reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Ale jestem spiaca :-), zaraz chyba usne hi .
Zakupy udane ,buty i czapka kupione ,na obiad kurczak z różna bo nie chciało mi sie nic robić hi.
Popoludniu przyszła koleżanka oliwki,a niedługo poźniej dołączyła kolejna 2 dzieci od M :-), także wesoło 5 dziaci hi ,jutro woleja fotki na zamknięty :-). Ali śpi dawno ,popołudniu ali dostał stan podgoraczkowy .

Monika witaj ,dobrze ze u was ok ,spoko luz nie obeazilam sie :-).

Kate nieźle synek załatwił lozeczko brata .
Madi moze w ciazy jesteś ? :-).
Doris ty kochana jak zwykle o wszystkich pamiętasz :-), to poszalalas na tych zakupach :-)

Marta właśnie jak u ciebie samopoczucie ?

Dobrej nocy .
 
reklama
Dorota widze suwaczek :-D, superrrrr. Kiedy do gin. chcesz sie przejsc? chyba nie ma co sie spieszyc jeszcze bo jeszcze nic nie bedzie widac na usg, tak mi sie wydaje ze fasolke widac po 5tyg? U nas pierwsza wizyta jest w 12tyg. dopiero.
Dzieciaki wykapane, kolacja zjedzona, maja chwile na zabawe do 20:00 i spac :).
Dziewczyny jakbyscie mialy dac imie synowi czyt. Luis jaka pisownie byscie wybraly? Lewis czy Louis?
 
Ostatnia edycja:
hejka
wpadłam na chwilkę po szkoleniu. Bardzo fajny ten kurs, trenerka konkretna i kompetentna, muszę tylko odespać troszkę jutro.
Alicja mi się chyba rozkłada na całego. Wczoraj skoczyłam z nią do lekarza, miałam nadzieje, że po lekach będzie lepiej, ale cały czas gorączkuje i narzeka, że ją plecki bolą, głowa, bida moja.

Poziomki no po pierwsze hodowlę psów:-) A poza tym chciałabym świadczyć usługi dla firm kadrowo-płacowe (outsourcing). Nie chce wracać tam gdzie obecnie jestem zatrudniona.
Staram sie jak najszybciej wprowadzac inne posilki zeby wlasnie nie bylo problemu z niechecia do jedzenia a poza tym zmniejsza sie ryzyko alergii pokarmowej.
chyba tylko ja taka leniwa jestem:zawstydzona/y: mam założenie, że do końca 6 miesiąca na cycu będzie.

.
W pt.Zuzanna idzie z klasą do teatru,mamy tam zniżki z karty Dużej Rodziny-50% i załatwiłam to z Panią bo reszta płaci całą kwotę.A któraś z Was ma też te karty?
u mnie nie ma czegoś takiego.
Jak B składał wniosek o becikowe w MOPSie i zapytał czy mają coś dla rodzin wielodzietnych to go pani wyśmiała:sorry:

dzisiaj za to mój syn pobawił się nożyczkami, takimi dla dzieci i powycinał
nimi dziury w łóżeczku turystycznym brata a tłumaczył mi, ze po to bo jak będzie chciał wyjść
to tylko je powiekszy i gotowe :wściekła/y:
uwielbiam takie tłumaczenia;-)

Doris jakie ciekawe prezenty kupiłaś.
Lenka ja sobie ostatnio pofolgowałam z jedzeniem i Wiktor zaczął bardzo brzydkie qpki robić, muszę teraz wyśledzieć "winnego", więc na dietkę trza będzie:baffled:

spadam z B film jakiś oblukać
 
Annaoj kce...kupiłam głównie prezenty dla Julii: 5 książeczek o tematyce świątecznej, domino zwierzątkowe, zestaw instrumentów w takim sporym bębenku, zestaw lekarski, puzzle. Fajne są promocje na zabawki w Auchanie

Mamcia...ja bym pisała Louis

Dorota.
..odpoczywaj teraz, bo w nocy pewnie znów Twoje posty będą :-)
 
wpadam na chwilę.. gości mam do jutra więc czasu na bb brak :(

poczytałam wszystko i tu i tam .. głowę mam jak sklep hehe

MONIKA moja prośba do Doroty nie miała nic wspólnego z moim poczuciem humoru ! Jak będę żartować to z pewnością nie w ten sposób.. nie rób zamieszania, gdyż ta sprawa w ogóle nie dotyczyła Twojej osoby !

:wściekła/y::wściekła/y:
 
Synek dzis u Taty w lozku, okazalo sie ze od 4:30 M z nim spal bo plakal i nie chcial sam juz spac ;-) to tylko ja glucha - ja juz tylko Amelke slysze,a ze Patryk z Tata to na niego sie znieczulilam ;-) a dzis jak szlismy spac to mowi ze z Tata i koniec ;-)
A M do Mnie ze On sie cieszy bo mu sie dziwnie i zle spalo ;-)

Moj Patryk uwielbia pilke, czekam az podrosnie i bedziemy chcieli go gdzies zapisac jal sie da, kopie jak szalony, na razie twardej pilki nie ma bo juz nic bym w domu nie miala ;-)

Ja do dzieci w kuchni musze miec dzien, ale lubie :-)

