reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

Witam wszystkie mamy z Danii :)
Strasznie się cieszę, że znalazłam ten wątek. W DK mieszkam z rodziną od 2 lat, w styczniu przyjdzie na świat nasze trzecie szczęście. Czy przyjmiecie mnie na swoje forum ?

Pozdrawiam

Ania & Damian (13.01.2003) & Kamila (16.04.2004)
 
reklama
Witaj Alicjo!!!!
Gratuluje brzuszka!!!
Ale fajnie Dziewczyny (Alicjo i Gosiu)!!! Jestescie "rowno" w ciazy!!!
Mam nadzieje, ze ten watek sie jakos rozkreci.
Pozdrawiam!
 
Gosia, widzę że Ty też pochodzisz z Warszawy :) Ja już mam za sobą 2 ciąże i 2 porody w Polsce które wspominam bardzo dobrze a teraz nie wiem co mnie czeka, opieka lekarska nad ciężarną jest minimalna więc może i z rodzeniem jest "niech się dzieje wola Boża" - mam stracha i myśli żeby się ewakuować i rodzić w Polsce ale szkoda mi zostawić męża i dzieci na kilka miesięcy :(
 
Alicja, nie wiem gdzie mieszkasz, ale slyszalam ze Skejby Sygehus w Århus - akurat tu mieszkam - ma najlepsza porodowke i opieke. Ale zupelnie nie mam pojecia czego sie spodziewac. Moja druga wizyte u poloznej mam dopiero 1 listopada.
Effaa, Hopsasanka, podzielcie sie z nami swoimi wrazeniami jesli rodzilyscie w Danii :-)
 
Ja miałam rodzić w szpitalu Gentofte, niestety od stycznia zamykają oddział położniczy i pacjentki kierowane są do szpitala Herlev - a to podobno nie jest najlepszy szpital :( Do Århus chyba raczej nie zdążę dojechać :) Ciekawa jestem czy obowiązuje nas jakaś rejonizacja czy mogę rodzić gdzie chcę ? Czytałam dużo pozytywnych opinii o Rigshospitalet.
 
Alicja,
Nas juz na poczatku pytano, czy chcemy rodzic w Skejby Sygehus, wiec wyglada na to, ze mozna wybrac szpital w ktorym chce sie rodzic. Porozmawiaj z polozna albo ze swoim lekarzem prowadzacym.
Znalazlam, tez nastepujacy tekst na stronie Hillerød Hospital:

Du vælger selv, hvor du vil føde. Det vil sige, at uanset hvor i regionen, du bor, har du mulighed for at vælge Hillerød Hospital som dit fødested.

a tu link: Hvor kan jeg føde? - Hillerød Hospital
 
reklama
Witam, witam!!!!
W Danii nie ma rejonizacji. Mozecie rodzic gdzie Wam sie tylko podoba!!!!
Na poczatku ciazy, przy zakladaniu "karty ciazy" spytano mnie sie gdzie chce rodzic. Ale to do niczego niezobowiazuje bo w kazdej chwili mozna zmienic szpital.
Ja rodzilam w Roskilde. Jestem bardzo zadowolona, o czym juz predzej pisalam. Nie bede wiec sie powtarzala. ALe jak macie jakies konkretne pytania, to chetnie odpowiem w miare mozliwosci :-)
Bardzo sie ciesze, ze mialam mozliwosc rodzic w Danii. Rozne rzeczy slyszy sie o polskich porodowkach. Ja w kazdym razie wszystkie przyszle Mamy przebywajace w Dk bede namawiala na porod tutaj.
Jak sie Dziewczyny czujecie?
Sciskam !!!
 
Do góry