reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Witajcie. Chciałabym przyłączyć się do Waszego wątku W tym roku skończę 38 lat. Jestem mamą trójki: synek 2007,córka 2011 i synek 2015. Nie ukrywam,że byłabym bardzo szczęśliwa gdyby nasza rodzina powiększyła się o kolejne dziecko. W tej kwestii niestety mój mąż ma odmienne zdanie. Jednak ja się nie poddaje i konsekwentnie namawiam na kolejne. Chętnie podpisze tutaj z Wami jesli to możliwe ☺
 
Ostatnia edycja:
Hej. Jestem i ja..zateskinilam za forum. Szkoda ze juz tyle sie tutaj nie dzieje co kiedys! Gdzie jestescie Dziewczyny??? @happymama82 gratulacje. Podejrzalam na instagramie. Planowalas kolejne?
@netka. Super. Strasznie zawsze chcialam blizniaki.
Witam resztę Mamus.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem zdania, że żadne forum już nie jest takie jak dawniej..wszystkie się na fb i inne przeniosło. Ja przez lata, lata od ciąży z pierwszym dzieckiem czyli 12 lat temu pisałam na tik-tak/naobcasach.pl to było wspaniałe ...10 lat mojego życia, wspomnienia. Potem jak się pojawiły portale to dziewczyny pouciekały..
 
Mamunia86 w zupełności masz rację. Teraz prawie każdy ma swój profil na FB, istagramie... Ja też w pierwszej ciąży nawiązałam fajne znajomości na wątku ciążowym,które po upowszechnieniu FB przeniosły się właśnie tam. W drugiej już nie spotkałam takiej zgranej grupy, a w trzeciej na wątku majowek 2015 było tak dużo dziewczyn, że ciężko się było połapać we wpisach. Może uda nam się ożywić TEN wątek :biggrin2:
 
No ja mam takie samo doświadczenie, całkowicie. Z każdą ciążą już "gorzej" było się gdzieś zahaczyć z różnych względów i.in. właśnie ilość dziewczyn i zalewający potok postów. Z jednej strony fajnie jak jest dużo dziewczyn ale fakt jest jeden, przy pierwszej ciąży jest zdecydowanie więcej czasu na pisanie i łapanie informacji z postów, potem już jest gorzej i średnio tak sie wbijać w temat.
Moje ciąże to 2007, 2008 i 2013.
Na razie to tyle, pragnienie większej gromadki jest ale zobaczymy, na razie są plany bez realizacji.
 
Mamunia86 w takim razie trzymam za Was kciuki oby spełniło się marzenie o powiększeniu rodzinki.
Okazuje się, że nasze najstarsze dzieci z tego samego rocznika 2007. :)
U nas różnica wieku jest co cztery lata tzn 2007, 2011 i 2015. W 2009 roku też byłam w ciąży, nawet bliźniaczej, ale nigdy nie usłyszałam serduszek, bo obumarla w 6-7 tygodniu. Do dzis chyba sobie z tym do konca nie poradziłam. :hmm:
Choć wszystkie moje ciaze były zawsze zagrożone to tęsknię za tym czasem.
Mam nadzieję że uda mi się przekonać męża do kolejnego maluszka. Póki co powtarza że czwarty raz nie przeżyje tego psychicznie. :wink:
 
reklama
Witam się na wielodzietnym wątku ;)

Happymama - gratulacje :) chyba poznałyśmy się na jakimś wątku wspólnych dzieci.
Ja też w ciąży ;)

U mnie 4 chłopaków :) 03.2009, 01.2011, 08.2016 i teraz termin z czwartym na 04.2018.

Współczuję choróbsk :( moi na szczęście zdrowi.
 
Do góry