reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc wszystkim dopiero nadrobilam zaleglosci wczoraj wrocilismy okolo23 do domku z urodzinek bylo swietnie i w bilarda nawet sobie pogralam:-D:-D:-D:-D:-Dwiki miala maly upadek udezyla sie o stol jak skakal z sofy w ucho ale na szczescie nic powaznego sie nie stalo dzis dzowinili do mnie z przedszkola czy chce zeby wiki chodzila no to ja mowie ze tak ale co sie okazalo to nie to przedszokole kolo nas tylko kolo morissona tam gdzie wczesniej mieszkalismy bo ja tam zapisywalam i powiedzialm ze jest tu zapisana bo sie przeprowadzilismy dzis kolezanke poprosilam zeby spytala sie tu w przedszkolu bo ja zapisalam w zeszlym roku czy ja mam jakis list dostac czy powiadomią mnie telefonicznie ze wiki jest przyjeta bo nie mam pojecia
mojadzidzia na szczescie ja nie robie zakupow w piknik tylko w patsonie co za okropienstwo ze nie boja sie o salmonele ktora moze pozarazac ludzi powinien ich sprawdzic sanepid co za ludzie sprzedawac kaszki dla dzieci po nizszych cenach a jakby cos sie ktoremus malenstwu stalo tfutfutfu oby do tego nie doszlo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
alfa witaj kochan ja rowniez nie szkam na bd4 tylko na bd15 ale wydaje mi sie ze duzo dziewczyn tam mieszka napewno wiecej niz 1 pisz czesto :tak::tak::tak::tak:
roksana i doris jak remonick
a i zycze milego spotkanka jutro u ampar
do uslyszonka moze bede miala czas zeby pozniej naskrobac bo mojP dzis domu:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewuszki
Ta pogoda doprowadza mnie do szalu,normalne odechciewa sie wszystkiego,niewiem czy sie pochwalilam ale wkoncu mamy psiaka,jack rusel,słodziak,wprawdzie to nie calkiem szczeniak bo ma 8 miesiecy ale przynajmniej juz jest nauczony zalatwiania sie na dworze,ma zrobione wszystkie szczepienia,wszczepionego chipa i nawet paszprot,tylko to suczka i najgorsza jest ta cieczka.No ale coz. Damy rade.

4muchy nie bylam jeszcze i w najblizszym czasie sie nie wybiore,bo teraz mam chora corcie a jak ona skonczy to rozchoruje sie sebastian,tak jest zawsze i ja juz sie do tego przyzwyczailam,potem choruje M a na koncu ja.

Alfa1 witaj,tez mam blizniaki 16 czerwca beda mialy dwa latka,chlopiec i dziewczynka.Jak sobie dajesz rade?Ja czasami juz nie wytrzymuje.Szkoda ze tak daleko siebie mieszkamy.Mialybysmy o czym pogadac.

Dominisia normalnie pozazdrościć męża

Przepraszam ze nie napisze do kazdej z osobna ale to moje zasmarkane dziecko nie daje mi spokoju jak jest chore,a przez ten katar to trudno jej zasnac.
 
hej laseczki
u mnie nic nowego.ja o dziwo dzis sie czuje w pelni sil. nikola spi a ja ogladam galerianki:-)
ampar-moja skromna osoba niestety jutro do ciebie nie dotrze:-(
renuska- serdecznie gratuluje:-):-):-)
katarina-dziekuje ze pochwalilas moj kolorek wolsow-no i chyba mne twoje slowa przekonaly-zostaje przy czerwonym. u mnie to jest jeden problem ze jak zawsze faruje sobie wlosy na ciemno to pozniej cale czolo i szyja upaprane sa w farbie, a trudno sie to zmywa. moze mojego poprosze, zeby mnie farbnal:-D;-)
alfa-witaj na forum. ja czesto jezdzilam w twoje strony, bo mialm tam kolezanke.niestety wrocila do pl. jak bedziesz miala ochote to zapraszam na kawe:-) dojedziesz do mnie 620 od ciebie.:tak:
mojadzidzia/ania1812-mowilam ze ten piknik mi za bardzo nie pasuje:-(
 
Cześć dziewczynki:-)

Cóż u mnie nadal wszystko po staremu.

