reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dorota współczuję. Odpoczywaj.

Igor przyniósł nam jelitówkę, biedak walczył piatek/sobotya. Wczoraj ja. A w nocy B i Wiktorek (ale on tylko raz zwymiotował i ok, może dlatego, że szczepiony). Mam nadzieje, że Alicji nic nie będzie.
Happy gratuluję:-) :):-) :)

Nie mogę tu do was zaglądać, bo wtedy zaraz mnie też się chce
Z moją pracą niestety/stety nie wypaliło. Oczywiście kasa, ale trudno.
Trzeba będzie coś myśleć.
Stefaa a jak Twój biznes?

miłego
 
reklama
Bylam dzis na badaniu krwii ozywiscie na czczo. Po badaniu musialam isc cos zalatwic i inalnie sniaanie jalam o 11. I tak mnie dzis glowa boli. Nigdy nie mam bolu glowy, a ten dzisiejszy jest strasznie meczacy :(
 
a tutaj wszystkie badanie nawet te na glukoze robi sie normalnie po jedzeniu i nie trzeba byc na czczo. Lekarz mi kiedys powiedzial te teraz jest taka technologia ze to bez znaczenia. Pozatym niesamowita wygoda ze wszystkie badania robie u lekarza w gabinecie przy na wizycie.

Dorota trzymam kciuki zebys szybko doszla do siebie !
 
jak sobie przypomnę badanie z glukozą to już wiem dlaczego nie chcę być w ciąży :)

happymama ale macie wygodę, może do nas też to kiedyś dojdzie!

annaoj widocznie tak miało być, nie ten czas i nie to miejsce, z pewnością coś wymyślisz! Ja czekam na odpowiedź, 15 kwietnia ma być, na razie strasznie sie stresuje i czas mi się dłuży! Może na 30 urodziny się uda otworzyć biznes! co z naszym spotkaniem? :)

poziomki a Ty jak tam?

sohappy jak Twój starszak, pomaga nadal?
 
Słodka owsianka nie wiem co powiedzieć ....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry