reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Szyjka ok 2,5cm i niestety jeszcze dość twarda, rozwarcie na"ciasne 2cm" :/ gin pogmerala, teraz mam skurcze krótkie to moze rozrusza to troche to uparta szyjkę.. młody za to świetnie sie ma i wazy juz ok 3330g:) (na tyle udało sie go zmienić chociaż gin sądzi ze ma wiecej, jak mierzyła to akurat miał czkawkę :) ). Wiec.. czekamy ;) byle nie długo!;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ivi ja mam Fabianka :) wolany na niego Bunio ;) niewiem jakie moga byc przezwiska w sumie to jakby nie patrzec do kazdego imienia mozna cos wymyslec ;)
trzymam kciuki za rozkrecenie akcji !
 
happy walczę z moim bo mi się Fabianek ogromnie podoba :D ale on uparty jak osioł ze Shreka, twierdzi że mu sie kojarzy tylko z pawianem (przepraszam za szczerość) i nie da rady... A zdrobnienie Bunio cudnie :D jeśli mój się zgodzi w końcu to zapożyczę, ok? :D
 
Hej dziewczyny podczytuje Was ale czasu pisać nie mam.
Poziomki śliczny jest naprawdę ;-), właśnie jak Ty się czujesz i również czekam na relacje z porodu.

Ivi śliczne imię Fabian, u mojego syna w klasie też jest Fabian ;-), a mąż jakie chce imię?

U mnie duzo się dzieje, 15 października razem z moim M wzięliśmy cichy ślub, nikt o niczym nie wiedział, tylko My i świadkowie, na chwilę wpadli szef i koledzy z pracy m bo oni wiedzieli. Teraz już rodzina wie ale dowiedziała się po fakcie ;-).
U mnie od kilku dni remont w kuchni, plus bicie kur i gęsi, także w kółko coś, a to siano kupić kozom a to węgiel przywieźli także mam co robić i do tego 3 dzieci ;-), pozdrawiam Was serdecznie.
 
Dzięki:):) mały ssak ładnie ciągnie cyca, a ze poród bez komplikacji to ja czuje sie bardzo dobrze:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry