reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kasia -mialam sie ciebie juz kiedys zapytac ,kobieto jak Ty funkcjonujesz jak masz takie wczesne pobudki ? U mnie wystarczy ,ze Jasmina obudzi sie dwa razy w nocy a ja juz przez caly dzien mam oczy na zapalki :baffled:
Kala - owszem do mnie to pod gooooore ale za to ile zieleni i jakie widoki :-)( ja mieszkam po tej zielenszej str newsome )
Alexnow - imie bardzo ladne :tak:
Dobra ide obiad robic ,bo juz chyba nic z siebie nie wycisne :sorry2:
 
reklama
:growl:ach ta moja glowa .Przeciez mialam sie zapytac ,bo ta moja Jasmina to taki niejadek ,wypije 60 ml i juz sie smieje ,a reszta ?I ona by tak mogla co godzine po troszku a ja jak mam sie bawic ze sztucznym mlekiem to wolalabym od razu zeby chapnela i miec spokoj .Pomyslalam sobie wiec zeby troszeczke wczesniej wprowadzic jej grysik ,jeszcze nie teraz ale tak za jakies pol miesiaca ,miesiac .Czy wasze dzieci pily grysik ? jak tak to od kiedy ?
 
Witam u mnie nudy nad nudami.Jakieś lumbago mnie łapie więc chęci do sprzątania jak i do reszty zerowe.

Renska wszystko to kwestia przyzwyczajenia co mam zrobic muszę wstac i już .Może ratuje mnie to że nigdy też nie byłam wielkim śpiochem.

Alexnaw a ja wczoraj byłam na placu zabaw i Krystian rozczarowany że nie było Agi.Na szczęście spotkał kolegę z przedszkola i szybko humor mu się poprawił.

Jstysiak a ja właśnie chciałam pisac do Ciebie a tu proszę odezwałaś się do nas.

A ja dzisiaj częściowo nie mam prądu w domu wiec obiadu nie będzie bo kuchenka nie działa nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.Chyba zadzwonię do mojego żeby kupił coś wracając z pracy.
 
Czesc :)

Ale pogoda sie popsula ,ahhhhhh a tak ladnie bylo

RAGAZZA- i jak tam w pracy?przezylas pierwszy dzien ?

KASIA8118-to masz teraz towarzystwo na placu zabaw dla Krystiana ,fajnie :)
Zaprosze ,zaprosze zreszta juz dawno mialam to zrobic,ale nie jest jeszce wszystko skonczone,a ten moj korytarz naprawde odstrasza,wiec wole na razie zeby nikt tego nie widzial.

AGAAM-ale Ci dobrze spac do 9 ,o tej godzinie ja juz bylam w piknikiu na zakupach :)oj czekam z utesknieniem do nastepnych ferii
 
Hej

Ja troszke jestem zaganiana wiec duzo nie napisze. Rano bylam u fryzjera na przeciwko piknika i jestem zadowolona - w sumie tylko scielam, ale jest taka nowa dziewczyna tam i wydaje sie, ze zna sie na rzeczy. Wczoraj i przedwczoraj jezdzilam autem po calym miescie. K siedzial z boku a ja cala zestresowana toczylam sie jakos. masakra. ale widze juz postepy, takze na razie sie nie poddaje.

Doris - w pracy bylo ok. zmiana tez jest ok - przyszlam do chaty przed pierwsza, shower i do wyrka. wstalam o 7.30 i w sumie jestem wyspana. Zobaczymy jak dalej pojdzie.

Renuska - ja bym tak wczesnie grysiku nie dawala, bo przeciez on zawiera gluten. Najlepiej dodaj trosze kleiku ryzowego albo kukurydzianego i bedzie ok.

Kasia - na obydwu carbootach bylo sporo sprzedajacych i kupujacych, ale same graty mieli, a bylismy z samego rana o 7, wiec liczylam na cos fajnego.

Trzymajcie sie laski, a ja ide wszamac pierogi, bo mama zrobila. :-) Pa
 
Ostatnia edycja:
czesc ja zaraz po Wiki smigam ja rowniez mam dzis pierogi moja gwiazda nie lubi wiec cos sie wymysli dla niej a potem idziemy puszczac latawca wczoraj tez bylysmy ale nie bylo takiego duzego wiatru
kasia zdrowka kochana
 
witajcie kochaniutkie u nas wszystko oki nawet nie mam czasu siąść na komputer bo ciągle zabiegana !!!!ale już mieszkamy w nowym domku i jestem bardzo zadowolona jeszcze mymy troszke do roboty ale pomału pomału i się porobi!!!! m02 GRATULACJE KOCHANIUTKA SYNUŚA ŚLICZNIUTKI !!!!!!! właśnie moja bratowa od wczoraj rodzi i jeszcze nic normalnie coś okropnego cały czas myślimy !!!!! ja jak sobie przypomnę to szok !!!!!!!!!!!!!oki uciekam !!!!!!!
 
Cześć Dziewczynki!!!
Ja normalnie od rana cala w nerwach!!!nie dosc ze dzis wstalam o 6 bo moj synus nie pozwolil na dluzsze spanie,(ale za to teraz spi_)to jeszcze Ola ma OSPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!My juz mielismy ale martwie sie o Filipa-zeby nie zalapal-on jescze taki malutki i przeciez zadnych szczepien nie mial!!!!Wlasnie probuje sie do przychodni dodzwonic!!!O kurcze do lekarza dopiero na 16.30
Napisze cos potem,musialam wam o tym napisac!!!
 
Ostatnia edycja:
Asiunia - o kurcze ,napisz pozniej co lekarz powiedzial .Oby tylko filipkowi nic powaznego nie bylo .
Emilka - wlasnie wczoraj sobie o Tobie pomyslalam ,ze pewnie nie piszesz bo nie masz inernetu ,a tu prosze ,witamy .
Ragazza - ja mam ta kasze dla maluszkow od 4 m. bez glutenu .Dominikowi podawalam kaszki juz troszke wczesniej wiec pewnie Jasminie tez podam ,bo to jej jedzenie to ...:dry:
Dobra zmykam na sniadanie :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam laseczki.
U mnie standardowo Oli obudził się wcześnie i ja oczywiście razem z nim.Nie wiem jak wasze dzieci ale moje jeszcze się nie przestawiły na nowy czas i wieczorem nie chcą isc spac.

Asiunia mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Emilka w końcu się odezwałaś.Mam nadzieje że twoja bratowa ma już swoje maleństwo przy sobie.

Doris78 ja tak tylko żartowałam z tą wizytacją.

Renuska ja nie dawałam kaszki wcześniej jak jest zalecane wiec nie wiem co Ci doradzic.

A ja dzisiaj o 13 mam fryzjerkę i standardowo nie wiem co chce czyli pewnie będzie bez zmian.
 
Do góry