reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Agaam-jejku przepraszam Cie ,zapomnialam Ci odpisac:zawstydzona/y::zawstydzona/y:...ze mozesz zamna jechac,ale jak juz SYLWIA Ci odpisala,wiec nie bede sie wtracac:-D:-D:-D

DOMINISIA-mozemy sie umowic o 9.40 na tym parkingu na interchangu,a wracac bedziemy hmmmm sama nie wiem:-D:-D:-Djakos po 13 tej:tak:pewnie.

uciekam bo mi David na zebrze zasypia:-D:-D:-D
 
reklama
:-)elo,elo
ja przez to wszystko ze taka zamulona chodzilam to sie oparzylam bardzo w reke,az mi spuchla:-:)-(ja jutro nie dojade do ampar,bo graziul nie jedzie,katarina mnie zdradzila bo miala jechac busem,no ale chociaz sobie pospie(oby):-D:-D
ania1812-sama nie wiem jak sie czuje taki ziemniak:-D:-D:-Dale wydaje mi sie ze nie ma checi do zycia,a ja sie tak czulam caly dzien:-D:-D
agaam-zaszalalam z ty winem,bo ogolnie nie przepada za winami,fajnie ze juz wasza mala tak ladnie zasypia,ja sie od jutra za mojego biore:tak::tak:
katarina-moze moglabym wpasc ktoregos dnia po ksiazke??tylko na chwile zeby ci nie zawracac glowy:tak::tak:;-)
monia-super uczcie jak sie czuje pierwsze ruchy:tak::tak:
alfa-wiraj,ja tez marzylam o blizniakach,ale czasem z jednym nie daje rady,ja mieszkam na 7 ale bardzo lubie bowling park,wiec mozemy sie kiedys tam spotkac:-)
dominisia-mozesz swojego tescia do mnie przyslac??;-);-)bo moj a to do takich robot to uuuuu...długo bym musiala sie prosic:-D:-D:-D
kobiety juz nie pamietam co komu odpisac,a moje chlopy juz spia:szok::szok::szok:starszy tylko na dzemke poszedl 2 godziny temu:-D:-Da ja mam jeszcze stos brudnych naczyn:zawstydzona/y::zawstydzona/y:wiec milego kawkowania,szkoda ze nie dotre ale sama to zagine metrem:-D:-D
 
ja na chwile tylko powiedziec ze przykro mi bardzo ze jutro nie dotre do Ampar:-:)-(no ale coz sila wyzsza:crazy: takze ZANETA-sorrki wielkie:tak::sorry2:pewnie malej szybko minie ale dzis bardzo jej sie lalo z nosia ,wiec ciezko powiedziec co bedzie z ranca,a ni chce Was w blad wprowadzac:happy:
Mi kiedys dawno temu 3 rozne wrozki wywrozyly blizniaki:szok::szok::szok:2 chlopcow:szok::-D:-D
a tak wogole to mialam miec 3 dzieci ,dziolszke i 2 chlopcow!:szok::szok::szok::szok:hEEELLLLPPPP!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
znikam ,chyba mezusiowi plecki skocze umyc pod prysznicem:-p:blink:
aaaaa..zapomnialam AGAAM-gratki dla was dzielnych rodzicow i dla malutkiego zucha co sam ladnie zasypia:happy::happy:
 
hej:-)

Claudia padla o 19 ale przez caly dzien ani jednej drzemi nie miala nie chciala spac ciekawe jak teraz pospi :sorry2: tak to nudaa i wkurza mnie ta pogoda jak nie wiem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

zaneta ja jade metrem w shipley jakos moglybysmy sie umowic albo napisala bys mi o ktorej wyjezasz z bradford i ja wsiade do tego metra w shipley :tak:

alfa no ta podziwiam Cie ja z jedna nie raz nie moge sobie poradzic :zawstydzona/y: a jak by mi jeszcze takiee jedno latalo to nie wiem co bym zrobila :zawstydzona/y: no i fajnie ze Twoje dzieci maja tyle samo miesiecy co moja niunia:tak:

katarina Ale corcia niespodzanke Ci zrobila slodko:tak:

ewelina super ze doczekalas sie pieska:tak: a jak dzieci na niego zareagowaly ?? ciesza sie?

monia ojjj tak fajne uczycie jak dzidzia sie rusza:tak:

grazul szkoda ze was nie bedzie:-( zdrowka dla Natalki:tak: no to teraz czas na 2 chlopcow:szok:
 
czesc wszystkim,
ja tylko na chwile bo zaraz budze wiki i do lekarza pozniej wam napisze cio sie przytrafilo i co powiedzial lekarz
monia opiekunki biora 3,6 funta za godzine
oki sorki ze tak krotko ale nadrobie
 
NATALKA1990 - wydaje ci sie ze bys nie dala rady z dwojka jak sie juz ma takie dwie pociechy to sie musi dla mnie to tak jakby tak byc musialo to moje pierszwe dzieci takze nie mam porownania jak to by bylo z jednym maluszkiem ;)
 
reklama
ZANETABD7 - z checia moge sie umowic na spacerek tylko kiedy i musimy ttrafic na fajna pogode ...pozdrawiam !
 
Do góry