reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

No cisza cisza, przyznaję się, że ostatnio coraz rzadziej tu jestem, bo po prostu nie mam kiedy.

kA-Mila to cudownie, że będzie chłopczyk! To parkę będziesz miała w domu :-) a więc idealny skład rodziny!
zupkaogorkowa ja rodziłam w Hjørring.

A u nas duże postępy: Niko juz raczkuje, siada i wstaje trzymając się różnych mebli. No i rosnie jak na drożdżach. Właśnie szukam dla niego kurteczki, bucików i nowego fotelika samochodowego. Mały wybór i ceny mnie przerażają, ale cóż zrobić. W końcu to dla naszego skarba :-)
 
reklama
Witam po baaaardzo dlugiej przerwie!!!!
Ka-Mila, super, ze bedziecie mieli Chlopczyka!!!! Kamilka cieszy sie, ze bedzie miala braciszka? A jak zdrowko, juz wszystko ok? Mam nadzieje, ze tak.
a!!! super ciacho!!!! Az slinka leci!
Hopsasanka, gratuluje postepow. Niesamowite jest to, jak nasze Skarby rozwijaja i ucza sie nowych rzeczy kazdego dnia.
Zupkaogorkowa - ja rodzilam w Roskilde.
Wczoraj wrocilam z PL. Bylam prawie 3 tyg. Czas przelecial niemilosiernie szybko. Zreszta, same wiecie jak to jest.
Chwile odpoczynku i z poczatkiem maja powrot do pracy a Malusia do dagplaje, czego najbardziej sie obawiam. I niestety, nie dostalam miejsca w swojej miejscowosci tylko kilka kilometrow dalej. Moze z czasem uda mi sie Ja przeniesc.
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
hej ;)

Częstujemy urodzinowym "tortem" :)



Kamila świętuje urodziny przez 3 dni. W poniedziałek były urodziny, ale bez tortu, daliśmy jej tylko prezenty. Dzisiaj były koleżanki i koledzy z dagpleje a w piątek przyjdą znajomi i znowu bedzie tort, ale ten mam zamiar zrobić sama... ;)

Ka-Mila
Śliczny torcik, taki fikuśny :)

To cudownie, że będziecie mieli chłopca - Gratuluję !!! i
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj wrocilam z PL. Bylam prawie 3 tyg. Czas przelecial niemilosiernie szybko. Zreszta, same wiecie jak to jest.
Chwile odpoczynku i z poczatkiem maja powrot do pracy a Malusia do dagplaje, czego najbardziej sie obawiam. I niestety, nie dostalam miejsca w swojej miejscowosci tylko kilka kilometrow dalej. Moze z czasem uda mi sie Ja przeniesc.
Pozdrawiam!

Zazdroszczę tego pobytu w Polsce , ja ostatnio byłam w w lipcu :-( następna wizyta dopiero pod koniec czerwca - już się nie mogę doczekać :-)
 
Dziewczyny ja mam pytanie odnośnie szczepień, w piątek idę z Olkiem na pierwsze szczepienie i zastanawiam się czy nie zaszczepic małego też na WZW B , jak Wy podeszłyście do tematu, robiłyście jakieś dodatkowe szczepienia ? W Polsce zachorowalność na WZW jest bardzo duża w Danii znikoma :(
 
reklama
co to znaczy? napić się czy jak, bo jak tak to chyba kompletnie zwariowałaś!! W ciaży nie wolno NIC pic co ma w sobie % !! az zbladłam...
 
Do góry