialam ochote wstac i kawkuje juz dawno:happy2:
ciekawe co dzisiejszy dzien przyniesie...-:baffled:mam na mysli pogode:tak:
RENUSKA- a masz jakis wozek na mysli juz?? a teraz co masz -gleboki:confused: co do ciuszkow to kurcze ja mam dla E tyle pieknych rzeczy od cioci Zanetki ,letnich wlasnie i az mi zal bo prawie wcale mu ich nie ubieram ,bo upalow nie mamy:-:)wściekła/y::no:
MARTA-I jak po Twoim zabiegu:confused:zadowolona jestes:confused: Ja tez pewnie wczes niz po 18 nie dotre:no: A CHINCZYK czyli CHINO THAI jest zaraz na wprost ratusza:tak:tylko nie wiem gdzie zaparkowac mozesz ,bo tam dokola jest chyba tylko drop off,my zaw parkujemy w Kirgate:tak: Co do outletow markowych to nie wiem ,ja znam tylko manchester online i jest jesz House of fraser tez Manchester-...tam maja DKNY/LULU/MOSCHINO,FREYA<KOOKAI <ARMANI... z kosmetykow jest Dior,Guerlain ,Givenchy itp..zalezy czego szukasz;-) nic innego nie znam-niestety
oki zmykam sie kawka delektowac puki cisza w domku
milego dnia
 
Ostatnia edycja:
graziul jasne mozemy sie spotkac i pojechac razem,tylko gdzie sie umowimy?bo ja w moich szpilach pewnie za daleko nie dojde :-Dwiec moze gdzies kolo lister parku?tylko ze ja z domu moge wyjsc dopiero po 18 bo moj tak mniej wiecej o tej porze dociera do domu:tak:
werkamirek ja tez urodzilam w tym szpitalu dwoje dzieci,pierwsze normalnie drugie przez cc.powiem ci szczerze ze ja pierwsza ciaze mialam zagrozona i do 6 miesiaca bylam w polsce w tym 2 miesiace w szpitalu potem przyjechalam tutaj i mimo tego ze polozne byly bardzo mile nikt specjalnie nie respektowal tego ze mam trudna ciaze i traktowali mnnie tak samo jak inne zdrowe kobiety
 
Witam.
U nas pobudka o 6.15 ale to nic nowego.Krystian już w przedszkolu to mam trochę luzu chociaż zobaczymy na jak długo bo Oluś coś marudny w ostatnich dniach.
Pogoda jak na razie ok.więc warto się wybrac na spacerek bo pozniej to już raczej będzie gorzej niż lepiej.
Widzę że spora ekipa szykuje się na jutro.Fajnie mam cichą nadzieję że mi też uda się dotrzec na ten babski zlot.
Dobra uciekam bo weny brak.
 
No i ja skrobne coś , mała śpi to mam chwile:-):-):-) no ja myśle ze też bendę po 18 jutro jeszcze nic nie mówiłam mężowi ,ale to nie problem posiedzi troszke z córeczką :-):-D:happy2:
werkamirek ja też tam rodziłam i jestem zadowolona ,miałam tylko gaz ale i tak nie pomógł .a już puzniej mała wyszła i nie było czasu na znieczulenie:cool2:
laski lece gotować obiadek ,odezwę sie puzniej :-:)-):-)
 
Dzieki dziewczyny, a czesto mialyscie robione USG? Bo slyszalam ze tylko dwa razy na cala ciaze sie robi? To troche dziwne...
Aaaa i bylam w Polsce na urlopie takze sobie porobilam serie badan. I wyszla mi bardzo kiepska cytologia gr 3. Czy tutaj mogliby mi ja powtorzyc i cos zapobieg na stan zapalny??
 
Hej:-)

No i juz pada:wściekła/y: dobrze ze juz dzis spacerek zaliczony:tak: i kawka obowiazkowo tez:-D
Ale Fajna ekipka nam sie szykuje na jutro:tak:
Sylwiam ja mysle ze chinczyk a potem ewentualnie jakis Pub obok bo ja tez mam zamiar zalozyc szpilki i znajac mnie dlugo w nich nie pochodze:-D
Sylwiam, Doris ja oczywiscie moge po Was podjechac tzn z moim szoferem:-D A wrocimy raczej taxi co? bo nie chce mojego meczyc on musi do pracy wstac na 3 a nie wiadomo o ktorej my skonczymy:-D:-D Tylko napiszcie o ktorej? na 18 czy 18:30?
WerkaMirek ja tez jestem zadowolona z tutejszej obslugi;-):tak: I rodzilam tylko z gazem, ale dalo sie przezyc:-p
Kasia ja trzymam kciuki zeby Twoj mial wolne;-):tak:
Graziul 5;40 przeciez to srodek nocy:szok: Ja dzis mialam pobudke o 7;30 i bylam ledwo zywa:sorry2:
Marta mam nadzieje ze juz wiesz gdzie jest Chinczyk:tak: Graziul ladnie Ci wytlumaczyla:tak:
Renuska ja tez zawsze cos kupie dla malej a potem mysle ze za chwile i tak bedzie za male:-( Ale tak jak mowisz tyle tutaj jest ladnych rzeczy ze az zal nie kupic:dry::sorry2::-p
Jstysiak a Ty dotrzesz? jak Twoj Luby pracuje?

Nic zmykam Paaa
 
Hej ja wpadłam się tylko pochwalic że mój nie idzie jutro do szkoły.Jestem bardzo szczęśliwa.Przyda mi się jakiś wyskok bez dzieciaczków.
Agaam ja już pisałam ze wolę wcześniejszą godzinę ale niech zdecyduje większosc ja się dopasuję .
WerkaMirek dobrze słyszałaś w czasie ciąży tylko dwa razy będziesz miała usg.
 
reklama
czesc wszystrkim ale pogoda raz slonce a raz deszcz
WerkaMirek tak jak dziewczyny pisza usg masz tylko 2 razy chyba ze jest potrzeba to wiecej a porod rewelacja ja rodzilam w wodzie i mniej czujesz bol takzer ci polecam
moja mala juz marudzi dostala cyca i jeszcze jej malo ale to tak bedzie bo kapanko sie szykuje widze ze jutro bedziecie miec fajna imprezke takze bawcie sie dobrze
Graziul jestem z toba bo ja tez tak wczesnie wsaje czasami godzinke pozniej ale to norma juz Natalka sobie zakodowala godzinki i zawsze ta sama godzinka a ona sie smieje do mnie i spac nie chce to schodze na dol zeby P sie wyspal chociaz
 
Do góry