reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Leylah tak na prostym stałam też będę się ważyć na rano raz dziennie [emoji4]bo przesadzam z tym wrażeniem [emoji4]a orientujesz sie czy można brać suplementy diety na pusty żołądek ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
amcia a jaki serial ogladasz? bo ja szukam czegos do ogladania wieczorami jak mlody kopie i spac nie moge
Ja oglądam od samego początku pierwsza milosc [emoji4]
A moze pamiętasz taki serial zbuntowany anioł chyba brazylijski kocham go. oglądałam wszystkie odcinki 3 razy [emoji4]fajni aktorzy -facundo arana przystojniak i Natalia oreiro pewnie niedługo znowu to puszczę bo ostatnio oglądałam go 3 lata temu [emoji4] chybaze polecić ci jakieś filmy?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
zbuntowany aniol :)) no ba ze pamietam, ale nie lubie wracac do obejrzanych filmow lub przeczytanych ksiazek. Cora dopiero zasnela a naz chrapie juz :)
 
I nie dała dłużej pospać znowu wstała o 5 i odrazu krzyk bo sama też leżeć nie będzie i trzeba wstawać , dobrze że chociaż wcześniej spać poszłam wczoraj.
 
Ja oglądam od samego początku pierwsza milosc [emoji4]
A moze pamiętasz taki serial zbuntowany anioł chyba brazylijski kocham go. oglądałam wszystkie odcinki 3 razy [emoji4]fajni aktorzy -facundo arana przystojniak i Natalia oreiro pewnie niedługo znowu to puszczę bo ostatnio oglądałam go 3 lata temu [emoji4] chybaze polecić ci jakieś filmy?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też pamiętam zbuntowanego anioła :) każdy odcinek obejrzałam, na podłodze tanczylam ha ha ha człowiek był młody i glupi:p ...
I nie dała dłużej pospać znowu wstała o 5 i odrazu krzyk bo sama też leżeć nie będzie i trzeba wstawać , dobrze że chociaż wcześniej spać poszłam wczoraj.
Moje dziecko nigdy nie plakalo jak wstawało, oczywiście od 6m+ wtedy wylądował w swoim pokoiku, zawsze gruchal sobie później było eeeeee... A teraz mama mama ja z pokoju obok ciiiiii przez sen a on siedzi cicho ewentualnie sobie gada po swojemu:)
 
reklama
Ja też pamiętam zbuntowanego anioła :) każdy odcinek obejrzałam, na podłodze tanczylam ha ha ha człowiek był młody i glupi:p ...

Moje dziecko nigdy nie plakalo jak wstawało, oczywiście od 6m+ wtedy wylądował w swoim pokoiku, zawsze gruchal sobie później było eeeeee... A teraz mama mama ja z pokoju obok ciiiiii przez sen a on siedzi cicho ewentualnie sobie gada po swojemu:)
Ona też mi nie płacze tylko nudzi jej się samej to krzyczy ale teraz się przespała jeszcze 30 min i ogląda bajki. No moja dopiero 5 mies
 
Do góry