reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

reklama
:) no to świetnie bo nie wyobrażam sobie kobiety w ciąży pijącej wódę, sorki ale tak to zabrzmiało, zwracam honor :) pozdrawiam.
 
Zupkaogorkowa, nikt Ci nie broni zrobic polowkowego w Pl. Ale radzilabym planowo zrobic w Dk. Chociazby dlatego, aby lekarze mieli wszystko w kartotece medycznej, czego chca. A za duzo tego tutaj nie ma :-)
 
Zupkaogorkowa gratuluje Malej Ksiezniczki!!!
A tu jakas cisza nastala!!!
Czyzby ladna pogoda byla tego przyczyna? No, u nas dzis wieje.
Moja Mala juz miesiac chodzi do dagpeje. Jestesmy bardzo zadowolone. Bardzo mi sie podoba ten "system". No, duzo zalezy od opiekunki. My trafilismy na na prawde fajna babke. Zobaczymy jak bedzie pozniej.
Pozdrawiam!
 
hej, jestem tu nowa (w sumie na forum i w Danii). Mieszkam z mężem i 16 m-czną córcią w Viborgu. Czy może jest wśród Was któraś z Viborga bądź okolic? Chciałabym kogoś poznać, żeby mała się miała z kim pobawić i na spacerki pochodzić. Na razie podoba mi się tu, choć trochę nudnawo, ale dopiero jestem miesiąc, więc jeszcze wszystko przede mną (mamy zamiar pobyć tu 3 lata). Niedługo zaczynam kurs duńskiego, więc może będzie lepiej. Pozdrawiam i mam nadzieję, że jest ktoś na forum z Viborga.
 
reklama
Cześć. :) Ja również jestem Mamą z Danii. Jestem w Danii z Mężem i 2letnią córeczką od 3 lat. Mieszkamy w Randers. Mogłabym może do Was dołączyć? Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamuśki :)
 
Do góry