reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Ahaa;) no jak widać znowu zaczyna coś się kręcić :D czas leci, broja dzieci:D a i Ciebie jak maleństwo? :)
A dobrze rośnie i rośnie ;) wszystko dla niej potrzebne , ciężko żeby w miejscu usiedziala. Powoli zaczyna sZykować się do raczkowania ale jak narazie tylko kręci się i delikatnie już się przemiesza w inne miejsce ;) czekam aż już zacznie raczkowac heh
 
A dobrze rośnie i rośnie ;) wszystko dla niej potrzebne , ciężko żeby w miejscu usiedziala. Powoli zaczyna sZykować się do raczkowania ale jak narazie tylko kręci się i delikatnie już się przemiesza w inne miejsce ;) czekam aż już zacznie raczkowac heh
A ile ma miesiecy?
I ciasta nie robiłam. Musieliśmy przerwać zakupy bo tesciowi rękę przeciwko i mąż musiał z nim jechać.
Osz kurde. Nie dobrze, daj znać czy to coś poważnego. Zdrówka życze.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzelika o kurczę, ale mu się narobilo. Mamaa 20 pewnie niedługo ruszy jak już się szykuje☺ Moje dzieciaki w ogóle nie raczkowaly od razu z siedzenia wstaly na nogi a potem poszły
 
Hej dziewczyny wycieczka do ambasady tragiczna..mały nie chcial siedzieć w foteliku marudzil i płakał katastrofa nie wiem jak to dalej bedzie czy sie przyzwyczai do jazdy autem :(
 
reklama
Do góry