reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

friggia to super, milej podrozy :-D

a do mnie dzis mama przyjezdza, takze bede miec troche pomocy przez nastepne 10 dni :tak:

co Was tak wywialo? Pogoda do d** :p dzis jest ladnie, ale wg vejret.dk jutro znow deszcz :szok:
 
reklama
Czesc Dziewczyny!!!!
Moze mnie jeszcze pamietacie:-) Od czasu do czasu Was "odwiedzam".
Nie bylo mnie baaardzo dlugo. Tak dlugo, ze Maluszki Lulim i Justyny maja juz ponad miesiac!!!!
Gratuluje Dzielne Mamuski!!!! Duzo zdrowka dla Maluszkow i radosci dla Was!!!
Pozdrawiam!!!
 
Friggia milego pobytu w Polsce! odzywaj sie ;-)


chore bylysmy, wiec nie mialam czasu na forum.... mam nadzieje ze to juz ostatni dzien gorszego samopoczucia. dzis piekna pogoda, ale od jutra znow ma lac... super :sorry2: milego dnia dziewczyny
 
Hej :)

Effa- Pamietamy,oczywiscie ze Cie pamietamy!:tak:
Friggia-Milego pobytu w Polsce i udanych wakacji!:tak:

Herbatka Zdrowka dla Ciebie i Malutkiej:tak:

Calej reszcie naszego grona rozniez zycze udanych wakacji, oby pogoda dopisala. Ja sie pomalu zegnam,bo wyjezdzamy w piatek wiec jutro bede nas pakowac itd., wiec nie wiem czy dam rade napisac.
 
hej Effa
Friggia miłego pobytu już się grzejesz w PL:)
Tobie też Tusienka24 udanych słonecznych wakacji
Ja po wizycie u położnej, szybka pogadanka, ciśnienie tętno, wszystko ok. Pytałam o poród, odpowiedziała mi że na następnej wizycie mi wszystko opowie, a następna wizyta nie za 2 tygodnie jak myślałam, tylko 17 lipca ! tydzień przed terminem porodu, więc może nie zdąrzy opowiedzieć !! Dziewczyny wy byłyście "zwiedzać" szpitale w których rodziłyście? a jeśli tak to dostałyście jakiś list czy położna was zapisała ?
Pozdrawiam
 
Hej kobitki!
My już oczywiście w Polsce, normalnie mam wrażenie, że jestem w tropikach, straszny upał, niby Dania nie jest tak daleko, ale różnica w pogodzie ogromna. Daliśmy jakoś radę w podróży, choć wyjechaliśmy o 4 i Dimi nie spał jakoś bardzo dużo, ale pomarudził ze dwa razy, więc byłam pod ogromnym wrażeniem, że dał radę, choć ewidentnie nie jest zadowolony jak widzi, że idziemy do auta ;-).
ianka Ja nie byłam w szpitalu na zwiedzaniu, bo to miało być na tydzień przed terminem i nie chciałam tłuc się autobusem, no ale potem przez parę dni wywoływania zdążyłam pozwiedzać ;-). A żeby tam jechać to było trzeba zadzwonić do szpitala i się zapisać.
effa Pamiętamy, pamiętamy ;-)

herbata Jesteś już w PL?
 
Czesc dziewczynki,
Friggia to super,ze Dimi tak zniosl ta dluga podroz :-), milych wakacji i wygrzejcie sie tam:-)
Ianka u nas mozna bylo przyjsc w kazda srode o 14 i byl robiony obchod po porodowce i oddziale dla matek i nowonarodzonych dzieci. Ale kazdy szpital ma inaczej,wiec albo wejdz na strone,albo zadzwon na oddzial u was,lub poloznych. Ja poszlam na ten obchod jak bylam w 36 tyg. I polecam. Zobaczysz jak to wyglada wszystko, bedziesz czula sie bardziej swojsko i bedziesz wiedziala gdzie dokladnie sie zglosic jak to juz bedzie juz...
ja poszlam z ciekawosci bo nie rodzilam w Danii i chcialam zobaczyc.powodzonka kochana

Wszystkim wyjezdzajacym zycze milych wakacji:-)ja dopiero 9 lipca jade, i wracam 16 a potem moze do Oslo na 2 dniowa romantyczna wycieczke kto wie?
 
hej :-)

effaa zagladaj czesciej :-)

herbatka wykurowalyscie sie? Co Wam bylo?

tusienka, friggia i jak tam wakacje? Pewnie nie macie czasu pisac. Pogoda w Polsce pewnie o niebo lepsza niz tutaj.

ianka mi nie proponowano zwiedzania szpitala, ale jakos w terminie porodu zostalam wyslana na oddzial na ktg, bo mialam wrazenie, ze maluch slabo sie rusza i w ten sposob zobaczylam ta sale przyjec i wiedzialam gdzie to jest. I dobrze, bo Herlev to prawdziwy labirynt :-p z sali przyjec polozna zaprowadzila mnie na porodowke, wiec nie bylo problemu.

Dziewczny, ja jestem dzis po prostu wsciekla, dostalam list z komuny, Julianka dostala sie od 1 sierpnia do przedszkola, tak jak chcialam, ale nie do tych, ktore mam pod domem, tylko do jakiegos innego! Mam naprzeciwko bloku 4 instytucje, zaznaczylam je we wniosku, na pytanie, czy moge dziecko wozic rowerem lub autobusem odpowiedzialm nie, a oni nas przydzielili do instytucji, do ktorej mam 40 min na piechote. Juz napisalam im maila, w poniedzialek jeszcze bede dzwonic lub w ogole podjade prosto do komuny, zeby nam to zmienili. Miala ktoras z Was taka sytuacje?
Pewnie przez to nie pojdzie jednak od 1 sierpnia, tyko bedzie musiala znow czekac, ja na tamto przedszkole nie zamierzam sie zgodzic, gdzie w zimie z dwojka maluchow bede szla 40 min w ta i z powrotem? Taki spacer 4 razy dziennie... Jedzie tam niby autobus, tez nie pod przedszkole, ale niedaleko, tylko ze 2 razy na godzine a ja musze z wozkiem, jak nie bedzie akurat miejsca na wozek, to kierowca mnie nie wezmie i co? czekac pol godz na przystanku? Ehhhhh normalnie musialam mezowi tego maila do komuny przeczytac, bo tak sie wscieklam, ze balam sie, ze zbyt ostro im tam napisalam :-D Na dodatek kretyni wysylaja mi takie info w sobote, kiedy ja przez caly weekend sie martwie i nic z tym nie moge zrobic.

Mama moja jutro wyjezdza, skonczy sie odsypianie z malym zarwanch nocy ;-)

anasie, justynaj a Wam jak spia maluszki?

Buzka
 
Hej kobitki!
Moje dziecię już ochrzczone :-D. Już wiem dlaczego chrzci się malutkie niemowlaczki, a nie takie łobuzy jak nasz ;-). Dimi chciał zabrać księdzu księgę, potem odpychał wszystkich, którzy go "namaszczali", a na koniec wymownie rzucił szatką ;-), chrzestny bał się, że świecę też mu zdmuchnie ;-).
Teraz planujemy wyjazd gdzieś na tydzień, Mazury ze względu na zdrowie mojej mamy nie wypaliły, więc szukamy czegoś bliżej, właśnie szukam kwatery, domku, nad jeziorem Turawskim :-).
 
reklama
Dziewczyny ja tylko melduję, że jestem :-) Dzisiaj przyjechałam, z zębami wszystko już ok. Nie mam pojęcia co u Was, ale jak się ogarnę to nadrobię! Buziaki :-D
 
Do góry