Za nieco ponad tydzień przyjeżdża mój brat z Polski, już się doczekać nie mogę. :-D

Poza tym dziś pierwszy raz poczułam jak maluch w brzuszku buszuje. Ale dziwne uczucie, ale jakie fajne.:szok:

W czwartek usg więc wreszcie (mam nadzieję) się dowiem czy to chłopczyk czy dziewczynka i napiszę Wam zaraz.

Mam pytanie. Nie wiecie ile tak mniej więcej biorą opiekunki do dziecka za godzinę?

Alfa - witam na forum. Ja mieszkam na BD4 więc możemy się spotkać na kawie:)

Agnieszka - oglądałam ten film..... Aż strach pomysleć, że takie młode dziewczyny robią coś takiego

Ewelina - gratuluję pieska, musi być świetny taki maluch.

Tynia i Wiki - powodzenia z przedszkolem. Całe szczęście, że Wiki się nic nie stało, dzieci są jak żywe srebro...

Katarina - takie świeże mleczko to i ja bym wypiła

Pozdrawiam:-)
 
laseczki wpadlam jeszcze na chwile bo mam maly "deal"
a wiec: kolezanka chce sprzedac rowerek.mowila ze nowiutki a jej corka jest na niego za wysoka. cena 20fulii jak cos to piszcie na privvvv:-) zamieszczam fote
 

Załączniki

  • DSCF6897.jpg
    DSCF6897.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 31
czesc
Ja tak krotko teraz ,bo mi posta wcielo:wściekła/y::wściekła/y:o rety jak ja tego nie lubie:crazy::crazy:

AMPAR-fajnie,a co nam zrobilas na obiad??;-):-p:-)

DOMINISIA-wiesz co ja sprawdzalm i ja do Ciebie mam jakies 25 minut,a od Ciebie do Amparowej jest 40 minut.Do tego doliczyc trzeba korki i swiatla na drodze,wiec kurcze troszke dlugo by ta droga trwala:sorry2:
Moze dasz rade dojechac do interchange i ja bym Cie ztamtad zgarnela??co Ty na to?


Uciekam bo mi David przysypia:crazy:
 
DORIS78 SPOKO NIE MA PROBLEMU TYLKO NAPISZ MI O KTÓREJ MAM TAM BYĆ A JA ZOBACZĘ AUTOBUS:tak::tak: A SIĘ JESZCZE SPYTAM A O KTÓREJ BĘDZIEMY WRACAĆ:sorry2: TAK MNIEJ WIĘCEJ:happy2::happy2:
MONIA TO SUPER ŻE MALUSZEK SIĘ RUSZA :tak::tak::-) SUPER UCZUCIE
DO POTEM BO OSCAR WSTAŁ I JUŻ DOMAGA SIĘ AMMMMMMMMM AMMM:szok::-D
 
Hej ja tez tylko na chwilke

Katarina ja musze tylko ugadac sie z jakas nawigacja:-p mam na mysli Doris albo Sylwiem bo ja nigdy do Ampar nie jechalam wiec dobrze by bylo miec jakas pomoc:-p

A jesli zadna nie bedzie sie mogla nami zaopiekowac to bede u Ciebie o 9 bo zanim dojedziemy na ta wioche to pewnie troche potrwa:-D

Wiec zajrze jeszcze wieczorkiem i konkretnie sie ugadamy:tak:
 
Hej, ja tak na chwilkę;-) Dzieciaki dzisiaj marudne i nie dadzą dłuższej chwili przy kompie posiedzieć, mogę tylko polukać troszkę zanim Olivia się zorientuje i przymaszeruje do mnie a raczej do laptopa:baffled:

Agaam ja jutro odbieram Mojądzidzię o 9.30 więc podjedziemy po Was do Katariny:tak:
Alfa witaj:-) Bliźniaki fajne są, sama marzyłam o nich jak byłam w pierwszej ciąży;-)
 
reklama
Do góry