reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

roksanna mój Krystian jeszcze się nie zalogował na NK:no::-D:-D:-D.A czemu pytasz o bloki na BD10?Planujesz się przeprowadzic w moje strony?Zależy na jakiej ulicy są te bloki bo BD10 ma swoje gorsze i lepsze okolice.
 
reklama
Kasia8118 Cavendish rd. |Wiedziałam że ty coś będziesz wiedzieć :-). Rozmawiałam z KAtin i mi mówiła że ostatnio rozmawiała z Tobą na ten temat.
 
roksanna jeśli chodzi o Cavendish rd.to chyba wiem o jakie bloki Ci chodzi bo mój właśnie będzie chodzic tam do szkoły i przedszkola :tak:.Jak dla mnie to spoko nie jest zle:tak:.Gorzej gdybyś powiedziała mi że chcesz mieszkac bliżej Malatana na Bd10 tam jest zdecydowanie gorzej.Takie jest moje zdanie:tak:.Fajnie gdybyś mieszkała w mojej okolicy:tak:.
 
Kasia8118 troche mnie uspokoiłaś, bo martwiło mnie to jaka tam jest okolica. Skoro nic złego nie słyszałaś tzn, że jest ok. No był dziś Łukasz oglądać. Ze względu na zimę przybył sam, co dało mu szanse i mamy się zdecydować. Jeśli nikt przed nim się nie zgłosi. Tylko samo mieszkanie jest takie sobie, jest tylko grzejnik w jednym pokoju. Będziemy rozmawiać w poniedziałek o tym z kobitką w biurze. Tak się wahamy. Super że to niedaleko Ciebie.;-)
 
Czesc :-)
Jak mi znowu pota wciagnie to sie wnerwie:wściekła/y::wściekła/y:
Raz mi sie sam internet wylaczyl,a raz z pomoca Davida:crazy:

Ja tez dzisiaj wolalabym sie ni ruszac sie autem:no:

KATIN-moj Kuba juz wczoraj po szkole zaliczyl zabawe na dworze:tak:Juz nawet troche ciemno bylo,ale co tam niech ma:tak:
A Ty juz mam wolne??

ANIA1812-Wszystkiego najlepszego :tak::-)Duza imprezke szykujesz??

KASIA8118-Wszystekigo naj ,naj ,naj dla Krystianka:tak:

ROKSANA-to napisz co z tym mieszkaniem

KATARINA-a uzywalas jakis plyn na te pchly???pewnie jest cos takiego

To jak dzisiaj nam spotkanie nie wypalilo,to mam nadzieje ze po niedzieli sie spotkamy:-)koniecznie:tak:

A ja dzisiaj dostalam komplement od takiej ani w morrisonie,polki:tak:
Powiedziala do mnie ze ja taka mloda ,a juz takiego duzego synka mam:-D
Powiedziala do mnie ze wygladam na 21 lat:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
czesc kobietki piekna zime mamy :tak::tak::tak:
Ania1812 wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!
Krytinek duzo zdrowka szczescia i prezentow pod choika:)))))))
a moje dziecko dzis zaliczylo juz zabawe na dwor
 

Załączniki

  • 100_0984.jpg
    100_0984.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 33
  • 100_0975.jpg
    100_0975.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Ania1812 Wszystkiego najlepszego pociechy z dzieciaczkow i meza oraz spelnienia marzen:-):-):-):-)

Krystianek duuuuzo usmiechu na buzce i mnostwa prezentow wszystkiego naj naj naj:-):-)


Ja wlasnie karmie mala i zaraz wyruszamy na spacerek i do babyclinic byla juz ktoras z was na dworzu dzisiaj? zimno jest bo az sie boje wychodzic:-p

mojadzidzia super fotki na nk:-) Nadusia niczym modelka:-):-) ggdzie zrobilas takie sliczne zdjecia?:cool2:

No nic uciekam milego dnia:-)
 
Do góry