reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

reklama
justynaj tu podchodza do wszystkiego bardziej na luzie, ale to nie znaczy ze sie Toba i dzieckiem odpowiednio nie zajma gdyby cos bylo nie tak. moja corka tez odziedziczyla po mnie minus.

friggia nie badaja pod katem grupy, choc pytalam o to

effaa a tak sobie po swietach. jakos lepsze chyba w polsce mialam...
 
Dziewczyny wszystkiego najlepszego po Świętach!!!! Wybaczcie, że ja tak spóźniona :zawstydzona/y: , ale z 23/24 bylismy w drodze do PL, a tutaj to wiadomo jak jest jak rodzina osaczy.

Ja i Niko chorzy. Mamy obchód po lekarzach.... :-( Mój mąż już musiał wrócić do DK, a ja zostaje do 6 stycznia.
Święta minęły w rodzinnej atmosferze, choć czas zleciał za szybko. Mam mnóstwo spraw do pozałatwiania, więc pojawię się dopiero po powrocie. Dlatego już teraz chciałam zyczyc Wam DOSIEGO ROKU! NIECH BĘDZIE ON JESZCZE LEPSZY NIŻ POPRZEDNI! DUZO SZCZĘŚCIA I WIELE RADOŚCI!!! :-)
Buziaki :-D
 
Hej Mamuśki :)

Jak tam po świętach?;-) U Nas dobrze, brakowało mi takich spokojnych świąt, bez biegania od domu do domu.:tak:

Ja też nie znam grupy krwi Lenki, wiem tyle, że na pewno ma czynnik (-) bo ja mam (-) a mąż (+) i po porodze zbadali krew Lenki i nie dostałam tego zastrzyku z immunoglobulinami, więc Lenka ma na pewno czynnik -, a jaką grupe to nie wiem.:eek:

Co tam planujecie na sylwestra? ;-)
 
dziewczyny w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze dla Was i dzieciakow! oby byl jeszcze lepszy niz ten :)
Duzo zdrowka, szczescia z partnerem i pociechy z bobasow. Zeby rosly zdrowo i dostarczaly radosci ;-)
 
Widziałam, że rozmawiacie o konflikcie. My z mężem mieliśmy i mi w ciąży pobierali krew w celu zbadania krwi dziecka, wyszło, że mała ma +. Dostałam 2 zastrzyki z immunoglobuliny, tzw. AntiD, jeden był pod koniec ciąży, bodajże w 8 miesiącu, a drugi jakieś 3h po porodzie. Upominajcie się o to koniecznie, ja pierwszy powinnam miec szybciej, ale moja rodzinna lekarka w 25tc stwierdzila, ze badanie krwi nie jest konieczne, dopiero polozna pozniej mi wyjasnila, ze z Rh - ja muszę mieć to badanie i mam się kłócić, jak będzie to konieczne.

Wpadam i wypadam, ale życzę Wam wspaniałego nowego roku :) I przyjemnego Sylwestra!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane Mamuski z BB Wszytkiego Naj w Nowym Roku,oby nasze maluszki nie chorowaly,a my w koncu sie spotkaly!!!!!

Echo kochana mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze i mocno trzymam kciuki za Lidke i zycze jej duzo zdrowka:tak:

hopsasanka dla Niko tez duzo zdrowka:tak:

friggia jak maly Dimus??

a u mnie dziewczynki spokojnie.ogolnie juz mi jest ciezko,maly jest bardzo nisko i ciezko mi sie chodzi,dokladnie to samo mialam w poprzedniej ciazy.mam strasznie twardy brzuch.myslicie,zeby powiedziec o tym poloznej?? czy czekac jak pojde do lekarza,tylko do niego ide dopiero w 34tyg;-)

jeszcze raz wszystkiego naj naj naj:-):-):-)

buzka kochane
 
Do góry