A M z pracy dzis szaf i szafeczek naprzywozil, bo remontuja w srodku i prawie wszystko koles wywalac kazal, a piekne nowe szafy, przerobimy troszke dla siebie, glownie Klaudii do pokoju sie dostanie, biurko jej zrobimy i narozna szafke bedzie miala z poleczkami na cala sciane, ucieszona bedzie :-) ona lubi zmiany tak jak i ja ;-)

Uciekam dobranoc wszystkim i milego poniedzialku :-)
 
Mamcia Louis:)

Annaoj nie ma w tym nic zlego tym bardziej jezeli dziecko je cyca a nie butelke bo ma kontakt z tym co jjesz a przy butli tego nie ma:)
Podobaja mi sie Twoje plany szczegolnie te dotyczace hodowli.
My chcielismy naszego buldoga rozmnazac,zaczelismy na wystawy jezdzic bo naprawde piekny nam sie trafil i sie sedziom podobal ale niestety nic z tego nie wyszlo przez jego alergie:(
Ty chcesz hodowac zdrowa rase dlatego jezeli masz zapal to powinno sie udac i trzymam mocno&&&
Chcecie rozmnazac pieski rodowodowe czy tylko po rodowodowych rodzicach?
Szkoda ze z Karen macie takie przeboje:(
Ja msm w planach zrobic groomera bo ludzi juz mam dosc,)


Jagoda sama decyduje czy chce cycka czy butle-mozecie sie smiac ale jak chce sie napasc butelka to cyckiem sie bawi i wscieka.
Jsk chce cycka to charakterystycznie placze a raczej marudzi:)
Na wieczor jest butla kaszki i 1-2 cyckow,dopiero wtedy usypia:D

Stefa co to za gosci masz?

Iwona super! A gdzie M pracuje ze meble maja?
Dalas sie nabrac haha ale do 4:30 to i tak ladny wynik:)

Doris czyli zakupy mozna zaliczyc do udanych:)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie nocnie :-), śpię dziś z alim a on chory to mam noc pełną wrażeń :-(, alan ma gorączkę więc jest marudny ,już 2 raz dałam paracetamol ,i cały czas skarży sie na brzuszek ,dziś podjedziemy z nim do lekarza. Tydzień w przedszkolu więc chorobę moznabylo sie spodziewać :-(.

Jeśli chodzi o gina to właśnie mam dylemat bo w czestochowie nie znam osobiście lekarzy tylko tych 2 co ostatnio mi odradzali a i ta przychodnia tam jest dobra i ten jeden lekarz był fajny ,delikatny i z opini jest dobry i pracuje w szpitalu w czestochowie i myślałam aby do niego chodzić ,tylko jeśli on będzie mnie dolowal ze co ja zrobiłam ,nie wiem jak on sie zachowa teraz jaj już w ciazy do niego przyjdę,liczę ze zajmie sie mną odpowiednio dobrze i nie będę musiała szukać innego lekarza .
A rejestrować sie będę we wtorek ale chce iść tak za 1,5 tyg / 2 tyg czyli napewno pi 20 listopada a moze nawet i jeszcze poźniej jeśli nic sie dziać nie będzie bo wiem ze nic widać też wcześniej nie będzie ,a z drugiej strony ja mam anemie i nie wiem czy z tym nie iść wcześniej bo ja teraz dopiero zaczęłam witaminy przyjmować dla kobiet w ciazy .

Annaoj 3 mam kciuki za Twoje plany .
Poziomki ja cię podziwiam z 5 dzieci z tego 4 malutkich ,nie wiem czy dalabym radeb,wielki szacun kochana :-).

Mamcia opcja imienia to tak jak poziomki napisała :-).
Iwonko do 4.30 to i tak niezły wynik :-).

Doris to dla małej prezenty już masz :-), fajnie ja narazie świat nie czuje ze idą :-).
Lecę bo ali krzyczy ze boli a tego posta też już pół godz pisze .
 
Witam sie porannie bo juz spac nie moge ;-)
Moj M ostatnio glownie docieplenia robil, ale teraz trafila mu sie wykonczeniowka, zdzieraja na razie wszystko, wywalaja, a pozniej szpachlowanie malowanie - remont kompletny.meble wszystkie kazal sobie brac albo rozwalac ;-)
Wczoraj plakal juz o 22 i bylam u niego. A jak szlismy spac to widzialam po minie ze histeria zaraz bedzie jak go samego poloze, wiec poszedl z nami spac ;-) moze bym i probowala dalej gdyby nie to ze M wraca czesto juz jak dzieci spia wiec nie moze z jednym posiedziec lub polozyc spac, ja zawsze ich klade w tym samym czasie. Klaudia sama u siebie, Patryk sam na lozku ale u nas w sypialni a ja z Amelka i tak nikt nikogo nie budzi juz

Dorota musze wejsc na kompie potem zeby sie na suwaczek napatrzec :-)
Mamcia tak jak i Poziomki :-)

Trzeba sie podniesc bo juz od godz leze i spac nie moge ;-)

Ps. Zdrowka dla chorych
 
reklama
hej.. poniedziałkowo..

hahah ja w ciąży?? Dorota..niezły żarcik :-D:-D

a trójca dostarcza mi takich wrażeń ,że sama sie dziwę czemu takie mam niskie cisnienie./.:szok::szok:

zmykam.. bo cos za cicho w domu.. a to zły znak..:-D:-D

wpadne i nadrobię was..
 
Do góry