reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Ale się rozpisałyście.Jeszcze raz dzięki za życzenia urodzinowe córki.
Co do imion to ja mam Kamila,Marlene i Bartosza ale wszyscy mówią Bartek.
Marlenke wybrał mąż mi podobała się Zuzia lub Lenka.Teraz jest moda na stare tradycyjne imiona Zosia Antoś itp moi znajomi dali swojej córeczce Ania moja
Imienniczka.
Natalia dobrze że z malutką lepiej
 
Ale się rozpisałyście.Jeszcze raz dzięki za życzenia urodzinowe córki.
Co do imion to ja mam Kamila,Marlene i Bartosza ale wszyscy mówią Bartek.
Marlenke wybrał mąż mi podobała się Zuzia lub Lenka.Teraz jest moda na stare tradycyjne imiona Zosia Antoś itp moi znajomi dali swojej córeczce Ania moja
Imienniczka.
Natalia dobrze że z malutką lepiej
Mi też się podoba lenka i Zuzia
 
A my dzisiaj byliśmy w zoo:) Kubuś miał okazję zobaczyć zwierzątka które zna:) cieszę się jak głupia jak kilka krotnie byliśmy w zoo to go w ogóle to nie interesowało, nie dziwota dziecko jeszcze nie rozumialo:)
 
Ale się rozpisałyście.Jeszcze raz dzięki za życzenia urodzinowe córki.
Co do imion to ja mam Kamila,Marlene i Bartosza ale wszyscy mówią Bartek.
Marlenke wybrał mąż mi podobała się Zuzia lub Lenka.Teraz jest moda na stare tradycyjne imiona Zosia Antoś itp moi znajomi dali swojej córeczce Ania moja
Imienniczka.
Natalia dobrze że z malutką lepiej
tez sie ciesze ze z malutka lepiej

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mam was kochane pytanie bo Wercia ma z tylu glowy takie czerwone plamki i ma je od urodzenie czy wasze tez tak mialy???Bo nie pamientam czy syn mial czy nie

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry