reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej mamuski:-)

ja niestety jutro odpadam :-(bo do Ampar nie mam jak dojechac :-( trudno moze po swietach uda sie nam jakos spotkac

byla dzis znowu u nas HV zobaczyc czy juz lepeij mi idzie z Claudia no i oczywiscie powiedzialam ze juz dobrze przy okazji zwazytla mala i rowniutki 8 kg :szok: grubas maly :sorry: akurat przyszla jak karmilam mala dawalam jej sloiczek marchewke z ziemiaczkiem myslalam ze cos powie bo niby jak sie karmi piersia to do 6 miesiaca nic sie nie daje ale powiedzila ze bardzo dobrze ze Claudia juz je :tak: tylko ze to zamiast cyca mam dawac a ja tak robie :-) i jeszcze powiedziala ze Claudii juz zabki ida :tak: bo nawet ostatnio goraczke miala i mam juz jej tym zelem smarowac bo strasznie placze i sobie raczka tak po dziaslach szoruje ale nie jest tak zle jak myslalam ;-)

roksanna1 buziaczki dla Mati :tak:

katarina a ja zazdroszcze Tobie spokoju w swieta ja bym chciala bym sama z moim i Claudia w swieta i wogole mi ie to nie podoba ze przyjedzie tesciowa :wściekła/y::sorry: no ciesze sie ze moj tata przyjezdza ale wolalabym zeby przyjechal przed swietami a nie na raz wszyscy mi sie zjezdzaja i jeszce przyjeza tesciowa ze swoim facetem i corka i jeszce mojego babcia z dziadkiem ale oni to juz beda u moijego ciotki bo ona tez tu jest ale pewnie wszyscy sie zwala w jakies swieto bo wigilnie juz powiedzialam ze nie chce ich wszystkich i na tym przystalo :tak:

mojadzidzia to dobrze Nadusia wazy Claudia jest jeden poziom za wysoko :-:)sorry: ale hv powiedziala ze narazie nie mam sie tym martwic a nie wiem dlaczego tak mala ja karmie ostatnio dzis w ciagu dnia 4 razy tylko cycka jej dawalam i sloiczek i na noc cyc mam nadzieje ze jak zacznie chodzic to zgubi ten swoj zapas
 
reklama
Witam sie z rana:-)

Ale mamy piekna zime:-D chyba nici z naszego spotkania co:sorry: szczerze ja tez nie ruszylabym autem w podroz dzisiaj:no:

Kurcze moja niunka dzisiaj cos nie spokojnie spala:-( budzila sie co godz jak juz ja wzielam do siebie to tez jakos nie mogla spac nie wiem co jej bylo bo teraz sobie grzecznie lezy i sie bawi. Pewnie teraz w dzien bedzie chciala odsypiac:eek:

Widze ze maluszki zwazone ja tez dzisiaj sie wybieram zwazyc Victorie zobaczymy ile przytyla od poprzedniego razu bo cos czuje ze malo to ona nie wazy:sorry:

Oki uciekam siadanie robic i kawe bo przez ta moja panienke ledwo na oczy widze.
Jesli jednak odwazycie sie jechac to ja jestem jak najbardziej za:-)
 
Czesc kobietki.
Mnie zima mile zaskoczyła , uwielbiam jak na swieta jest białao , wiem ze moze nie polezy ten snieg tak długo ,ale jest nadzieja Hubert od ósmej siedzi przy oknie i płacze bo chece isc na dwor .
Zrobiłam juz dzis dziecia wolne:zawstydzona/y:a co tam .
4Much pierwsz reakcja oczywiscie była , kto to?:sorry:ale poznałam:tak:
AgnieszkaUk nawet nie zyczyłam Wam miłego wypoczynku:zawstydzona/y:wiec bawcie sie dobrze.
Katrina smutne jak piszesz ze jestescie tu tacy sami . przez kilka miesiecy przechodziłam przez to samo :-(a teraz brak mi czasu nawet na wejscie na forum i napisanie kilka słów.Ja mieszkam tez na bd5. Dzis nie bardzo moge sie spotkac , ale mysle ze jeszcze przed swietami zorganizuje małe spotkanko.
Natalko ja tez mysle ze malutka zgubi jak zacznie biegac, po kim ona ma taka wage:sorry:
Tynia i Wiki czy dzieci miały robione jakies losowanie , bo Hubert nic nie wie , tatus nie dopytał:no: a mamusia jest w kropce.
 
Hej to i ja się przywitam w ten śnieżny poranek:-).Za oknem pięknie :tak:.Mój R skończył wczoraj godzinkę prędzej prace więc po obiadku wyskoczyliśmy na spacerek w czasie gdy padał śnieg.Krystian zadowolony na maksa.Już dzisiaj od rana jęczał że chce isc na spacer:tak:.A jak nie było śniegu to nie chciał ostatnio ruszac się z domu:no:.Taki z niego domator się zrobił:tak:.roksanna często powtarzam Krystianowi że go kocham i takie tam ale to nic nie zmienia myślę że trzeba czasu aby się przyzwyczaił do tego że ma rodzeństwo i ze niestety mama nie jest teraz tylko jego i że muszę swój czas podzielic na dwoje dzieci:sorry:.I tak myślałam że będzie gorzej :tak:.A wcale nie jest tak zle.Szkoda że spotkanie nie wypaliło bo chciałam zrobic wam niespodziankę i się pojawic bez zapowiedzi bo mój R ma dzisiaj urlop więc by mnie przywiózł :tak:.A mój Olivier walną dzisiaj taką ostrą kupe z rana że musiałam go myc:tak:.Ania1812 Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin:-).
 
Hej!
Ja tylko na chwilke bo mam dzis mnóstwo roboty.
Kasiu- dziękuje bardzo. Krystianku- wszystkiego najlepszego, dużo słoneczka, uśmiechu i słodyczy. Buziaczki:-):-):-)
 
Witam miłe panie:-) jaka piękna pogoda za oknem,aż chce się żyć,uwielbiam śnieg:tak: tak więc dziś na bank zaliczę pierwszy spacerek od tyg.z moją malutką:-) ale dziś przyznam,że od samego rana mam nerwa przez te j....pchły po kocie:wściekła/y::wściekła/y: moja córka jest tak pogryziona,dziś rano otwieram oczy patrze na małą bo przyszła na rano do mnie do łóżka i co widzę:szok: peje:crazy: jedną wielką peje:wściekła/y: tego dziadostwa nie moge się pozbyć z domu:wściekła/y: biedna moja mała główkę ma całą w strupach:no: żal mi jej:-( juz bym wolała żeby mnie gryzły niż tą bezbronną moją dziewczynkę:-( ale dobra dziewczyny spadam już bo pózno dziś wstałyśmy i musze jakieś śniadanko zrobić i kawkę żeby mnie postawiła na nogi,bo jednak nie zdrowo jest tak długo spać,człowiek przez cały dzień jest jak laczek:-D Pozdrawiam was laseczki i życzę miłego dnia,mojadzidzia-i jak z jutrzejszymi zakupami?idziesz z nami?my idziemy i nawet ci powiem,że może udało by się nawet jeszcze wcześniej jak ci pisałam bo na 8 rano przyjeżdża do mnie fryzjerka,pasemka sobie robię:-) więc daj mi znać czy idziesz ok?fajnie by było jak byś poszła:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
O kurcze ale wtopa :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Krystian Wszystkiego Najlepszego na następne miliony lat, zadowolenia z braciszka i spokoju.

Ania1812 Sto lat, sto lat, zdrówka i pomyślności.

Muszę zdecydowanie częściej zaglądać na nk :tak:;-):-)
 
Do góry